Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 10

QUOTE(Gorada @ 2010 09 23, 13:53)
as vistik zavinga blondine  blush2.gif

seip i AZ imeciau jai fotke. kartais gi reikia savimeile paglostyti  blush2.gif
prasau negalvoti apie mane labai blogai wink.gif

Dėkui Gorada :)Blondinė blondinę supras lotuliukas.gif Tikrai gražus namukas wub.gif Ten antras aukštas tais karkasinukas? Telpa du kambariukai ir san mazgas turbūt?
Atsakyti
QUOTE(vandenex81 @ 2010 09 24, 09:46)
Dėkui Gorada :)Blondinė blondinę supras  lotuliukas.gif Tikrai gražus namukas  wub.gif Ten antras aukštas tais karkasinukas? Telpa du kambariukai ir san mazgas turbūt?

jop, ten 12 kvadratu vonia, du kambariai 12 kvadratu ir kitas panasiai, dar plius 6 kvadratu drabuzine. na ir liptine.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 09 24, 09:34)
jop, ten 12 kvadratu vonia, du kambariai 12 kvadratu ir kitas panasiai, dar plius 6 kvadratu drabuzine. na ir liptine.

Na ir didumas mansardos smile.gif O aš vėl prie bejonių sugrįžau: vieno ar 2 aukštų smile.gif Turiu planiuką jau, bet kažko nelimpa..
Atsakyti
QUOTE(vandenex81 @ 2010 09 24, 12:16)
Na ir didumas mansardos smile.gif O aš vėl prie bejonių sugrįžau: vieno ar 2 aukštų smile.gif Turiu planiuką jau, bet kažko nelimpa..

nu... as kadangi visada gyvenau bute, tai svajojau apie laiptus.... ant kuriu ziema galima kaledinius papuosimus kabinti, arba tiesiog atsisesti ant pakopos. buna ten ir knyga paskaitau....
user posted image
neradau sviezesnes laiptu fotkes.

toliau norejau kambariu palepeje... nieko nera jaukiau.... aisku miegamajame del stogo konstrukcijos per daug truputi tu plokstumu gavosi... na bet cia ktia istorija.
uztai mielas man tas antras aukstas, i aikstele pire laiptu, ten kokia nedidele tachta ar foteliuka gal pastatysiu nes tiesiai po stoglangiu. ir vinioj stolgangis pasaka. nors velgi aukstokai jis - vel del konstrukcijos smile.gif

kai pavargus, tai kartais tingu i ta virsu lipti.... ta tai prisipazystu, bet tas tingejimas neatperka viso jaukumo.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 09 24, 12:09)

Va čia tai tikras rąstinis smile.gif Mes norėtume tokio tiesiom sienom iš vidaus ir išorės blush2.gif Galėčiau savo projektuką parodyti, bet viešai nesinoris...Būtų įdomu sulaukti komentarų ir pastabų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 09 24, 13:09)
nu... as kadangi visada gyvenau bute, tai svajojau apie laiptus.... ant kuriu ziema galima kaledinius papuosimus kabinti, arba tiesiog atsisesti ant pakopos. buna ten ir knyga paskaitau....
user posted image
neradau sviezesnes laiptu fotkes.

toliau norejau kambariu palepeje... nieko nera jaukiau.... aisku miegamajame del stogo konstrukcijos per daug truputi tu plokstumu gavosi... na bet cia ktia istorija.
uztai mielas man tas antras aukstas, i aikstele pire laiptu, ten kokia nedidele tachta ar foteliuka gal pastatysiu nes tiesiai po stoglangiu. ir vinioj stolgangis pasaka. nors velgi aukstokai jis - vel del konstrukcijos smile.gif

kai pavargus, tai kartais tingu i ta virsu lipti.... ta tai prisipazystu, bet tas tingejimas neatperka viso jaukumo.

o kiek pirmas aukstas kvadr.? Labai idomu,kiek sumazeja mansardapagal 1 auksta be terasu plo? ir kiek zmogeliuku name gyvena? Ir ar uztenka vonioj ir koridoriuj stoglangio,ar kambariuose ner poreikio del prislopintos sviesos/
Papildyta:
QUOTE(MMMUTTTERRR @ 2010 09 24, 13:42)
va cia tai LAIPtai-tai tai tai.. bigsmile.gif tokie konkretūs,na tiesiog gaudyk balioną nuo trečios  4u.gif blondines lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
sako atėjus rudeniu blondinės  užsilipa ant medžių ir lapus grėbia biggrin.gif
bet matai kitos tuo metu ir namą pastatyt sugeba smile.gif

o kiek pirmas aukstas kvadr.? Labai idomu,kiek sumazeja mansarda pagal 1 auksta be terasu ploto? ir kiek zmogeliuku name gyvena? Ir ar uztenka vonioj ir koridoriuj stoglangio,ar kambariuose ner poreikio del prislopintos sviesos/

Atsakyti
QUOTE(MMMUTTTERRR @ 2010 09 24, 13:50)
o kiek pirmas aukstas kvadr.? Labai idomu,kiek sumazeja mansardapagal 1 auksta be terasu plo? ir kiek zmogeliuku name gyvena? Ir ar uztenka vonioj ir koridoriuj stoglangio,ar kambariuose ner poreikio del prislopintos sviesos/
Papildyta:

pirmas 50 kvadratu, antras irgi. kur stogas mansardoj jis prasideda 1,2m nuo zemes. tai ta plota laisvai galima isnaudoti, telpa vonioj skalbianke, o po stoglangiu WC stovi blush2.gif
mes gyvenam dviese su ciuciku smile.gif
nelabai supratau kokia ten sviesa kambariuose prislopinta?
stoglandiai pas mane trys - vienas vonioj - nakti net sviesos nejungiu, nes nebuna taip tamsu kaip bute budavo kur be langu, vistiek lauke sviesiau, o jei dar menulis sviecia kaip dabar smile.gif
ir du koridoriuj, tai irgi sviesos daug maziau degu, be ju niuroka butu. degu vakarais nebent kad laiptais nenusiridenciau smile.gif
tai va o kambariuose irgi dideli langai sudeti, tai nzn kur ta prislopinta sviesa. ar cia pirmam aukste? bet pirmam tamsiau nes is pietines puses terasa didele, beveik niekada saule nesviecia tiesiai i langus. bet man nemaiso, terasa to verta wub.gif aisku dar nebaigta... bet vistiek... svarbiausia vizija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 09 24, 14:57)
pirmas 50 kvadratu, antras irgi. kur stogas mansardoj jis prasideda 1,2m nuo zemes. tai ta plota laisvai galima isnaudoti, telpa vonioj skalbianke, o po stoglangiu WC stovi  blush2.gif
mes gyvenam dviese su ciuciku smile.gif
nelabai supratau kokia ten sviesa kambariuose prislopinta?
stoglandiai pas mane trys - vienas vonioj - nakti net sviesos nejungiu, nes nebuna taip tamsu kaip bute budavo kur be langu, vistiek lauke sviesiau, o jei dar menulis sviecia kaip dabar smile.gif
ir du koridoriuj, tai irgi sviesos daug maziau degu, be ju niuroka butu. degu vakarais nebent kad laiptais nenusiridenciau smile.gif
tai va o kambariuose irgi dideli langai sudeti, tai nzn kur ta prislopinta sviesa. ar cia pirmam aukste? bet pirmam tamsiau nes is pietines puses terasa didele, beveik niekada saule nesviecia tiesiai i langus. bet man nemaiso, terasa to verta  wub.gif aisku dar nebaigta... bet vistiek... svarbiausia vizija smile.gif

o plyn.. doh.gif pasisekė ciucikui..
bet klausimas kaip tu su savo ilgom kojom susilankstai i wc 1,20m? lotuliukas.gif
na ,o jei rimtai -pagarba Goradai,va tau ir blonde thumbup.gif
as apie mansardos kambarius-ar juose dideli langai,gal kokios formos įdomesnės? Šiaip jau laikas ,oi laikas būtų atverti savo namelio duris-na bent verandos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MMMUTTTERRR: 24 rugsėjo 2010 - 13:26
QUOTE(MMMUTTTERRR @ 2010 09 24, 15:20)
o plyn.. doh.gif  pasisekė ciucikui..
bet klausimas kaip tu su savo ilgom kojom susilankstai i wc 1,20m? lotuliukas.gif
na ,o jei rimtai -pagarba Goradai,va tau ir blonde thumbup.gif
as apie mansardos kambarius-ar juose dideli langai,gal kokios formos įdomesnės? Šiaip jau laikas ,oi laikas būtų atverti savo namelio duris-na bent verandos mirksiukas.gif

as gal ne taip parasiau - mes dviese (su vyru) IR cucikas smile.gif
radai problema nail.gif virs wc stoglangis:
user posted image
o va namas:
user posted image
langai - nieko ypatingo, tik kad nemazi (lyginant kai buvau pripratus prie tamsaus buto pirmam aukste...)
beja tas turinis stoglangis padidina patalpu erdve
user posted image
cia pietine puse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gorada: 24 rugsėjo 2010 - 13:40
QUOTE(Gorada @ 2010 09 24, 14:39)

Na gražu tais sakant 4u.gif Kažin kada aš taip rodysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 09 24, 15:39)
as gal ne taip parasiau - mes dviese (su vyru) IR cucikas smile.gif
radai problema  nail.gif virs wc stoglangis:
user posted image
o va namas:
user posted image
langai - nieko ypatingo, tik kad nemazi (lyginant kai buvau pripratus prie tamsaus buto pirmam aukste...)
beja tas turinis stoglangis padidina patalpu erdve
user posted image
cia pietine puse.

nu jau seilės varva ,kaip skanu pažiūrėt smile.gif
ale brungus matyt,tas isšsikišimas stoge,kike procentaliai stogas pabrangsta ,gal pameni? ir pasidiina tik lubos,ar kaip is vidaus/
Atsakyti
QUOTE(MMMUTTTERRR @ 2010 09 24, 16:13)
nu jau seilės varva ,kaip skanu pažiūrėt smile.gif
ale brungus matyt,tas isšsikišimas stoge,kike procentaliai stogas pabrangsta ,gal pameni? ir pasidiina tik lubos,ar kaip is vidaus/

ai visoj samatoj tai fignia tas stoglangis, tikrai neskaiciavau kiek jis man kainavo... nu ar taip ar taip karkasa reikejo darytu, na padare kiek kitoki ir tiek. juk tame name visa gyvenima praleisiu smile.gif (galejau del daugiau dalyku taip galvoti bet tiek jau to...), o nauda tokia kad kambariai padideja, jei butu slaitas virs to 1,2m tai mazai ka padarytum ten, o daba darbo kambary prie vieno is tu triju langu (is kaires ziurint du langai miegamasis, tada siena ir trecias darbo kambary) stovi rasomasis stalas.
Atsakyti