Įkraunama...
Įkraunama...

Palėpės išpirkimas/projektavimas/įrengimas

Baisu darosi pasiskaičius ...
Mes bandom supirkti iš kaimynų tiek ploto kiek yra virš mūsų buto ir norėsim tik tą plotą (nelįsdami virš kitų trečio aukšto butų) pasiimti. T.y. gauti visų namo gyventojų sutikimą ten daryti palėpės rekonstrukciją. Baisiausia, kas bus, jei nes susipirksim sau reikalingus kvadratus, sumokėsim didelius pinigus, o po to koks nors kaimynas nesutiks, kad mes juos pasiimtume virs savo buto.

Paja, gal gali pasakyti kokiam rajone (gatvej) uz neirengtos palepes kvadrata praso 3000. Mes esam Pylimo gatvej, tai vieni kaimynai uzsisauke 2500, bet aisku mes uz tokia suma tokiu vargu nepradetume. Pakolkas bandom supirkti gerokai pigiau.
Atsakyti
Mindaugo g. Bet žinai, kaip būna. Čia tik mūsų karti patirtis. smile.gif Iš visų kaimynų atsiranda koks gudrutis, kuris paprotina kitus dėl kainos. Kiekvienas nori išpešti maksimaliai: aha, galvoja, jei tau tikrai reikia ar kiek trūksta, tai vistiek pirksi. O kainos auga kaip ant mielių ir pabandyk kokiam asilui įrodyti, kad ten viso labo tik šiukšlynas, kad tu suremontuosi stogą savo lėšomis ir t.t.
O jums linkiu sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
beje,Muli@, o gal galima gauti sutikimus is kaimynu kad jie sutinka su tavo statybomis dar pries isperkant is ju tuos kvadratus?
[/quote]


Netik kad galima,bet ir butina gauti daugiau kaip puses namo savininku
parasus ,kad jie sutinka su statybos ir remonto darbais.
Kitaip net neapsimoka pirkti jums reikalingu daliu.

Atsakyti

[/quote]
Netik kad galima,bet ir butina gauti daugiau kaip puses namo savininku
parasus ,kad jie sutinka su statybos ir remonto darbais.
Kitaip net neapsimoka pirkti jums reikalingu daliu.
[/quote]

gal kazkur praziopsojau tai dar sykeli paklausiu, tai reikia 100 % ar 50% kaimynu sutikimo statybai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 21 lapkričio 2005 - 16:42
Ir registrų centras, ir architektai, ir advokatai mums sakė, kad 100%.
Atsakyti
Tiesa, pas mus nėra bendrijos ir butų yra virš 20. ax.gif Taigi, reikalas toks komplikuotas, bet mūsų pačių planai pasikeitė radikaliai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Muli@ @ 2005 11 22, 17:45)
nes galima pvz. laiptines laiptus pratesti iki palepes. 
O dalis pasidalina paprastai-susirenka,pabraizo planeli, kur kam priklausys ,
pasiraso. Bet girdejau, kad dabar si procedura sudetingesne, kiekviena diena vis kazkas naujo.
O patekti i palepe galima pro anga,kuri yra laiptineje(bent musu name).  biggrin.gif

Galbut,jei viskas gerai eisis,kita mesesi dalinsimes palape,tai tada tiksliau
parasysiu,kaip tos dalybos vyksta    smile.gif


taip galima tuos laiptus pratesti, pas mus vienas zmogus taip bando daryti, nes nusipirko palepe, o patekti i ja vienintelis budas, tik pratesti laiptine, bet kiek zinau, tai jam nelabai sekasi su kaimynais tai suderinti! *****, kokie zmones savanaudiski siais laikais - jei ne men tai ir neikam!!!
lauksim ziniu besidalinant palepe, linkiu sekmes!! 4u.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu, pati buvau užvedus temą apie palėpės, bet dabar neberandu g.gif

Turiu dar vieną klausimėlį - gal kas susidurėte su situacija, kai kaimynas is ne paskutinio aukšto (pvz, 5 aukštu name iš 3 aukšto) nori supirkti palėpes plotus ir įrengti atskirą butą (su atskiru įėjimu) palepėje. Ar tai imanoma? Problema manau tame, kad jei nenuperki ploto is nei vieno kaimyno paskutiniame aukšte (taip yra pas mus - nei vienas kaimynas paskutiniame aukšte nei už ką nesutinka parduoti) - tai kur tu tada pasiimsi ta savo susipirkta plotą - nes visi trečio aukšto kaimynai sakys - imk bet kur, tik ne virs manes g.gif
Buciau laaaaaabi dekinga, jei kas pasidalintu patirtimi (išpradžiu išbandau Supermamu foruma, o tik po to kreipsiuos i advokatus biggrin.gif )
Atsakyti
muli@ smile.gif na kaip ten jusu palepes reikaliukai?pajudejo is vietos??laukiu ispudziu biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muli@ @ 2006 01 19, 10:17)
Dabar dairomės statybininkų..Na bet ir kainos !!!!!!!!


Jei ne paslaptis kokios? Gal jau mazdaug numatet kiek kainuos kvadratinis metras? Pas mus pvz., stogas nera aukstas todel reiktu ji kelti, tai vienas toks architektas sake, kad su pilna apdaila (vidutiniska - ne laminatas, o parketas, bet santechnika tikrai ne pati brangiausia) kvadratinis metras kainuotu kokius 2500 Lt. As dar skaiciuoju kokius 15 tukst. architektui ir biurokratizmui tvarkyti. Kaip ar labai klystu tavo manymu i lankas?

Si inf. man labai svarbi, nes dabar derames su kaimynais del ju daliu pirkimo-pardavimo: jei zinotume kokios islaidos mazdaug dar laukia, zinotume kiek galime moketi kaimynams, kad sis projektas mums apsimoketu g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, turiu tokia pačia problema kaip jusų, didelį norą gauti leidimą įsirengti palėpę. Esu ties ta "riba ", kad turiu visus projektus , savivaldybės patvirtintą sąmatą, kuria darėm aišku per pažįstamus blush2.gif, bet plėtros departamentas atmetė mūsų dokumentus t.y. nedavė leidimo statyti todel, kad neturim visų 100% kaimynų parašų. Name gyvena pora sovietinių pažiūrų pensininkų, kurie apie mus nieko nenori net girdėti, žadam juos paduoti į teismą. Kaip manot, ar mums pavyks nugalėti, gal kas susidure su mūsų ponais teisėjais, žinot kokius jie priima sprendimus smile.gif kieno naudai g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerux @ 2006 01 19, 22:20)
Sveikos mergaitės, turiu tokia pačia problema kaip jusų, didelį norą gauti leidimą įsirengti palėpę. Esu ties ta "riba ", kad turiu visus projektus , savivaldybės patvirtintą sąmatą, kuria darėm aišku per pažįstamus blush2.gif, bet plėtros departamentas atmetė mūsų dokumentus t.y. nedavė leidimo statyti todel, kad neturim visų 100% kaimynų parašų. Name gyvena pora sovietinių pažiūrų pensininkų, kurie apie mus nieko nenori net girdėti, žadam juos paduoti į teismą. Kaip manot, ar mums pavyks nugalėti, gal kas susidure su mūsų ponais teisėjais, žinot kokius jie priima sprendimus smile.gif kieno naudai g.gif



Geriausia kreiptis į teisininkus,jie ir pasakys,ką daryti.Palėpė yra jūsų ir jūsų kaimynų bendra dalinė nuosavybė,kurią visada galima atidalinti.Tik neaišku, ar tai bus naudinga,kiekvienas atvejis individualus.

Mums advokato konsultacija kainavo 50 lt.,tai tikrai nedaug, palyginus su tuo,kiek ruošiamės investuoti smile.gif .
Atsakyti