Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(lugita @ 2010 01 21, 23:11)
Norejau paklausti koks vaiku ugis ir kiek sveria.Rusne 98cm ir 16kg.


Nikole 2.7 metu 92cm ir svoris 14 kg.

Buvo cia pora savaiciu Nikole protestavo del valgio visai nevalge,imdavo atsikeldavo nuo kedes ir nueidavo...is ryto puse surelio ir paskui tik 18val vakaro 3 saukstus sriubos...nieko neikisdavau...Tai mano geleziniai nervai neislaike jos tokio manes valdymo as pasakyciau...ir svelniai pasakius mes susipykom...as verkiau,visa drebejau bet ir ji gavo...tai nuo tos dienos bijo net pasakyt,kad nevalgys....valgo,kaip didele... thumbup.gif ,matyt to tik ir reikejo,bet vistiek nuvedziau pas daktara,padarem visus tyrimus,tai viskas gerai,tik kakucio tyrimas parode kad kazkokio fermento mazoka,del to gali but apetito praradimas....tai pradejo gert maisto papildus...ziuresiu kaip bus...nors ir su mano priemonem buvo viskas susitvarke... g.gif
Atsakyti
Manoji jau pasiekė 1 metro ūgį, o svoris kažkur +-15 kg. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 01 22, 09:14)
Manoji jau pasiekė 1 metro ūgį, o svoris kažkur +-15 kg.  bigsmile.gif

aukšta mergina bigsmile.gif
O aš tai net ir nežinau ūgio blush2.gif sveria 15 kg, reiks pamatuoti šiandien vakare ax.gif bus gal kokie 95 cm, bent jau pagal rūbus spendžiant g.gif

ex kaip gerai savaitgalis thumbup.gif
Sakykit mamos kurios dirbat, kaip jum sekasi spėt iš ryto ir vaiką į darželį, ir į darbą, ir pasidažyt, ir sušukuot, ir t.t. Nu man žinokit mistika lotuliukas.gif vis bandau atrasti būdą, kaip nevėluoti. Nu pvz. vakar, jau aprengiau Eriką kombiku, o ta kakų užsimanė, tai manyk 20 min. šuniu ant uodegos, t.y į klozetą lotuliukas.gif Ir mano susiplanavimai... doh.gif
ai nu šiandien laiku thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
Aš keliuosi 6 ryto.
plaunu galvą, prausiuosi, fenuoju, dedu špaklių, piešiu akis. Rūbus dažniausia susidedu iš vakaro, tad belieka tik apsirengti. Einu darau pirmokui 2 sumuštinius, (tokius kaip iš Kempiniuko multiko) kol jie šyla mikrobangėje, keičiu katei vandenuką ir dedu maisto. Supakuoju pirmokui pusryčius, kuprinę nunešu įmetu į mašiną, ji garaže. Iškraustau per naktį veikusias indaplovę ir jei yra- skalbomo mašiną (turiu tokį įprotį- negaliu išeiti iš namų jų neiškovusi) Einu žadinti vaikų-
vaikus keliu 6,55. Rūbai visada sudėti iš vakaro. Valosi dantukus, rengiu mažę, dar jei labai nori greit užvalgo dribsinių su pienu. Dabar žiemą- tai kol apsirengiam visus kailinius ir kepures- ilgėliau tas rengimasis užtrunka, tai jau 7,15 - 7,20 pradedam rengtis. 7,30 išvažiuojam iš namų.
Pakeliui vieną užvežu į mokyklą, tada į darželį. 8 val darbe nebūnu (nes mano darbas nuo 8,30, ) bet jei pakeliui neužsuku apsipirkti dar, tai darbe būnu 8,10 kažkur.
taigi- viskas sudėliota minutėmis.
Jei kas sutrukdo- svarbiausia nepulti į paniką, ne skrydžių valdymo centre dirbam, taip, kad pavėlavimas į darbą žmonių aukų nepariekalaus. Nu pavėluosi ten kelias minutes, keliasdešimt, gi nekasdien...
Atsakyti
sveikos,
QUOTE(lugita @ 2010 01 21, 21:11)
Labukas senai jau uzsukusi cia buvau.Mes sauskelniu visiskai atsisakem pernai geguzes men.
Norejau paklausti koks vaiku ugis ir kiek sveria.Rusne 98cm ir 16kg.

ale kokie visi aukšti...
Maniškio prieš kiek laiko ūgis buvo 97 cm, sveria mažai 13,8 kg
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2010 01 22, 12:15)
sveikos,

ale kokie visi aukšti...
Maniškio prieš kiek laiko ūgis buvo 97 cm, sveria mažai 13,8 kg

na mūsų vis tiek nieks neperspjaus, aš net negaliu paskyti, ūgis gal 92 , šoktelėjo per 3 mėn 5 cm žiūriu bernaitis, nu bet svoris doh.gif , aleliuja gal kokie 11 kg blink.gif
Atsakyti
Tai maniškis- viduriukas, kaip suprantu. Ūgis 96 ir svoris +/- 15. Nes ant buitinių svartyklių rodo nuo 14,5 iki 15,5 skirtingom dienom smile.gif

Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 01 21, 14:04)
kitos mamos užrodė puslapius www.assorti.lt ir www. ugio.lt  - čia visada pigiau sauskelnės. Tai Gyčiui dabar iš šitų užsakinėsiu, nereikės akcijų laukt.

Assorti žinojau, būsimam leliui irgi ten pampersų ir servetėlių, bei dar šio bei to užsipirkau thumbup.gif
Reikės ir ugio puslapį praskanuot mirksiukas.gif

QUOTE(saigma @ 2010 01 21, 21:53)
Erika pvz siusiuką labai tvarkingai prašosi, o su rimtesniu reiklau įvyksta avarijų doh.gif Dabar jau lyg pasistūmėjom į teigiamą pusę, nes kelintą dieną vis pasiprašo ir giriasi, kad paprašė lotuliukas.gif Bet būdavo stovi ir tyliai ramiai daro lotuliukas.gif

Pas mus su "rimtu reikalu" lygiai tas pats - tik žiūrėk užlindo kur nors į nuošalesnę vietą ir jau stena doh.gif

QUOTE(niuma @ 2010 01 22, 13:56)
Tai maniškis- viduriukas, kaip suprantu. Ūgis 96 ir svoris +/- 15. Nes ant buitinių svartyklių rodo nuo 14,5 iki 15,5 skirtingom dienom smile.gif

Rokas irgi prie viduriuko - mūsų išmatavimai lygiai tokie patys drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 22, 10:25)
na mūsų vis tiek nieks neperspjaus, aš net negaliu paskyti, ūgis gal 92 , šoktelėjo per 3 mėn 5 cm žiūriu bernaitis, nu bet svoris  doh.gif , aleliuja gal kokie 11 kg  blink.gif

mes bandysim perspjauti nors ugiu ax.gif - 88 cm, na o svoris prirengta ir su basanoskem 13 kg
Atsakyti
Na manoji kaip žinia- tokia ne iš mažiausių. Buvo kelios draugės atvažiavę su birželinukais, prieš visus mano mergina akivaizdžiai aukštesnė. sakau- dar vienas turi atvykti, jei ir už tą berniuką bus didesnė, valgyt nebeduosiu. hihihi.gif Išgelbėjo vaikinas, nes buvo tokio pat ūgio... rolleyes.gif
Šiaip apetitas pas ją nenuostabiausias, daržely visai sriubų nevalgo, namie dažnai vakarienės atsisako. Tiesiog MB toks prie aukštesnių, tai gal j genus paveldėjusi bus, o gal čia tiesiog dabar greičiau ūgtelėjo, o paauglystėje sustos ir bus visai žema.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 01 22, 12:01)
Aš keliuosi 6 ryto.
plaunu galvą, prausiuosi, fenuoju, dedu špaklių, piešiu akis. Rūbus dažniausia susidedu iš vakaro, tad belieka tik apsirengti. Einu darau pirmokui 2 sumuštinius, (tokius kaip iš Kempiniuko multiko) kol jie šyla mikrobangėje, keičiu katei vandenuką ir dedu maisto. Supakuoju pirmokui pusryčius, kuprinę nunešu įmetu į mašiną, ji garaže.  Iškraustau per naktį veikusias indaplovę ir jei yra- skalbomo mašiną (turiu tokį įprotį- negaliu išeiti iš namų jų neiškovusi) Einu žadinti vaikų-
vaikus keliu 6,55. Rūbai visada sudėti iš vakaro. Valosi dantukus, rengiu mažę, dar jei labai nori greit užvalgo dribsinių su pienu. Dabar žiemą- tai kol apsirengiam visus kailinius ir kepures- ilgėliau tas rengimasis užtrunka, tai jau 7,15 - 7,20 pradedam rengtis. 7,30 išvažiuojam iš namų.
Pakeliui vieną užvežu į mokyklą, tada į darželį.  8 val darbe nebūnu (nes mano darbas nuo  8,30, ) bet jei pakeliui neužsuku apsipirkti dar, tai darbe būnu 8,10 kažkur.
taigi- viskas sudėliota minutėmis.
Jei kas sutrukdo- svarbiausia nepulti į paniką, ne skrydžių valdymo centre dirbam, taip, kad pavėlavimas į darbą žmonių aukų nepariekalaus. Nu pavėluosi ten kelias minutes, keliasdešimt, gi nekasdien...

Jetus baltai pavydžiu, kad taip spėji 4u.gif
Aš keliuosi 6:30. Bet Eriką sunkiau pažadinti, miegalė ji pas mane, tai kutinėjamės kaip aš sakau ir tai užtrunka kokį 20 min. Tada einam valgyt ir jei nespėjam 8:00 išvažiuoti iš namų, tai į darbą pavėlavau. Na tik tiek, kad 8:30 kas antrą dieną reikia, tai šiaip ne taip sukusi.
Bet reiks vaiką greičiau žadinti tongue.gif

Nu vo pamatvau, tai pasirodo tik 92 cm g.gif kažkaip galvojau aukštesnė tongue.gif

Na Vilnietės ir ne ruošiatės į Ozą dinozaurų pažiūrėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigma: 22 sausio 2010 - 22:09
QUOTE(dije @ 2010 01 22, 13:01)
Aš keliuosi 6 ryto.


Ui Dije pralinksminai su savo planu minutė i minutę lotuliukas.gif
Mano gražuolę tai vyras kelia, rengia ir veda (nes aš anksti į darbą išeinu), apie prieš 8 kelia kažkada, nes jam darbas nuo 8,30 val, o daržiukas pakeliui
Bet šią ir sekančią savaitė nėr rėžimo, pas senelius Lėja, apsirgo šiek tiek,o aš pati sirgau aną savaitę, tai biuletenio nesinorėjo vėl imti .... ax.gif

Kas per dinozaurai, nieko negirdėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramuniokas: 23 sausio 2010 - 02:03