Įkraunama...
Įkraunama...

Mano geriausias Napoleonas

QUOTE(adatiene @ 2016 12 13, 15:57)
Sveiki,
ar čia dar kas apsilanko? 4u.gif
Visada Napoleono lakštus išsikepdavau iš vakaro ir kitą dieną sutepdavau su kremu. Bet šioms Kalėdoms tiek visokių rūpesčiu, kad galiu paskutinėmis dienomis išsikepti. Sakykit gal kas išsikepa ankščiau ir palaiko bent kelias dienas prieš "montuojant" tortą.


Drauge taip dare, laike lakstus
saldytuve. Tai toks blyninis per daug gavosi. Traskumo truko. Nors man minksti patinka, bet sitas toks istizes buvo
Atsakyti
QUOTE(alinka @ 2016 12 13, 18:01)
Drauge taip dare, laike lakstus
saldytuve. Tai toks blyninis per daug gavosi. Traskumo truko. Nors man minksti patinka, bet sitas toks istizes buvo


o tai gal sausai, ne šaldytuve laikyti, gal visai būtų ir neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2016 12 13, 16:14)
o tai gal sausai, ne šaldytuve laikyti, gal visai būtų ir neblogai smile.gif


Tik nuo dregmes saugoti. As pvz nei riesutu nei sausainiu po daug ant stalo nelaikau. Nes viskas sudreksta
Atsakyti
QUOTE(alinka @ 2016 12 13, 18:16)
Tik nuo dregmes saugoti. As pvz nei riesutu nei sausainiu po daug ant stalo nelaikau. Nes viskas sudreksta


Na pas mane namuose, tai labai sausa:) Aš galvoju, kad išsikepsiu prieš kokias tris diena, pasidėsiu sausai ir nieko jiems neatsitiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2016 12 13, 16:21)
Na pas mane namuose, tai labai sausa:) Aš galvoju, kad išsikepsiu prieš kokias tris diena, pasidėsiu sausai ir nieko jiems neatsitiks ax.gif

Manau drasiai galite pries keleta dienu kepti. As net eilini biskvita esu kepusi pries kokias 3 dienas, pilnai atvesusi susukau i kep. popieriu ir dar i maisiuka, viskas jam buvo gerai, skanus ir purus. 4u.gif
Atsakyti

Labai skanus    http://www.ritosrece...napoleonas.html  :ax:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sabbatini: 18 sausio 2017 - 16:11
Sveikutes.Noriu napaleono viena pertepima padaryt su marcipanine mase.Patarkit,sia mase su kuo geriau maisyt ir kokiu santykiu? ar ja viena det? aciu smile.gif
Atsakyti