Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(eufrozina @ 2010 01 19, 14:37)
Hyper maximoj yra puzzlių dėžė su 3 puzzlėm: 24, 36 ir 48 dalių. Su Disney personažais lyg. 30 Lt kainuoja. Tokias pirksiu. Man jos patinka, kokybiškos, slidus paviršius, nenusilanksto, neatsisluoksniuoja.
Turim tokio tipo 24 dalių.
Jos lenkiškos, Trefl firmos, bet tikrai neblogos.

dėkui mirksiukas.gif Mes ir tą iš 24 dalių turim didelės tokios, super thumbup.gif Kadangi dovanų gavom tai nežinau kur pirkti tongue.gif


dije, Deivilė kai pradės šnekėti, tai iš kart sakiniais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2010 01 19, 15:19)
Dije, neliksit mirksiukas.gif  Jonas ir labai labai mažai kalba, nu net kalba nelabai pavadinčiau to jų barbalionių lotuliukas.gif , bet nuo sausio 4 vaikštom pas logopedą ir progresas ryškus thumbup.gif  bent jau pradėjo kartot kažką, nors iki žodžių iš trijų skiemenų oij kaip dar toli jam doh.gif



Aš jau teiravausi pediatrės, galbūt reikia logopedo pagalbos mano mažei- liepė lukterėti dar... reikės vėl užklausti kai lankysimės. Sakys- šita mama visai doh.gif ieško ligų vaikui.. hihihi.gif


QUOTE(saigma @ 2010 01 19, 16:42)
dėkui mirksiukas.gif  Mes ir tą iš 24 dalių turim didelės tokios, super thumbup.gif Kadangi dovanų gavom tai nežinau kur pirkti tongue.gif
dije, Deivilė kai pradės šnekėti, tai iš kart sakiniais mirksiukas.gif


sako, negalima lyginti vaikų, bet.....brolis pradėjo kalbėti 3,5 metų iškarto taisiklingais sakinukais, be jokių švepliavimų ir grebliavimų. iki tol irgi labai mažai kalbėjo.tai matyt ir sesutė tokia... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos naujoj temelėj smile.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 18, 00:36)
nu būsiu pirma, ačiū, meskiau, už temą, bet žiūriu į vaikus ir toks jausmas, kad jie jau gerokai didesni  lotuliukas.gif

Na jeigu ir toliau tokiu vėžlio tempu pildysis, tai bet kokiu atveju koliažai atrodys gan pasenę tongue.gif O ir tie musu vaikai taip greitai auga bigsmile.gif lotuliukas.gif

QUOTE(eufrozina @ 2010 01 18, 23:28)
Maniškė iš darželio repertuaro visas daineles padainuoja be pagalbos.
Pas mus dabar "ant bangos" puzzles.

Maniškis irgi daineles iš darželio repertuaro traukia, kai kurias visas, kitas dalimis ax.gif
Puzzle taip pat vienas mėgstamiausių užsiėmimų. Gavo dovanų darželyje medines Disney , ten 4 piešinukai po 12 detalių, labai greitai visus keturis surenka, tai irgi sakiau jau didesnio detalių skaičiaus dairysiuos smile.gif
Vakar buvau kirpykloj tai grižus namo Augustas mane pagyre :"Gražūs mama tavo plaukučiai " biggrin.gif Taip smagu ant širdies pasidarė thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Eufrozina, nesmagūs jūsų išgyvenimai su tom ligoninėm verysad.gif Sveikatos tavo pupoms smile.gif 4u.gif

Puzliam Norfoj nuolaida 30 proc. Kaip tik šiandien žiūrinėjau nuo 2 metų vaikam, tokias storas. Tikrai buvo iš 24 dalių smile.gif
Atsakyti
O mes dar su pampersu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos...dar daug puzliu yra senukuose.... thumbup.gif ivairiu dydziu ir storiu....Ir seip zaislu daug lavinimui...man patinka senukuose zaislu skyrius... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2010 01 20, 13:10)
O mes dar su pampersu doh.gif  doh.gif  doh.gif


O prašosi ant puoduko nors kiek?

Mums būna "avarijų" naktimis, bet jau pampio nebeuždėčiau net ir norėdama. Nesileistų. Likę puse pakio, tai laikau, nors labai tikiuosi neprireiks (nebent koks 3*tfu rotas klaikus užpultų, tai žinau prireikia net vėl papmpersiukų nuo klaikaus viduriavimo. Brrr, dar karta tfu tfu tfu..)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Maniškis irgi kol kas dar miega su pampiu. Dieną jau seniai be jo gyvenam,o va pietų miegui ir nakčiai dedu. Būna užeina tarpais kokias pora savaičių sausas išmiega,o paskui ir vėl posmas sysaliojimo doh.gif Tai dėl viso pikto dedu, nes labai jau čiužinio gaila biggrin.gif
Atsakyti
Cioce, o nenori vienkartinių palučių vaistinėj nupirkt? Greičiau atpras, jei būna po kelias savaites sausa.
Kai Vilius savaitę sausas naktim prabusdavo - nebededu. Nupirkau tų palučių, nes kartais (ypač jeid augiau arbatų pageria) dar nutinka avarijų. Tai ir čiužinys sveikas ir pigiau, nei pampersai. Jie kad ir sausi, bet vistiek susitrindavo.
Atsakyti
vat tame reikalas ,kad visiskai ignoruoja puoduka , jau nupirkom kelis, ne ir viskas, va siandiena jau kalna kelniu susisiojam ir vistiek neseda. na kaip nors vistiek tures ivykti persilauzimas. dabar tai as apsisprendus atsikankinti iki galo . Preitus kartus vis nutraukdavo susirgimai, tai tikiuosi ,kad taip si karta neivyks.
Reik is anksto apsiziureti paklodyciu.
tik tiek dar mane guodzia, kad beveik visi bendaamziai dar su sauskelnem, bet man kaip lietuvei, tai apsileidimas is mamyciu puses blush2.gif , bet kai pasakai ,kad dar tipo su pampiu, tai visiems normalu ir nesupranta, ko cia as pergyvenu. Va ir musu kaimynas lietuviukas, kad ir vyresnis, bet su pampiu laksto. tame ir reikalas, kad didesni tegu ir supranta daugiau, bet ir pasipriesinti moka geriau..... na vienu zodz.....kaip nors.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskius: 20 sausio 2010 - 17:29
Merginos balandi neplanuojat atostogų, ką tik gavau neblogą pasiūlymą iš Novus Orbis, kruizas Nilu 1250 žmogui.
Kelionės datos :
Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje :

Nilas-ECO (be Kairo)

2010 04 10 - 2010 04 17 - 1250,00 Lt
2010 04 17 - 2010 04 24 - 1250,00 Lt
2010 04 24 - 2010 05 01 - 1250,00 Lt



Nilas-ECO 1 (su Kairu)

2010 04 10 - 2010 04 17 - 1450,00 Lt
2010 04 17 - 2010 04 24 - 1450,00 Lt
2010 04 24 - 2010 05 01 - 1450,00 Lt

Nesupykit, kad čia įdėjau, bet tokių kainų tikrai retai pasitaiko mirksiukas.gif blush2.gif
gal sakau seniai planuojat pasiplaukiojimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigma: 20 sausio 2010 - 17:35
Dar vakar buvom gimnastikos klube, tai maniske zinoma kaifavo,o as tai likau nelabai patenkinta, nes organizuoja grupe, pinigeliai ne tokie ir mazi, o tos pusantros valandos turejom uzsiimti pacios, nieko neorganizavo, tik muzika buvo paleide pirmas kokias penkias minutes. Patalpos ziauriai saltos, kai dar turejom buti tik su kojinemis, tai susalau kojas siaubingai va.tai kai grizom MB klausia ko ismokom, o ka gi ismokom , kai nieko nieks neorganizavo, tik lakstem, sokinejom, vertemes kuliais ir tiek. uz keliu namu vaiku klubas per pus pigiau ir uzsiiemimo pilna ir silta ir kavinuke, na tai kaip dabar tai man atrodo ,kad nebeisim, na gal dar viena karta paziuresim ar tas pat, nes siaip taisitas gimnastikos klubas labai skaitomas geras. nenorim mes is savo meskutes gimnastes daryti, bet kazka tokio ji savo prigimtyja turi, nes siaubingai nori verstis, sokineti ir vikas kas exstremalu. tai butu uzsiemimas issilakstymui. ir nuo namu netoli, galim nueiti, nebutina ir vaziuoti, na nebent skubi ar blogas oras.
Papildyta:
Oj saigma , kokia faina kelione wub.gif .
Atsakyti