Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

maniskis irgi toki toki defekta, ties ta vieta eina vena ar kas ir ji jam pradejus buvo plestis, tai gyd liepe kas metai tikrinti spermiuku pajeguma ar neitakoja, kita men eina pasitikrinti, nori but tikras kad daplauks kur reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2010 01 22, 15:10)




Kaip sekasi pilvuka augint ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2010 01 22, 14:13)
Kaip sekasi pilvuka augint ?  bigsmile.gif

Niu kadangi toki indiska pilvuka as visada turejau, tai kol kas niekas nepasikeite...Ale - kol nepamaciau sirdeles, kazkaip neramu... Kad tik augtu, kad tik vystytusi. Kad jau vietoj - vienas rupestis atkrito.

Siandien svenciu, tai vis pasisneku su pilvuku, kad va, mamytes gimtadienis, tu buk gerutis ir auk - ir pati sau juokingi atrodau.

Na antradieni paaiskes, kaip kas... Jei saziningai, iki siol nesu garsiai pasakius AS LAUKIUOS, visa laika tik palinksiu galva arba i klausima, ar testas teigiamas, atsakau TAIP.... Matyt, nelabai dar tikiu... topsecret.gif topsecret.gif

Ale kol skauda (.)(.) ir pykina nuo minciu apie pomidorus - as rami... hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 22 sausio 2010 - 14:20
QUOTE(Chenelle @ 2010 01 22, 15:11)
Taip ten papildas, tikrai nereikia jokiu rezeptu. Tik musu atveju po tyrimu, kurie parode spermiuku judrumo trukuma rekomendavo papildus, kurie skatina testerono gamyba, kuris atsakingas uz spermiuku judruma. Na kazkas tokio  ax.gif

Tai gerai patare thumbup.gif tikiuosi bus pokyciu ir sulauksit savuju II bigsmile.gif
O as irgi sito papildo paieskosiu, maza ka, gal ir mum pades rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(gretusiu @ 2010 01 22, 15:17)


Sveikinu su gimtadieniu oro_buckis.gif
Bukit abu sveikuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2010 01 22, 15:17)
Siandien svenciu, tai vis pasisneku su pilvuku, kad va, mamytes gimtadienis, tu buk gerutis ir auk - ir pati sau juokingi atrodau.


user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
gretusiu su gimtadieniu happybday.gif
Augink pilvuka, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Ka gi, per pietus nubegau ir pasidariau HCG tyrimuka ax.gif Kadangi labai jau nekantrauju, o antra karta siandien begti i ta klinika nelabai yra laiko verysad.gif , tad paskambinau ir man pasake rezultatus: 22.4 g.gif Klausiu sesutes, ka tai reiskia, o ji man: na ka reiskia - kad nestumas yra bigsmile.gif As dar nerimstu: gal galit pasakyti kuri savaite mazdaug pagal siuos rezultatus: sako 1 savaitele nestuke.gif
Tad skleidziu visoms visoms virusiukus, ir jau planuoju, kada begti pas gine smile.gif
Siandien, o gal rytoj ryte, pranesiu savo MB dziugia naujiena wub.gif wub.gif

Gala, ka tik atejus, turbut teks kraustytis is sios temeles i kita....
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 01 22, 14:42)
Ka gi, per pietus nubegau ir pasidariau HCG tyrimuka  ax.gif Kadangi labai jau nekantrauju, o antra karta siandien begti i ta klinika nelabai yra laiko  verysad.gif , tad paskambinau ir man pasake rezultatus: 22.4  g.gif  Klausiu sesutes, ka tai reiskia, o ji man: na ka reiskia - kad nestumas yra  bigsmile.gif  As dar nerimstu: gal galit pasakyti kuri savaite mazdaug pagal siuos rezultatus: sako 1 savaitele  nestuke.gif 
Tad skleidziu visoms visoms virusiukus, ir jau planuoju, kada begti pas gine smile.gif
Siandien, o gal rytoj ryte, pranesiu savo MB dziugia naujiena  wub.gif  wub.gif

Gala, ka tik atejus, turbut teks kraustytis is sios temeles i kita....

Pirmiausia - sveikinu kuo nuosirdziausiai 4u.gif

Antra - paklausyk patarimu, kuriuos ne as viena tau duosiu. Man 10DPO hcg buvo 57. As pas gine nelekiau - ejau po dvieju savaiciu ir tai tik del to kad maude pilvuka. Tokio mazumo zirniuko gine tikrai nematys - mato nuo 1000 hcg, o jis dvigubeja kas 2-3 dienas, taip kad pasiskaiciuok. Nelandziok ten be reikalo, leisk zirniukui isitvirtinti...
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 01 22, 15:42)
Ka gi, per pietus nubegau ir pasidariau HCG tyrimuka  ax.gif Kadangi labai jau nekantrauju, o antra karta siandien begti i ta klinika nelabai yra laiko  verysad.gif , tad paskambinau ir man pasake rezultatus: 22.4  g.gif  Klausiu sesutes, ka tai reiskia, o ji man: na ka reiskia - kad nestumas yra  bigsmile.gif  As dar nerimstu: gal galit pasakyti kuri savaite mazdaug pagal siuos rezultatus: sako 1 savaitele  nestuke.gif 
Tad skleidziu visoms visoms virusiukus, ir jau planuoju, kada begti pas gine smile.gif
Siandien, o gal rytoj ryte, pranesiu savo MB dziugia naujiena  wub.gif  wub.gif

Gala, ka tik atejus, turbut teks kraustytis is sios temeles i kita....

Valio valio thumbup.gif sveikinu drinks_cheers.gif ,zinau,kas tai per jausmas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 01 22, 15:42)
Ka gi, per pietus nubegau ir pasidariau HCG tyrimuka  ax.gif Kadangi labai jau nekantrauju, o antra karta siandien begti i ta klinika nelabai yra laiko  verysad.gif , tad paskambinau ir man pasake rezultatus: 22.4  g.gif  Klausiu sesutes, ka tai reiskia, o ji man: na ka reiskia - kad nestumas yra  bigsmile.gif  As dar nerimstu: gal galit pasakyti kuri savaite mazdaug pagal siuos rezultatus: sako 1 savaitele  nestuke.gif 
Tad skleidziu visoms visoms virusiukus, ir jau planuoju, kada begti pas gine smile.gif
Siandien, o gal rytoj ryte, pranesiu savo MB dziugia naujiena  wub.gif  wub.gif

Gala, ka tik atejus, turbut teks kraustytis is sios temeles i kita....


dar karta sveikinu 4u.gif
Nestumas skaiciuojamas nuo pirmos menesiniu dienos.
O gydytoja dar nelabai ka matys, net ir vaginaliniu budu ziuredama.mazas nestumas. As tavo vietoj neskubeciau, po kokiu keliu savaiciu eiciau. Bet aisku spresti tau mirksiukas.gif
Atsakyti
mmeda, plius minus paskaiciavus as pas gine eicia kokia vasario 5...
Atsakyti
Paskaiciau apie Tribestan, jis skirtas ir vyrams ir moterims smile.gif
Atsakyti