Įkraunama...
Įkraunama...

Mano geriausias Napoleonas

Mergaites, labai prasau, greitai patarkit 4u.gif
Noriu kept Napoleona, bet labai atbaido tas kremas kur daug tryniu dedas.. Kazkaip baisiai gaunas tada brangiai.. Nors jis jauciu pats skaniausias kremas ir yra, ane? O gal kuri galit parekomenduot koki kremuka, kur dedas maziau tu kiausiniu. Bet tortukas vistiek gaunasi persigeres ir dregnas? Man aktualia, kad lakstai isigertu, kad nebutu atskiri kabinant tortuka.. 4u.gif
Labai buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
o kodėl parduotuvinis pertepimas BALTAA, o kai namie gamminau - geltonas.
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2013 05 14, 14:51)
o kodėl parduotuvinis pertepimas BALTAA, o kai namie gamminau  - geltonas.

Pagelsta nuo kiaušinio trynių. Arba kitos pakepina miltus svieste,tai ir dėl to pagelsta.
Atsakyti
Gal kuri nors turite Rugiagėlės napoleon.receptuką. Senos nuorodos neatsidaro, kas kepė gyrė, norėčiau pabandyti. Ačiū.
Atsakyti
Dariau napoleona su Sarlotes kremu.Labai skanus kremas,tiesa,su kiausiniais,pienu,sviestu,vanile.Be miltu.Pats skaniausias kremas.Bandziau kondensuoto pieno,sviesto krema.Tai vis trukde kondensuoto pieno skonis.Bandziau krema su miltais.Gal ne toks riebus,bet trukde zinojimas,kad buvo deta miltu.Manau,kas megsta gaiviai,tiktu citrininis curdas.As juo tepiau biskvito lakstus.Labai buvo skanu ir gaivu.
Atsakyti
QUOTE(dadavaja @ 2014 01 17, 23:31)
Dariau napoleona su Sarlotes kremu.Labai skanus kremas,tiesa,su kiausiniais,pienu,sviestu,vanile.Be miltu.Pats skaniausias kremas.


Gal galite smulkiau aprašyti, kiekius, gaminimo eigą?
Atsakyti
QUOTE(Bulčia trupinėlis @ 2014 01 25, 11:23)
Gal galite smulkiau aprašyti, kiekius, gaminimo eigą?

Cia recepta galit paziureti.
Atsakyti
Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2013 02 09, 19:00)
Padariau siandiena napoleono torta, kepiau pagal si rusaites recepta
http://gotovim-doma....c...leon&ftop=1
Lakstai ir kremas isejo idealiai smile.gif
I lakstu sudeti neieina grietine, tai galvojau iskeps kietoki..Iskepe labai minkstuciai su graziais sluoksniais ir labai skanus. Tam turbut itakos turi alkoholis ir actas.
Krema dariau is puses normos, nes dar pertepiau viena sluoksni su trintomis uogomis. Manau atradau savo napaleono recepta smile.gif

Kepiau antra karta pagal si recepta, tai krema dariau is puses normos, bet vis del to reikia daryti pagal recepta, nes sikarta man isejo sausokas tortas. Gal kad per stori lakstai buvo, na toks "sunkus" gavosi..Bet skonis vistiek geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2014 01 26, 15:43)
Cia recepta galit paziureti.


Yra dar paprastesnis, ikandamas net vaikams mirksiukas.gif
0,5 ltr pieno
1 st cukraus
šaukštas krakmolo
Išvirti kisielių, atvėsinti ir suplakti su 400 gr minkštu sviestu.
Vanilė, esencijos, romas, dažai... čia skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 01 27, 16:53)
Kepiau antra karta pagal si recepta, tai krema dariau is puses normos, bet vis del to reikia daryti pagal recepta, nes sikarta man isejo sausokas tortas. Gal kad per stori lakstai buvo, na toks "sunkus" gavosi..Bet skonis vistiek geras smile.gif


O iš pusės normos tešlos, kiek kokio dydžio lakštų gaunasi?
Atsakyti
man labausiai patinka sitas napoleonas -nes jis nepalieka sunkumo pojucio skrandyje:

http://cukatos.lt/tortai.html

tuo paciu prekiauja zirnio krautuvele jeruzaleje.

skambinau ten, klausiau del kremo-tai viska ka isdave-kad jame tikria nera kiausiniu bei kondensuoto kremo.

ar turite kas nors ideju, koks galetu buti kremo receptas? busiu labai dekinga
Atsakyti