Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 24, 20:36)
man tęsiasi maratonas  doh.gif , kažkokia nesąmonė iš tiesų  lotuliukas.gif , niekaip pasent negaliu hihihi.gif vis studentė  doh.gif


ta prasme?? Įstojai į doktorantūrą????? bigsmile.gif bigsmile.gif
Nes kiek pamenu pernai kaip ir magistriniui pildėme tavo anketą ar ten toks rimtas bakalaurinis darbas buvo?

Aš labai noriu į Riomerį, į magistrą stoti, bet kas kart surandu 100 ir 1 priežastį tai atidėti... Bijau, kad jau ir nebeįstosiu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 01 24, 20:57)
ta prasme?? Įstojai į doktorantūrą?????  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Nes kiek pamenu pernai kaip ir magistriniui pildėme tavo anketą ar ten toks rimtas bakalaurinis darbas buvo?

Aš labai noriu į Riomerį, į magistrą stoti, bet kas kart surandu 100 ir 1 priežastį tai atidėti... Bijau, kad jau ir nebeįstosiu..  doh.gif

ne ten bakalaurinis toks blush2.gif , dabar magistre bandau kuistis ax.gif

tai įstoti įstosi, ale kaip reik prisiverst mokytis tai jau geriau nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 24, 21:07)
ne ten bakalaurinis toks  blush2.gif , dabar magistre bandau kuistis  ax.gif

tai įstoti įstosi, ale kaip reik prisiverst mokytis tai jau geriau nereikia  doh.gif

aš ir norėčiau į magistrą, vis dar pagalvoju, bet dabar laiko tai neįsivaizduoju kaip rasčiau, dribu po 9 - 10 val. Tada vaiką iš darželio, namie būnu tik 19 val. Jei MB paima tai ir 20 val. Jau net Erika skambina - "mama gjis mamucio" lotuliukas.gif

Kaip Nojaus sveikta, kaip jums su tuo kosuliuku baigėsi?

Ddije kaip Deivilė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2010 01 25, 09:52)
aš ir norėčiau į magistrą, vis dar pagalvoju, bet dabar laiko tai neįsivaizduoju kaip rasčiau, dribu po 9 - 10 val. Tada vaiką iš darželio, namie būnu tik 19 val. Jei MB paima tai ir 20 val. Jau net Erika skambina - "mama gjis mamucio" lotuliukas.gif

Kaip Nojaus sveikta, kaip jums su tuo kosuliuku baigėsi?

Ddije kaip Deivilė? 4u.gif

nežinau kažkaip baigėsi unsure.gif atrodo , dabar dar lankom druskų kambarį, nežinau matysim kiek naudos, nes dar tik 5 seansus turėjo

dėl mokslų tai ir man sunkokai viskas, nes dieninis tik yra doh.gif , tai aš kaip visuomet apsunkinu savo gyvenimą ir kas savaitę varau į kauną doh.gif su autobusu bigsmile.gif , nes taip pigiau lotuliukas.gif , žodžiu apturiu "gerą laiką" :hihihi" , bet irgi žinojau jei ne dabar tai tuomet niekada, dar mb pastūmėjo, padrąsino tiksliau išvarė į mokyklą , nes mes kaip tikri lietuviai neatsisakėm pasiūlymo, nes gavau valstybės finansuojamą vietą cool.gif , parsidaviau už babkes galima sakyt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 25, 10:07)
nežinau kažkaip baigėsi  unsure.gif atrodo , dabar dar lankom druskų kambarį, nežinau matysim kiek naudos, nes dar tik 5 seansus turėjo

dėl mokslų tai ir man sunkokai viskas, nes dieninis tik yra  doh.gif , tai aš kaip visuomet apsunkinu savo gyvenimą ir kas savaitę varau į kauną  doh.gif su autobusu  bigsmile.gif , nes taip pigiau  lotuliukas.gif , žodžiu apturiu "gerą laiką" :hihihi" , bet irgi žinojau jei ne dabar tai tuomet niekada, dar mb pastūmėjo, padrąsino tiksliau išvarė į mokyklą , nes mes kaip tikri lietuviai neatsisakėm pasiūlymo, nes gavau valstybės finansuojamą vietą  cool.gif , parsidaviau už babkes galima sakyt laugh.gif

SVEIKINU 4u.gif thumbup.gif Tikrai nevertėjo atsisakyti mirksiukas.gif Kiek čia beliko mirksiukas.gif 4u.gif

Erika ir pradėjo kosėti doh.gif Tiksliau savaitę dar tik koso, bet nei temperatūros yra nei ką. Bet nei geriau (na labai nežymiai), nei blogiau, toks durnas ir neaiškus kosulys doh.gif Na žiūrėsim ką dar gyd pasakys.
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2010 01 25, 10:37)
SVEIKINU 4u.gif  thumbup.gif  Tikrai nevertėjo atsisakyti mirksiukas.gif  Kiek čia beliko mirksiukas.gif  4u.gif

Erika ir pradėjo kosėti doh.gif Tiksliau savaitę dar tik koso, bet nei temperatūros yra nei ką. Bet nei geriau (na labai nežymiai), nei blogiau, toks durnas ir neaiškus kosulys doh.gif Na žiūrėsim ką dar gyd pasakys.

nu jo kiek čia liko, nors dar tik pradžia laugh.gif paguodei biggrin.gif

na bet ir orelis, tai kur nesirgs čia vaikai, mes vis nesiryžtam daržo pradėt lankyti, šiandien sakau jau vesiu, bet termometras užrodė 20 ir pagalvojau, kad nieks iš namų nevaro tai kodėl čia reiki tą vaiką tysti per tokius šalčius blush2.gif

nesirkit 4u.gif
Atsakyti
Ot, šaunuolės, kurios dar sugeba ir studijuoti. thumbup.gif Aš nebent į doktorantūrą norėjau, bet dabar atšalo tas noras, juk darbo paieškai tai nepernelyg daug naudos duoda, didesnė nauda patirties turėjimas... smile.gif

QUOTE(niuma @ 2010 01 20, 15:15)
Cioce, o nenori vienkartinių palučių vaistinėj nupirkt? Greičiau atpras, jei būna po kelias savaites sausa.

drinks_cheers.gif labai geras daiktas, mes irgi sunaudojom porą jų ir pakako, nei karto į lovytę nepridarė, tik atsargai buvo. Bet tikrai labai rekomenduoju thumbup.gif Daug greičiau atprasit. mirksiukas.gif

QUOTE(meskius @ 2010 01 20, 17:41)
o tos pusantros valandos turejom uzsiimti pacios, nieko neorganizavo, tik muzika buvo paleide pirmas kokias penkias minutes. Patalpos ziauriai saltos, kai dar turejom buti tik su kojinemis, tai susalau kojas siaubingai va.tai kai grizom MB klausia ko ismokom, o ka gi ismokom , kai nieko nieks neorganizavo, tik lakstem, sokinejom, vertemes kuliais ir tiek.

Na, panšiai ir man su "Vėjų fėja" gavosi, ten nekrizės laikais net vietų nebūdavo, dabar užsirašę buvom į 'Mamos ir vaiko kūrybinę grupę', tai nusivyliau. Nes pastoviai ateina vos du vaikai, todėl nyku. Laikas dar blogas, po daržo iš kato lėkt ten, o iš ten (1,5 h.) atgal namo ir vos ne miegot vaikui. Kaina vieno užsiėmimo 20 lt. (1 k. per savaitę). Nepatiko, kad patalpos jau gerokai aptriušę, programėlė nėra labai jau patraukli, man į tą salę nusiauti batus net nemalonu, nes kiliminė danga purvinoka jau tokia. doh.gif Na, žodžiu, pavasarį ieškosim geriau.

QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 21, 10:19)
tik turim bėdą ,kurį kviečia tas turi eiti, jei ateina ne pagal kvietimą tai varo šalin ir vis tiek reikalauja kito  cool.gif

Mes irgi turim šia bėdą... Netinka kartais mama, o kartais tėtis doh.gif Nors tikrai nenuolaidžiaujam atrodo, bet visvien rolleyes.gif

QUOTE(Euguteee @ 2010 01 23, 11:47)
Mamytes papasakokit dar apie  savo vaiko dienos raciona?Kas lanko darzeli,tai savaitgaliais ka valgo,arba kai grizta is darzelio ar dar valgo namuose?Ko nemegsta?Ir ka ruosiat valgyt...nes jau fantazija senka.... smile.gif

Vis daugiau kažko valgom, pamėgo kiaušinį, pieną (darželio dėka). Rytais nevalgom, nes daržiuke pavalgo. Ji neturi pabudus dar apetito. Savaitgaliais rytais tėtis verda grikių košę, arba kepa omletuką - labai jam skaniai tai gaunasi essen.gif Na, o šiaip mėgsta bulvių košę, makaroniukus (su sūriu), blynus, varškėtukus, sriubytes (praktiškai visas, pieniškų neverdu, nes pati labai nemėgstu blush2.gif ), žuvį, mėsos nelabai mėgsta, kaip ir aš, bet darau dėl tėčio, tai ir mes palesam. Labai mėgsta vaisius ir daržoves, kasdien duodu graužti morką, obuolį ir pan.
Džiaugiamės, kad labai pagerėjo apetitas. bigsmile.gif

Sveriam dabar 13 kg. ir ūgis jau, manau, turėtų būti 95 (+-1) сm. (Tiek buvo prieš mėnesį/du).

QUOTE(eufrozina @ 2010 01 23, 16:42)
bet pas mane griežta auklėjimo programa cool.gif Tai ji paverkia, paisterikuoja, bet mato, kad iš to nieko gero nesigaus, tai nusiramina ir žaidžia viena arba su sese smile.gif

Žiauriai kažkaip nuskambėjo... unsure.gif rolleyes.gif Aišku, kai mokslai spaudžia, tai nori nenori tenka susidėlioti viską į vėžes. drinks_cheers.gif

Man įdomu, kas pas jus (birželinukus) griežtai draudžiama, o kas leidžiama, t.y. kas auklėjime svarbu?

Aš tai jaučiu, kad truputį kartais palepinu savo mažę, aišku, proto ribose. Leidžiame rinktis, ką nori veikti, rinktis parduotuvėje daiktus, maistelį... ir pan. Stengiuosi dažnai nedrausminti, nes kartais žiūriu, kad jau viskas pasidaro "negalima"... Anksčiau nedraudžiau nieko, kas nekelia pavojaus, pvz. aštrūs daiktai, elektros prietaisiai, eismas gatvėje ar pan. O dūkti ir žaisti - ok. Dabar jau žiūriu, nei trepsėti nebeleidžiu, nei garsiai paišdykauti, nei pakraustyti daiktų... Pvz. netvarkos daryt... Vyras pyksta, net jei pvz. tuoletinio pop. ritinukas išvyniojamas, kas man atrodo natūralus vaiko pažinimo procesas. Tada save protinu, jog dar tik mažas vaikas, reikia leisti pabūti vaiku, nereikalauti per daug. Mano tėvai buvo griežti, ne kratą esu gavus diržo, todėl visai nenoriu to paties savo vaikui. Esu prieš 'mušimą', nors esu ir nesusivaldžius kelis kartus. Tačiau fizinis baudimas neduoda naudos (mūsų atveju), todėl jo nenaudoju, nebent nesusivaldau iš šlepteliu per sėdimą vietą. Paskui save graužiu, nes suprantu, jog tai, tik mano pykčio išraiška, o ne auklėjimas. Sako, kad auklėti reikia nereiškiant pykčio, jei supykus, tai pirma nusiraminti, o paskui bausti, nes dažani po minutės jau kitaip nubaustum - ramiai, o tą sekundę, kai susierzini, tai ne auklėjimas... schmoll.gif
O kaip jums sekasi sutarmdyti savo išdykėlius?

Beje, hiperaktyvumas yra ne šiaip vaiko aktyvumas, tai jau psichinis sutrikimas. Ir pasireiškia jis ne vien fiziniu judrumu, o ir nemokėjimu sutelkti dėmesio, vaikui sunku susikaupti, išklausyti, ramiai kažko išmokti... Neskubėkit savo vaiko taip vadinti, nes tai tikrai labai rimta problema, kuri nediagnozuojama, kol vaikui nėra 5 m., nes iki to laiko daugelis vaikų yra tiesiog labai aktyvūs, dar vadinami "gyvas sidabras". Tai nereiškai, jog jis yra hiperaktyvyus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 01 25, 11:49)


Man įdomu, kas pas jus (birželinukus) griežtai draudžiama, o kas leidžiama, t.y. kas auklėjime svarbu?

Aš tai jaučiu, kad truputį kartais palepinu savo mažę, aišku, proto ribose. Leidžiame rinktis, ką nori veikti, rinktis parduotuvėje daiktus, maistelį... ir pan. Stengiuosi dažnai nedrausminti, nes kartais žiūriu, kad jau viskas pasidaro "negalima"... Anksčiau nedraudžiau nieko, kas nekelia pavojaus, pvz. aštrūs daiktai, elektros prietaisiai, eismas gatvėje ar pan. O dūkti ir žaisti - ok. Dabar jau žiūriu, nei trepsėti nebeleidžiu, nei garsiai paišdykauti, nei pakraustyti daiktų... Pvz. netvarkos daryt... Vyras pyksta, net jei pvz. tuoletinio pop. ritinukas išvyniojamas, kas man atrodo natūralus vaiko pažinimo procesas. Tada save protinu, jog dar tik mažas vaikas, reikia leisti pabūti vaiku, nereikalauti per daug. Mano tėvai buvo griežti, ne kratą esu gavus diržo, todėl visai nenoriu to paties savo vaikui. Esu prieš 'mušimą', nors esu ir nesusivaldžius kelis kartus. Tačiau fizinis baudimas neduoda naudos (mūsų atveju), todėl jo nenaudoju, nebent nesusivaldau iš šlepteliu per sėdimą vietą. Paskui save graužiu, nes suprantu, jog tai, tik mano pykčio išraiška, o ne auklėjimas. Sako, kad auklėti reikia nereiškiant pykčio, jei supykus, tai pirma nusiraminti, o paskui bausti, nes dažani po minutės jau kitaip nubaustum - ramiai, o tą sekundę, kai susierzini, tai ne auklėjimas...  schmoll.gif
O kaip jums sekasi sutarmdyti savo išdykėlius?

Beje, hiperaktyvumas yra ne šiaip vaiko aktyvumas, tai jau psichinis sutrikimas. Ir pasireiškia jis ne vien fiziniu judrumu, o ir nemokėjimu sutelkti dėmesio, vaikui sunku susikaupti, išklausyti, ramiai kažko išmokti... Neskubėkit savo vaiko taip vadinti, nes tai tikrai labai rimta problema, kuri nediagnozuojama, kol vaikui nėra 5 m., nes iki to laiko daugelis vaikų yra tiesiog labai aktyvūs, dar vadinami "gyvas sidabras". Tai nereiškai, jog jis yra hiperaktyvyus mirksiukas.gif

Paskutinis tavo postas labai teisingas drinks_cheers.gif

Su auklėjimu pas mus labai panašiai. MB gan griežtas, tai ir mano nuomone kartais perlenkia lazdą, nes manau, kad ji dar maža ir turi teisę būti vaiku. aš tai ir pirš fizinę bausmę, taip pat esu kelis kartus per užpakaliuką užvažiavus, bet nelabai tai padeda, su Erika reikia tartis, o tai daug veiksmingiau. Todėl ir stengiuosi valdytis, tuomet pasiekiam gerų rezultatų.
Dėl valgio aš jai leidžiu rinktis, stengiuosi duoti tai ką valgo, jei pvz užsispiria, tai nekišu, leidžiu eiti, pavalgysi kai išalksi. Aš vaikystėje labai daug ko nevalgiau, tiesiog daugelio produktų nemėgstu, o mane nuolat gėdydavo ir kritikuodavo, kad valgau kaip ne visi, ir sakyčiau gan nemalonūs prisiminimai liko, todėl su savo vaiku taip nesielgsiu. Leidžiu paragauti, jeigu jai nepatinka ir sako neskanu, tai neverčiu valgyti.
O šiaip mokiname elgtis mandagiai prie stalo, nes valgymas ir maistas ne žaidimas. Netriukšmauti, nebėgioti parduotuvėse.
Namuose leidžiam padūkti, pašokinėti ant lovos, dūkstam visi trise, parėkaut kartais smile.gif tongue.gif Juk tai taip smagu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 01 25, 13:49)
Man įdomu, kas pas jus (birželinukus) griežtai draudžiama, o kas leidžiama, t.y. kas auklėjime svarbu?


As Nikole net nzn kaip pasakyt ar lepinu,ar griezta esu.... g.gif Tiesiog pasakysiu pvz...Del zaislu...tai leidziu zaisti su visais zaislais...leidziu ismetyt zaislus,daryt bardaka...ir kai kiti vaikai ateina,tai neslepiu zaislu ir nedraudziu ismetyt zaislus,iskarto imti kitu...kitos mamos kai ateina pas mane,tai sako oj dabar pridarys bardaka...as sakau ,kad tam ir yra zaislai,kad zaistu,imtu kitus...Del ko as cia taip sakau...nes mane su sese auklejo labai thumbup.gif viska leisdavo turiu omeni vaikiskus reikalus,zaislus leisdavo nesti i lauka,i svecius..o kitiems vaikams net namuose drausdavo zaisti su tuo zaislu,sveciai ateidavo slepdavo,o apie lauka net kalbos nebudavo,kad leistu isnest...Sitas momentas gyvenime,mano vaikysteja man labai isimine,del to ir Nikolei nieko nedraudziu del zaislu...nes cia perku jai ir cia yra jos daiktas,ji kaip nori tegul ir elgiasi su jais..aisku jeigu sulauzys,jau budama vyresne,tokio pacio daikto jau nebepirksiu...bet ne apie tai sneka dabar.Nes kam tada pirkti zaisla,jeigu bijei kad sulauzys...tada reik pirkti zaislus pagal metus....o ne ant isaugimo ir bijot kad sulauzys...Pvz tevai niekada nedrausdavo listi i spinteles..del to kad jie viska parodydavo jeigu mums budavo idomu,isrodydavo visas statuleles namuose ir mums nieko nereikedavo,del to mes ir nelisdavom...Taip paciai ir Nikolei viskas yra parodyta,jai ir nereik...kitur sveciuose nera mados landziot po spinteles...O del ismetytu zaislu,tai paskui einam dviese ju rinkti... smile.gif Vakar gal desim kartu buvo ismetyta mozaika..vyras jau irgi visas buvo nesavas... lotuliukas.gif ,o man tai yra normalu... smile.gif
Del klausymo,tai buvo jau atsisedus ant sprando,valde mus su vyru tik taip...bandem graziuoju su ja tartis...bet nepavyko....paskutinis taskas buvo su valgiu...kai pasakojau kad nebevalgo...tai teko imtis drastisku priemoniu...Ir puikiai pradejo valgyt ir klausyt,maziau zyzt...dabar jau graziai papraso jeigu ko nori...nes anksciau budavo tokiu liepiamuoju balsu,iskart zyzt...kosmaras...o dabar viskas graziai papraso ko nori....o jeigu pradeda...tai uztenka tik paziuret man i ja....ir baigiasi zyzimai...Zodziu po to musu susipykimo...daug dalyku i gera puse...aisku as irgi tokio auklejimo budo nepateisinu...tik kad jau joks kitoks nepadejo...
Del parduotuves,tai tuo tarpu,kai buvo uzeja oziai,tai buvo siaubas su ja eit i parduotuve,del nieko krisdavo ant grindu ir rekdavo,net buvo uzeja,kad reik batus nuimt parduotuveja ir norejo lakstyt basa...ir paskui i lauka iseit is parduotuves neleisdavo uzsidet...na iki tokio lygio jau pabaigoj budavo..tai ir sita dalykas susitvarke... thumbup.gif Dabar jokiu problemu,leidziam paimti tik viena daikta kurio nori...pvz arba ciulpinuka,arba kinderi,arba atsigert...Na cia jos tokios kriterijos apsipirkimo....Tai viena issirenka ka nori.Zaislu nereikalauja,na nera tokiu problemu...Dar butinai nuejus i parduotuve,reik ant masinytes pasisupti...tai sita irgi leidziam...ir ji zino,kad tik viena karta...daugiau pati nereikalauja,o mes ir nesiulom... smile.gif
Tik dabar va islindo viena problema,ismoko viena negrazu zodi ir svarbiausia,kad zino kur ji reik panaudot...tai as bandau nekreipt demesio...tik va kad mociutes pradeda akcentuot,vyras ir kiti...tai prilipo jai jis dabar... doh.gif net leles taip vadina....Sakau visiems kad nekreiptu demesio,tai vistiek arba juokiasi arba pradeda mokyt,kad taip negalima daryt...
Del begiojimo namie,rekimo is dziaugsmo,tai as nedraudziu,nei begiot,nei sokinet....Nedradziau net ant lovos sokinet...bet va dabar isigijom nauja ciuzini...tai gaila biski jo.... blush2.gif
Dar va yra problema,kad valgom namuose ziurint multikus....nepateisinu,bet ir nesmerkiu,svarbiausia,kad pavalgius...
Dar nedraudziu valgyt pvz obuoli ne prie stalo,ar kita valgi...Yra kaimynai,tai jie savo dvi paneles pripratino tik uz vaikisko stalelio,pavalgo,ar net atsigeria tik sedint keduteja..cia jau kalbu apie tokias vyresnias 4-5 metu,jau joms beveik 10,tai matem ant duru net yra parasytos taisykles...kad iseinant raktus paimt,paziuret i vedrodi,nusisypsot,kad gera nuotaika butu,paziuret ar isjungta dujine ir t.t...
O draudziu piest ant sienu,ant kilimo,must kitu vaiku(nors nelabai pavyksta),atiminet zaislus(irgi nepavyksta isaiskint),must suaugusius(senelius,mus),neleidziu kur yra masinos,na galetu vaziuot eiti be rankos,dar neleidziu imti savo kosmetines,nors rankos pas ja dreba kaip nori paimt,ir isrodziau viska kas ten yra,vistiek idomu,atidaviau visus savo lupdazius...sepetukus(dazytis irgi nedraudziu su lupdaziu)..Na va ir tiek siam kartui...
O prirasiau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 01 25, 12:49)
Man įdomu, kas pas jus (birželinukus) griežtai draudžiama, o kas leidžiama, t.y. kas auklėjime svarbu?


Pas mus grieztai draudziama zaist su pavojingais daiktais ir prietaisais. Tai savaime aisku.
Sokinet ant lovos draudziama, bet pasitaiko visko kai nematom. Zaislus irgi ismetyt megejes, su ju sutvarkymu bedu buna. Kai i lauka nori pasiimt kokius zaislus, tai duodu pasirinkti ir leisdziu tik viena. Vasara aisku tu zaislu lauke ir taip yra. Neleista list prie mano daiktu, dezuciu, vaseliu ir t.t.
Del valgymo, mes daznai valgom prie tv, bet nera tragedijos jei valgom ir virtuvej. Nesureiksmina sito. Kartais valgo pats, o kartais praso kad as jam padeciau. Sausainiai ir saldainiai stovi ant stalo beveik visada. Bet jei nori ka pasiimt tai turi butinai paklaust ar galima (aisku buna pamirsta sita momenta blush2.gif ). Visada turi pasakyt prasom arba aciu.
Po namus begiot, dukti leidziam, bet ne visa diena. Vakare jau prasom, kad tyliai pazaistu, buna padeda, o buna reikia ir balsa pakelt.
Parduotuveje neleidziam imt ko nori, buna kad tik viena koki skanumyna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IwonaBogd: 25 sausio 2010 - 15:42
Broliška meilė:

user posted image

Pas mus dabar pagrindinis draudimas- atsargiai elgtis su broliu, nes neapskaičiuoja savo jėgų ir per stirpriai suspaudžia, su kakta prisipaudžia ir pan. Bet pakolkas turiu pati žiūrėt, nes perpėjimas veikai tik tuo momentu. Apsisuka ir vėl tas pats.
Skaičiau, kad vaikam iki 5 metų gliukozės poreikis yra žymiai didesnis nei suaugusiem. Svarbu po jų išvalyt dantis. To nedarom blush2.gif Tai visai suprantu, kad jie nori saldaus. Beveik visada turiu saldainių Karvutė arba Irisas. Bet gauna per dieną 2-3. Dažnai visi vakarais suvalgom ledų, visada Viliui perku Nykštuko porciją atskirai.
Patys įpratę valgyt salone, prie TV, tai ir vaikas taip pat, savo kėdutę pasistato.
Ačiū - pats pastoviai naudoja. Net kai nenori kokio maisto, sako: ne, ačiū, ne lotuliukas.gif Labai juokingai skamba.
Žaist leidžiam visur, bet vakare turi žaislus susirinkt į dėžę. Dažniausiai prašo, kad kartu rinktume. Renkam.
Atsakyti
niuma, kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif

Aš irgi vis žiūriu, kad Ema ko sesei nepadarytų. Šiaip ji neskriaudžia jos, bet... mėgsta žaislą atimt biggrin.gif Tada jau mažoji į ašaras. Ir dar saugau, kad kokių smulkių žaisliukų (iš Kinder kiaušinių ir pan.) nesineštų prie sesės.
Valgyt neverčiu, suvalgo tiek, kiek nori. Valgo beveik viską, ką ir aš. Valgo, piešia ir šiaip žaidžia prie savo staliuko. Kartais valgom abi prie didelio stalo.
Žaislus išmėtyt leidžiu, bet kai jau matau, kad nebegali pro juos pati praeit, liepiu susirinkt smile.gif Dažnai aš padedu.
Šiaip Ema gera mergaitė, nelabai ji laksto, žviegia ar šokinėja ant lovos... Ji mieliau žaidžia prie staliuko su smulkiais Kinder kiaušinių žaisliukais, stato iš Lego ką nors arba delioja deliones.
Atsakyti