Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

QUOTE(mmeda @ 2010 01 22, 10:11)
aciu visoms uz sveikinimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif
negaliu dar tuo patiketi, va, pasiskambinau, leksiu per pietus darytis HCG tyrimus - kad buciau visiskai tikra... juk sivakar MB grizta - tai iteikciau grazia dovanele  blush2.gif  turbut svelniai saipysis is manes po vakaryksciu asareliu  blush2.gif

Manau ir daugiau bus nestukiu si menesiuka - tikrai nuosirdziai visoms to linkiu. nenusiminkit, as kiek sugadinau NT po praeito ciklo... ateis pas visus laukiami stebukleliai, tikiu tuo ir to linkiu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

rasau lyg jau tikrai buciau  nestuke.gif  ... bet tas netikrumas dar likes, ir ne mazas... bet tikiuos tyrimukas issklaidys si jausma  ax.gif

lauksim ziniu
Atsakyti
Prrreciouss, as manau kad truputi per anksti mirksiukas.gif

na man BT siryt kilstelejo per viena padala, pirma apsidziaugiau, o kai praejo pusvalandis supratau kad kazkokia bacila kimba, nes gerkle perstet pradejo, galva skaudet...... tad manau kad greiciausiai nuo to ir kilstelejo BT

user posted image
Atsakyti


nu tyliai sveikinu
ND tai tik du kartai tai galiu paskyt kad labai pasiseke thumbup.gif
galetum imest nt foto kur dariaisi ax.gif blush2.gif
Papildyta:

Aciu wub.gif
neturiu fotoaparato namie sad.gif telefone mazai pikseliu, bet ka nors sumastysiu ir imesiu NT nuotraukyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 22, 10:20)
Prrreciouss, as manau kad truputi per anksti  mirksiukas.gif

na man BT siryt kilstelejo per viena padala, pirma apsidziaugiau, o kai praejo pusvalandis  supratau kad kazkokia bacila kimba, nes gerkle perstet pradejo, galva skaudet...... tad manau kad greiciausiai nuo to ir kilstelejo BT

user posted image

labai maza nuotraukyte nieko neina iziuret beveik blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(mmeda @ 2010 01 22, 10:22)
nu tyliai sveikinu
ND tai tik du kartai tai galiu paskyt kad labai pasiseke thumbup.gif
galetum imest nt foto kur dariaisi ax.gif  blush2.gif
Papildyta:

Aciu  wub.gif
neturiu fotoaparato namie sad.gif telefone mazai pikseliu, bet ka nors sumastysiu ir imesiu NT nuotraukyte smile.gif

bigsmile.gif lauksim thumbup.gif
Atsakyti
na bandau dar karta, gal didesne iseis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 22, 12:26)
na bandau dar karta, gal didesne iseis

user posted image


Labai graziai kyli, ir toliau taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RenataJ. @ 2010 01 22, 10:45)
Labai graziai kyli, ir toliau taip  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos matuotojos 4u.gif
QUOTE(Chenelle @ 2010 01 22, 09:34)
Oho kiek jau visko  doh.gif
As nuo siandien pradesiu gert Duphaston  blush2.gif  Buvo visokiu minciu, bet galiausiai apsisprendem taip

Žinai kai viskas vyko, per daugiau nei metus, tada atrodė visai normaliai, o kai surašiau viską - tada pati pašiurpau kiek jau daug visko doh.gif
Linkiu, kad duphastonas "sukrėstų" tavo organizmą ir jau tada greitai greitai ateitų laimingieji II bigsmile.gif

QUOTE(mmeda @ 2010 01 22, 10:02)
ogi siandien pamaciau nors ir nelabai ryskius, bet aiskiai matomus II 

Kol kas tyliai, bet sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Labai nuostabi savaitgalio pradžia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 22, 12:03)
Prrreciouss, tiesa dar dvi dienas pries prasidedant matavau, buvo 37.2 tai kaip lyg ir pakrito 0.1  g.gif

Matai kaip nu nzn... g.gif idomi man ta temp tokia stabili ir ne krust...

QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 22, 12:20)
Prrreciouss, as manau kad truputi per anksti  mirksiukas.gif

na man BT siryt kilstelejo per viena padala, pirma apsidziaugiau, o kai praejo pusvalandis  supratau kad kazkokia bacila kimba, nes gerkle perstet pradejo, galva skaudet...... tad manau kad greiciausiai nuo to ir kilstelejo BT
nu gal del bacilos negalejo o jei ir bacila vistiek pas tave temp auskta, pamatysi viskas bus ok smile.gif

user posted image

grazu wub.gif
Atsakyti
aciu uz palaikyma, tikiuosi kad viskas bus gerai nestuke.gif
Atsakyti
Mmeda thumbup.gif tyliai prisidedu prie sveikinimu 4u.gif
O man memes atejo, nors tempa visa antra puse virs 37 laikesi, kad tik nebutu kokios zarazos zenklas doh.gif
Pries pirma pastojima buvo keli ankstyvi persileidimai, paskui tyrimai rado micoplazmas, po antibu kurso sekanti cikla pastojau. Taip nesinori vel tu tyrimu maratono doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadriuke @ 2010 01 22, 12:29)
Mmeda thumbup.gif  tyliai prisidedu prie sveikinimu 4u.gif
O man memes atejo, nors tempa visa antra puse virs 37 laikesi, kad tik nebutu kokios zarazos zenklas doh.gif
Pries pirma pastojima buvo keli ankstyvi persileidimai, paskui tyrimai rado micoplazmas, po antibu kurso sekanti cikla pastojau. Taip nesinori vel tu tyrimu maratono doh.gif

4u.gif
Atsakyti