Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(*re* @ 2010 01 25, 22:18)
Bandau dabar kitą taktiką, kai tik pradeda muštis ar rėkti, vedu, sodinu ant "stebuklingų" pagalvėlių, kur reikia kantrybę laikyti. Kartais padeda.

Prašom plačiau, man įdomu ar tai yra tai, apie ką aš galvoju smile.gif

QUOTE(meskius @ 2010 01 26, 12:24)
As ne is tu , kur tuoj isizeidziu... gal ir per smarkiai pasakiau, kad hyper, et siuo metu ,tai man labai nelinksma. visur i mus atkreipiamas demesys. siuo metu ji stipriai virsyja savo bendraamzius verysad.gif .apie susikaupima ir pasedejima prie stalo, tai ner net snekos.

Nepergyvenk, dažnai savaime išsisprendžia, bet patariu ir literatūros truputuką pasiskaityti, nes tokių vaikučių auklėjimas skiriasi nuo įprasto, jie kartais gali daryti viską atvirkščiai, užsisklęsti, jei mama per griežta ir pan. Žodžiu, reikia truputį daugiau laiko ir kantrybės, viskas bus ok.
Mano brolis buvo gyvas sidabras, kaip mes su juo vargom doh.gif , net minutės nenustygdavo vietoje, man atrodė, kad jau mokykloje jam bus "kapiec", bet nieko, išaugo vaikas ir gana protingas, gerai mokosi. Didelių bėdų nėra su juo. Tiesa, lankė sporto būrelius, tai leido jam išlieti energiją ir net sporte sekėsi labai neblogai. smile.gif

QUOTE(Euguteee @ 2010 01 26, 15:14)
thumbup.gif  lotuliukas.gif aisku nejuokinga tau turbut...bet taip parasei.... lotuliukas.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif aha juokinga biggrin.gif . Man tai yra ne nauja, kaip minėjau, iš brolio daug dar atsimenu tokių dalykų, o ir mano mažoji jau nėra iš tų ramiųjų, gal prie aktyvesnių priskirčiau... Manau, daugelis vaikų judrūs ir aktyvūs, juk tai yra vaiko bruožas, jei vaikas per daug ramus tada irgi turi būti neramu smile.gif

Mūsų tai pagrindinė bėda yra kaip mes sakom "įsakomoji nuosaka" (liepiamoji nuosaka biggrin.gif ). "Imk", "duok", "ateik"... Dažnai vietoj to, kad paprašytų pazirzia atėjus... doh.gif Tai mokomės gražiai paprašyti, kad sakinukas prasidėtų žodeliu "prašau", baigtūsi "ačiū". Sekasi neblogai. bigsmile.gif O šiaip tai neblogai jau ir parduotuvėje ramiai prekinamės, ir į svečius galime nueiti, ir kavinėje gražiai pavalgom... Ai, dar nemėgsta tvarkytis doh.gif Kovojam... Na, o šiap tai pas draugų vaikus didesnių išdykimų ir neklausymų matau, viską leidžia jiems, cypti, rėkti, dūkti. Man kaimynų gaila, tai ir drausminu. Apskritai, sakyčiau, kad tikrai negalim skūstis smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na ir daug prišnekėjot. Pas mus irgi tvarka šiokia tokia kažkokia yra biggrin.gif Nes šiaip manau kad turi būt ir režimas ir ribos kažkokios. Dėl tvarkos, tai neleidžiam imti jokių aštrių daiktų, draudžiam muštis (nelabai ir bando) Kai ožiuojasi nukreipiam į kitą kambarį "vienumoj pasėdėt ir pagalvoti" , tai labai greit apsiramina ir grįšta...
dėl tvarkos tai būna kad pažaidus pati susitvarko, o kai aš tvarkausi tai dažniausiai padeda...daugiausiai tai primėto savo flomasterių be kamštukų doh.gif , nes labai daug paišo, tai mokomės kad reikia uždaryt jog jie paskui nebūtu blogi smile.gif šiaip mėgsta ruošoj dalyvaut...Kartu sausainius darom, kambarius šluojam , ir skalbinius padavinėja kai džiaustau... Namie visada užsideda tapkutes ir dar žiūri kad mes su tapkėm būtumėm. Tas pats su visom kepurėm ir pirštinėm, čia jau jokių dvigubų standartų biggrin.gif dar primena kad išeidama iš namų išjungčiau šviesą ir pasiimčiau telefoną lotuliukas.gif Smagiausias dalykas tai važiuot iš darželio su autobusu ir valgyt autobuse šviežias spurgas, eidama iš darbo vis nuperku. Kadangi kitų saldumynų nemėgsta tai lepinamės taip tongue.gif
Apetitu panelė nesiskundžia, vis dar labiausiai mėgsta mėsą, sriubos irgi beveik visos laaabai patinka (šiandien rugštynių tėtis virė tai per dieną jau 3 lėkštutes suvalgė ) pradėjo jau valgyt ir blynus (darželio įtaka matyt) , vis dar ignoruoja tik visokius varškėčius, apkepus, ir košes....Valgom visaip -ir prie televizoriaus , ir pati pavalgo ir mano pietūs būna atsisėdus ant kelių sušluoja biggrin.gif (tarkim buvo makaronai su mėsa, tai mamai lieka tik makaronai o mėsa Amelijai) biggrin.gif
Dėl liepiamosios nuosakos ir pas mus buvo periodas, bet tėtis kažkaip vis neklausė jos ko žodelio prašau nesakydavo, tai dabar kaip maža damutė visur tik prašom paduodi, prašom paimti, prašom valgyti.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 26 sausio 2010 - 20:19
Oj, šaunuolės mamos..manoji kai ko nori , labai labai labai nori greitai Čia ir dabar tai ir kojom trepsi ir rėkia. Prašau- žodelio dar tarti nemoka, o ASIU (ačiū) tai visada pasako. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 01 26, 22:02)
Oj, šaunuolės mamos..manoji kai ko nori , labai labai labai nori greitai Čia ir dabar tai ir kojom trepsi ir rėkia. Prašau- žodelio dar tarti nemoka, o ASIU (ačiū) tai visada pasako.  ax.gif

aha visos aktyvuolės kurios pirmus augina biggrin.gif , aš irgi tokia buvau ax.gif , o dabar viskas kitaip , rolleyes.gif , oo be to vaikas vaikui nelygus wub.gif
Atsakyti
Kad aš ir su pirmu minkšta buvau, kai jau sunervuoja užrėkiu, o šiaip, ką skaitydavau- tik Mamos žurnalą. O su antruoju vaiku išvis žurnalų nebeskaitau, tik kelias knygas. Kartais, MB sako, kad aš pirmagimį labiau lepinu, negu mažę, bet esmė tame, kad tas pirmagimis švelnesnio būdo, o mažė- tai jau diev padėk- užsipyrusi, rėksniukė, tvirtesnio charakterio. bigsmile.gif
Atsakyti
O pas mus laaaabai didelis pasiekims smile.gif . Vakar, po keliu mano paprasymu sudeti ismetytas kaladeles i kibireli, surinko visas iki vienos. Tai abi buvom labai patenkintos. Ti musu pirmas savo zaislu susitvarkymas.Gal gi prades po biskuti girdeti ka sakau smile.gif
Siaip tai gal tik man taip pakliuvo, bet kazkaip ka skaiciau apie vaiku auklejima, tai sakyciau man schmoll.gif - ka skaiciau, tai amerikieciu. Ju poziuris i vaiku auginima skiriasi ir ta visiska laisve na nezinau. Kazkokia, kad ir minimali tvarka ir disciplina turi buti.
Gal kas atrado kokia gera knyga apie vaiku auklejima.
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 01 26, 18:19)
Prašom plačiau, man įdomu ar tai yra tai, apie ką aš galvoju smile.gif

na ka aš žinau, ką čia per daug pasakot. Tiesiog paimu, pasodinu ant pagalvėlių, "duodu" į rankas įsivaizduojamą kantrybę, kurią jis turi ramiai laikyti. Kalbamės. Kai nusiramina, "atiduoda" man kantrybę
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2010 01 27, 17:17)
na ka aš žinau, ką čia per daug pasakot. Tiesiog paimu, pasodinu ant pagalvėlių, "duodu" į rankas įsivaizduojamą kantrybę, kurią jis turi ramiai laikyti. Kalbamės. Kai nusiramina, "atiduoda"  man kantrybę


visai gal ir idomu...bet maniske kai pradeda oziuotis,tai nesiklausytu visai..nes ir taip per rekimus,vos ka pasakau...bet pas mane net visos mano drauges stebisi,kokia Nikole patapo... hihihi.gif reiskias yra progresas...gal ja sitas dalykas taip paveike...nes as niekad jos nepurciau ir nekeliau pries ja ranka ir nerekiau.. g.gif nu nzn...svarbiausia kad susitvarke viskas... thumbup.gif kiekvienam vaikui savo metodas..... mirksiukas.gif

As galvojau apie stebuklingas pagalveles,kad cia tokios su šypais(tipo masažui) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2010 01 26, 20:14)
D  dar primena kad išeidama iš namų išjungčiau šviesą ir pasiimčiau telefoną  lotuliukas.gif 

lotuliukas.gif thumbup.gif čia tai geras. Ir man gerai būtų biggrin.gif

QUOTE(meskius @ 2010 01 27, 11:41)
Gal kas atrado kokia gera knyga apie vaiku auklejima.

Aš tai nete daug randu, atsirenku kas atrodo tinkama ir pan. Daug patarimų smile.gif

QUOTE(*re* @ 2010 01 27, 15:17)
na ka aš žinau, ką čia per daug pasakot. Tiesiog paimu, pasodinu ant pagalvėlių, "duodu" į rankas įsivaizduojamą kantrybę, kurią jis turi ramiai laikyti. Kalbamės. Kai nusiramina, "atiduoda"  man kantrybę

thumbup.gif
Yra dar toks būdas, kad pasodina vaiką ir jis turi pasėdėti ramiai tiek minučių, kiek turi metukų. Bet manoji, jaučiu, neklausytų. unsure.gif
Atsakyti
Zlata na tavo Ameliukas, ot rūpestinga wub.gif thumbup.gif

Erika, be kepurės manęs ir neišleidžia, būtinai turiu užsidėti, o jei bandau paaiškinti, kad nereikia MB tuoj pat pritaria Erikai, taip kad tenka eiti su kepure lotuliukas.gif

Atsakyti
pas mus dabar irgi toks periodas prasidejo,kad jeigu sakom ar si sako,nenoriu ar panasei,tai mes sakom "Reikia Nikole,reikia",vos ne kaip is Fiilmo Surikas gaunasi lotuliukas.gif
Snd buvo drauge su vaiku,tai valgo jie abu sriuba ir tas sako nenoriu,o Nikole rekia is kito galo stalo reikia Erika(cia taip visus vaikus vadina iki siol situ vardu),reikia....tai tas ir klauso ,valgo.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Euguteee @ 2010 01 27, 21:37)
pas mus dabar irgi toks periodas prasidejo,kad jeigu sakom ar si sako,nenoriu ar panasei,tai mes sakom "Reikia Nikole,reikia",vos ne kaip is Fiilmo Surikas gaunasi  lotuliukas.gif
Snd buvo drauge su vaiku,tai valgo jie abu sriuba ir tas sako nenoriu,o Nikole rekia is kito galo stalo reikia Erika(cia taip visus vaikus vadina iki siol situ vardu),reikia....tai tas ir klauso ,valgo.... lotuliukas.gif

riekia lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti