Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis nėštumo metu

Kaip ir su visais iki tol lauktais neštumais, tai ir dabar keli mėn. prieš planuojant ir iki pat 12 sav. geriu Jamieson folio rūgštį, beje ten jos daugiausia kiek teko surasti 1000 mcg.
Atsakyti
sveikos smile.gif šiandien buvau pas gydytoją mums 5sav. ir man pasakė, kad gerti folio rūgšties jau nebereikia, nes pasak gydytojo nervinis vamzdelis jau susiformavęs. ar gali taip būti? skaičiau, kad folio rūgštį rekomenduojama gerti iki 12sav. pasakykit kaip yra is tiesu?
Atsakyti
QUOTE(Rutea. @ 2014 01 27, 19:27)
sveikos smile.gif šiandien buvau pas gydytoją mums 5sav. ir man pasakė, kad gerti folio rūgšties jau nebereikia, nes pasak gydytojo nervinis vamzdelis jau susiformavęs. ar gali taip būti? skaičiau, kad folio rūgštį rekomenduojama gerti iki  12sav. pasakykit kaip yra is tiesu?

pirmą kartą girdžiu, kad užtenka gert iki 5 savaičių. Visoje temoje narės rašo, kad geria 12 savaičių ir net ilgiau
Atsakyti
Dėlto ir klausiu, nes itartinas man tas gydytojas pasirodė. Folio rūgšties gerti nereikia, vitaminų nėščiosim gert nereikia. žodžiu nieko..
Atsakyti
QUOTE(Rutea. @ 2014 01 27, 19:53)
Dėlto ir klausiu, nes itartinas man tas gydytojas pasirodė. Folio rūgšties gerti nereikia, vitaminų nėščiosim gert nereikia. žodžiu nieko..

na, vitaminų aš negerčiau. Geriau vaisiai, daržovės nei chemija. Bet folio rūgštis privaloma. Net gi planuojant pastoto labai rekomenduoja
Atsakyti
matai aš iš tualeto neišeinu. viską ką suvalgau išvemiu. tai trūksta organizmui vitaminų, bet bijau gerti, kad dar labiau skrandžio nedirgintų.
Atsakyti
QUOTE(Rutea. @ 2014 01 27, 20:02)
matai aš iš tualeto neišeinu. viską ką suvalgau išvemiu. tai trūksta organizmui vitaminų, bet bijau gerti, kad dar labiau skrandžio nedirgintų.

Tai ir folio rugsti gal isvemi. Bandyk gerti tokiu paros metu, kai buna maziausia tikimybe vemti (as pirmame trimestre vemdavau dazniausiai vakarais), nes kitaip tai bus tas pats, kaip is viso tos folio rugsties negertum. O ji labai svarbi vaikeliui visa pirma nestumo trimestra.
Atsakyti
QUOTE(Rutea. @ 2014 01 27, 20:02)
matai aš iš tualeto neišeinu. viską ką suvalgau išvemiu. tai trūksta organizmui vitaminų, bet bijau gerti, kad dar labiau skrandžio nedirgintų.

Tai nebus taip visą laiką. Vitaminus vėliau galėsi kaupt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pieniu pieva @ 2014 01 27, 20:24)
Tai ir folio rugsti gal isvemi. Bandyk gerti tokiu paros metu, kai buna maziausia tikimybe vemti (as pirmame trimestre vemdavau dazniausiai vakarais), nes kitaip tai bus tas pats, kaip is viso tos folio rugsties negertum. O ji labai svarbi vaikeliui visa pirma nestumo trimestra.


Gal ir tavo tiesa. Aš visad ryte stengiuos su arbata gerti, nes antroj dienos pusėj prasideda "linksmybes". O beja kokia dozę folio reikia gerti? Aš turiu 400, bet dabar buvau vaistinej ir man patare 1000 gerti. Nebus perdaug?
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2014 01 27, 20:56)
Tai nebus taip visą laiką. Vitaminus vėliau galėsi kaupt smile.gif


kad tik tavo žodžiai Dievui į ausį. Aš laukiu kol praeis tos baisiosios dienos.
Atsakyti
QUOTE(Rutea. @ 2014 01 28, 11:47)
Gal ir tavo tiesa. Aš visad ryte stengiuos su arbata gerti, nes antroj dienos pusėj prasideda "linksmybes". O beja kokia dozę folio reikia gerti? Aš turiu 400, bet dabar bai uvau vaistinej ir man patare 1000 gerti. Nebus perdaug?
o atu ginekologe nesake kokia doze gerti?
man tai buvo sakius 400,po viena tablete per diena, nes turejau 800 tai tada liepe po puse tablets per diena gerti.
Papildyta:
kad tik tavo žodžiai Dievui į ausį. Aš laukiu kol praeis tos baisiosios dienos.

as tai folio rugsti geriau 3 menesius iki pastojus ir kazkur apie du menesius, nes poto pradejo ziauriai pykinti, tai net nuryt negaledavau is karta viska isvemdavau ir bloga budavo ar ryte ar vakare, tai taip ir nutraukiau, o po 3 men pradejau vitaminus gerti.
Atsakyti
QUOTE(burzge @ 2013 08 22, 00:24)
  Folines r. rekomenduojama vartoti:
pries pastojant 3men. po 400 mikrogramu;
pastojus 3men. po 800 - 1000 mikrogramu/1 miligramas (tuo metu formuojasi stuburas).
1 - 5 miligramai yra skiriami gydytojo pagal diagnoze.

  Foline r. yra tirpstantis vandenyje B grupes vitaminas, organizme nesikaupia, taip kad vartodamos bent jau minimalia doze tikrai sau nepakenksite, o gal ir padesite.


Ačiū už postą smile.gif

Nusipirkau 800 mcg, tikiuosi nepakenks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ronikea: 09 spalio 2014 - 16:57
Sveikos,
o man 800 mg liepe gerti del amziaus. Pirmo nestumo metu buvau 26 metu, tai tuomet liepe po 400 mg gerti.

Atsakyti