Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis nėštumo metu

QUOTE(Lotosas @ 2015 01 02, 16:02)
Sveikos,
o man 800 mg liepe gerti del amziaus. Pirmo nestumo metu buvau 26 metu, tai tuomet liepe po 400 mg gerti.


o koks jusu amzius?
Atsakyti
Sveikutes.o cia yra tokiu kurios folio rugsti pradejo gerti nesulaukdamos gandru?
Atsakyti
QUOTE(si mo @ 2015 02 15, 20:29)
Sveikutes.o cia yra tokiu kurios folio rugsti pradejo gerti nesulaukdamos gandru?

Kad folio rūgštis reikalinga vaisiui, ne mamai
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 02 15, 20:42)
Kad folio rūgštis reikalinga vaisiui, ne mamai

Na tas tai taip smile.gif tik pazystama man pradejo kalbeti kad ale padeda,paskatina ten kazka.,kadangi nestumui patirties neturiu vis dar, taip isgirdusi kaip varnyte kazka naujo ir ziuriuos,klausineju.atsiprasau jei uzklausiau nevisai i tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(si mo @ 2015 02 15, 21:29)
Sveikutes.o cia yra tokiu kurios folio rugsti pradejo gerti nesulaukdamos gandru?


Taip, galima gerti ir prieš pastojant, nes folio rūgštis labai svarbi ne tik pirmiesiem mėnesiams, bet ir pirmosioms savaitėms, todėl JAV gydytojai rekomenduoja visoms vaisingo amžiaus moteris ją vartoti, jeigu kartais įvyktų neplanuotas nėštumas ir nebūtų pavėluota pradėti gerti folio rūgštį. Aš pati sužinojau apie nėštumą kažkur 6-7 savaitę, tai va jau skaitosi blogai, kad tas savaites negėriau folio rūgšties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 18 vasario 2015 - 10:25
QUOTE(jearmaine @ 2015 02 18, 10:24)
Taip, galima gerti ir prieš pastojant, nes folio rūgštis labai svarbi

rašo "nesulaukdamos", tai aš suprantu, kad pastot neina g.gif tai folio rūgštis pastot nepadės
Atsakyti
QUOTE(si mo @ 2015 02 15, 20:29)
Sveikutes.o cia yra tokiu kurios folio rugsti pradejo gerti nesulaukdamos gandru?

aš, su abiem vaikais. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(si mo @ 2015 02 15, 20:29)
Sveikutes.o cia yra tokiu kurios folio rugsti pradejo gerti nesulaukdamos gandru?


Labas,

Taip aš mėnesį gėriau 800ug folio + Inozitoli iki nestuke.gif ir pavyko pagaliau pastoti. Su 400ug folio pries pusmeti nepavyko, nors daug tokių kursų turėjau, bet gėriau nereguliariai. Rekomenduojama folį gerti iki 12sav. nestuke.gif dėl vaisiaus stuburo formavimosi, kad nebutų stuburo defektų.
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2015 02 18, 13:44)
rašo "nesulaukdamos", tai aš suprantu, kad pastot neina g.gif tai folio rūgštis pastot nepadės


gal ne tik folio, bet prisideda folis prie kiausidziu funkcionavimo.
Papildyta:
QUOTE(Rutea. @ 2014 01 27, 19:27)
sveikos smile.gif šiandien buvau pas gydytoją mums 5sav. ir man pasakė, kad gerti folio rūgšties jau nebereikia, nes pasak gydytojo nervinis vamzdelis jau susiformavęs. ar gali taip būti? skaičiau, kad folio rūgštį rekomenduojama gerti iki  12sav. pasakykit kaip yra is tiesu?


pas ginę buvau 10sav. nestuke.gif , sake dar gerti foli
Papildyta:
QUOTE(Scarlet12 @ 2013 11 13, 13:43)
Man truputį kraupu girdėti tokius pasisakymus, kad anksčiau niekas negėrė ir viskas buvo gerai, va aš neva irgi negėriau ir vaikutis sveikas gimė. Medicina nesustabdomai žengia į priekį, vaikų, o ypač kūdikių mirtingumo procentas padidėjo vos ne 70% lyginant su senove, o jūs sakot, kad niekas nesvarbu... Aišku, galima rizikuoti ir negerti folio rūgšties (sutaupysit keletą litų, sėkmė!), bet jei mažiukas turės stuburo problemų, kaži ar savęs paskui nekaltinsit... Folio rūgštis geriama ne tam, kad tikrai būtų sveikas kūdikis, o tam, kad sumažėtų tikimybė jam būti nesveikam, tai nereiškia, kad negeriant bus nesveikas, bet kad geriant bus didesnė tikimybė būti sveikam.

Na ir susakiau.

Nežinau, man naujos gyvybės pradėjimas yra didžiulė atsakomybė, netgi pati didžiausia įskaitant vaikučio auginimą, todėl aš darau ir darysiu viską, kas nuo manęs priklauso, kad mažiukas būtų sveikas.


Pritariu 100 proc. Gimęs sveikas vaikutis, tai nereiškia,kad tas vaikutis kai bus užaugęs - nepradės jam skaudėti stuburo ir kai pradės tirtis stuburą, tada nustatys,kad turi stuburo defektą, nuo kurio "mamytė" galėjo apsaugoti, tikrai suaugęs sūnus/dukra nepadėkos, nors visa laiką galvojot kad jums gimė sveikas vaikas, problema ryškėja vėliau. Kai gimsta vaikas stuburo niekas netiria ir nemato, o užaugusiam pradeda skaudėti stuburą ir paaiškėja problema. Būkim atsakingos mamytės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akontalija @ 2015 03 05, 15:54)

Pritariu 100 proc. Gimęs sveikas vaikutis, tai nereiškia,kad tas vaikutis kai bus užaugęs - nepradės jam skaudėti stuburo ir kai pradės tirtis stuburą,  tada nustatys,kad turi stuburo defektą, nuo kurio "mamytė" galėjo apsaugoti, tikrai suaugęs sūnus/dukra nepadėkos, nors visa laiką galvojot kad jums gimė sveikas vaikas, problema ryškėja vėliau. Kai gimsta vaikas stuburo niekas netiria ir nemato, o užaugusiam pradeda skaudėti stuburą ir paaiškėja problema. Būkim atsakingos mamytės

na ir nusisnkejot doh.gif doh.gif patikekit manim, jei turi stuburo defekta,tai net nestumo metu veliau per echo mato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 02 15, 21:42)
Kad folio rūgštis reikalinga vaisiui, ne mamai

Teko girdėti, kad planuojant nėštumą, folį skiria abiems partneriams. Kodėl, nežinau g.gif
Atsakyti
Prieš planuojant su vyru apie 2-3 mėn. abu gėrėm. Suplanavus ir pastojus - tik aš viena. Taip patarė ginekologė. 4u.gif
Atsakyti
As tai geriau folio rugsti, tik neilgai, koki pora menesiu... nes vartoti pradejau tik nuo 3 savaites. Kai suzinojau kad laukiuosi 4u.gif
Siuo metu geriu is mumomega vitaminus, kurie labai atgaivina jegas ir yra pilni vitaminu nesciosioms wub.gif
Atsakyti