Įkraunama...
Įkraunama...

kreivos kojos2

QUOTE(Ilgakase @ 2010 01 24, 21:07)
šauniai čia viską aprašei ANIL 4u.gif

aciu..prirasiau visko su kaupu.. smile.gif
Atsakyti
labutis,
viska puikiai supratau Anil, ir kaina nuostabiai viliojanti, ir lietuva, ir isorinis komfortas, bet man kaip senamadei, tuoj kyla daug klausimu - o kaip tiek ilgai su plokstelem, daugiau nei 7 kart ilgiau su svetimkuniu!, 2 operacijois, kaip suprantu randai zymiai 'ilgesni', ir jokios patirties is gydytoju puses, jokio 'pavyzdzio', bendroje ligonineje (su tikrais ligoniais). ir kaunieciai kaip supratau nesisiulo?...
maskva su patirtim, bet, visas isvaziavimo procesas komplikuotas, daug popierizmo, brangiau... t.t. as galvoju kodel maskva nenaudoja veklichiaus-ilizarovo aparatu? tai patubulinta 'seniena', kaip kaunieciai sako.. g.gif is kitos puses, nejaugi maskviskai nezino apie naujas technologijas, ypac kai jie butent tame 'biznyje'... g.gif oj kiek daug dar klausimu kyla! unsure.gif Gal isties nieko dabar negalvokim ir palaukim ka Anil pasakys klaipedietis gydytojas. va tada vel is naujo imsim galvoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niniuks @ 2010 01 24, 22:11)
labutis,
viska puikiai supratau Anil, ir  kaina nuostabiai viliojanti, ir lietuva, ir isorinis komfortas, bet man kaip senamadei, tuoj kyla daug klausimu - o kaip tiek ilgai su plokstelem, daugiau nei 7 kart ilgiau su svetimkuniu!, 2 operacijois, kaip suprantu randai zymiai 'ilgesni', ir jokios patirties is gydytoju puses, jokio 'pavyzdzio', bendroje ligonineje (su tikrais ligoniais). ir kaunieciai kaip supratau nesisiulo?...
maskva su patirtim, bet, visas isvaziavimo procesas komplikuotas, daug popierizmo, brangiau... t.t. as galvoju kodel maskva nenaudoja veklichiaus-ilizarovo aparatu? tai patubulinta 'seniena', kaip kaunieciai sako.. g.gif  is kitos puses, nejaugi maskviskai nezino apie naujas technologijas, ypac kai jie butent tame 'biznyje'...  g.gif  oj kiek daug dar klausimu kyla!  unsure.gif  Gal isties nieko dabar negalvokim ir palaukim ka Anil pasakys klaipedietis gydytojas. va tada vel is naujo imsim galvoti  biggrin.gif

paziuresim ka pasakys klaipedoj..tikrai tie abu metodai skirias tik fiksatoriais, o rezultatas turetu but toks pats.lietuvoj darydavo tas koju tiesinimo operacijas su ilizarovo aparatais anksciau, bet kazkodel nustojo..reiks pasidometi..man daug klausimu kyla ko skirias maskvieciu ir l.vitkaus nuomone del tu isaoriniu ilizarovo aparatu..1. l.vitkus sako reikia po 1 koja atskirai operuoti...antra didele komplikaciju rizika.3 6men turi but su aparatais.maskvoj pasakoja kitaip..mums reiks nusprest pacioms.dar klaipedoj paziuresim kaip kalbes ir viskas susidelios i savo lentyneles... smile.gif o gamedoj prekiauja ir ilizarovo aparatais...ten klaipedoj..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANIL30: 24 sausio 2010 - 20:45
o tai maskvoj nedaro narkozės nuimant aparatus??????????? nes kažkur tai žinau, kad su narkoze juos nuima, bet gal tada volgograde?????????

Papildyta:
o plokšteles reikia nešioti taip ilgai todėl, kad anujasis akulinis audinys reikiamai tvirtas susiformuoja per minimum metus, ir tampa panašus į senajį taip kad nesiskirtų netgi per 2 metus...taigi visiškai nenuostabu, kodėl taip ilgai tas plokšteles laiko kojoje...juk jos vaikščioti ir judėti nemaišo...o va su Ilizarovu juk tiek ilgai neišlaikysi, juk jis žiauriai nepatogus. ir rizika dėl galimų infekcijų...
Atsakyti
nu jooo, anil puikiai viska parase...na as pasimetus jei atvirai...na tada reikes popieriu isiimt jei skirsim kur kad turim tas ploksteles kojose....na pinigiu atzvilgiu butu maziau islaidu ir viskas lt butu...bet kazin kiek laiko gulet toj ligoninej reiktu?na ir nezinom ar kaip tos kojos atrodys...nes tie aparatai tai tiesina koja nuo apcios per viduri ir virsuj...o ta plostele kaip?jei tik vienas randas bus? g.gif man kazkaip neaisku cia niekas....tik zinau kad as pasiryzus bet kokiai peracijai...tik reikia nuspresti ir viska gerai apmastyt kas ir kaip...
na zodziu anil tu suzinok pas ta klaipediski gydytoja viska, kas ir kaip...su tom plokstelem...nes as jau nieko nebezinau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raseliukste @ 2010 01 25, 00:17)
nu jooo, anil puikiai viska parase...na as pasimetus jei atvirai...na tada reikes popieriu isiimt jei skirsim kur kad turim tas ploksteles kojose....na pinigiu atzvilgiu butu maziau islaidu ir viskas lt butu...bet kazin kiek laiko gulet toj ligoninej reiktu?na ir nezinom ar kaip tos kojos atrodys...nes tie aparatai tai tiesina koja nuo apcios per viduri ir virsuj...o ta plostele kaip?jei tik vienas randas bus? g.gif man kazkaip neaisku cia niekas....tik zinau kad as pasiryzus bet kokiai peracijai...tik reikia nuspresti ir viska gerai apmastyt kas ir kaip...
na zodziu anil tu suzinok pas ta klaipediski gydytoja viska, kas ir kaip...su tom plokstelem...nes as jau nieko nebezinau... verysad.gif

Ryt skambinsiu i klaipeda ir tarsimes gal treciadieni i klaiped vaziusiu...ilgakase zadejo prisijungti...susiskambinsim kas kaip...tada bus labiau viskas aisku ir paklausiu ar tos ploksteles taip pat isiesina..ar visa koja issitiesia ir pan. na mane ir maskva nelabai baugina..tad bus matyt kur kai.reikdaryt kur viskas geriau ir priimtiniau,patikimiau, ir aisku saugiau, tai zinome visos mes...manau tikrai issirinksim geriausia buda ir vieta. kai atsiandadaugiau galimybiu ir gerai ir blogai...nes sunkiau issirinkti - daugiau galvot reikia..o is kitos puses gerai, galim rinktis ir turim galimybe rasti mums priimtina buda.....pacios matom ner tai nesamones ir mistika, kojeles tikrai ar vienaip, ar kitaip galma issitiesint ir kurios tikrai to troksta tai gali pasiekti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANIL30: 25 sausio 2010 - 18:15
Cia su metalines plokstelem tikriausiai kazkas panasaus butu.
user posted image

Atsakyti
nu geras, Vestra, tikrai čia tas būdas kaip kalbėjo daktaras Viltkus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! iš kokio puslapio tu paėmei šią nuotraukėlę???????????????????? kurioj čia klinikoj taip daro?????
Atsakyti
o man kvaiselei kilo klausimas...natuos aparatus kas karta reikia pasukt, kad kaulas tiesintusi, o ta plokstele tik ideda ir viskas...tai kaip jis isitiesina?juk ne vien kaulo iskirtimas ar tas lauzimas yra svarbus...tipo jie ideda ta plokstele ir jau tiesi koja buna...na kazkaip sunku man patiket...nes jei taip paprasta kodel rusai nenuodoja sios technologijos?cia tau ne krutine didint...kad dadesi viena detale ir jau viskas...na tikekimes anil suzinos daugiau apie viska, nes taip man idomu cia viskas...ir miglotai neaisku...
Atsakyti
Taip raseliukste, koja iš karto su plokštele jau tiesi pasidaro ir per metus laiko yra daauginamas kaulinis audinys....būna, kad taip iš karto sufiksuoja ir su Ilizarovu, bet aju Vitkus taip sakė...o va kaip mes žinome, Rusijoje auginamas kaulas palaipsniui, vis pasukant aparatus...tikrai velnias žino, kodėl vienur naudojama viena technika, kirut kita....mažiau skausmingas turėtų būti pirmasis variantas, tačiau ilgiau užtrunka viskas....

Anil, aš į Klaipėdą nevažiuosiu tikriausiai šįkart, nes vakar kai paklaidžiojau visą dieną po šitokį šaltį, jaučiu kad gerklė man vėl atsinaujina, bijau, kad vėl angina neatsinaujintų....ai, dar žiūrėjau traukinius, tai tiesioginius Kaunas Klaipėda nėra, reiktų persėsti ir kainuotų apie 50 Lt į vieną pusę (čia tiek žinių, jei kartais iš Kauno kada sugalvotume važiuoti ax.gif )....
Atsakyti
QUOTE(Ilgakase @ 2010 01 25, 18:56)
nu geras, Vestra, tikrai čia tas būdas kaip kalbėjo daktaras Viltkus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! iš kokio puslapio tu paėmei šią nuotraukėlę???????????????????? kurioj čia klinikoj taip daro?????

As gyvenu Anglijoj, ir noriu operacija darytis, nes man pradeda skaudeti kelio sanarius(man tik 30), nes koju asis netiesi,tai sanario kremzle devisi daugiau vienoje puseje. Tai si operacija vadinasi osteotomy(angl.), yra du budai: pirmas ipjauna is vidines blauzdos puses kaula ir ideda dalele kaulo paimta is paciento klubo ar slaunies ( o siaubas!), ir ten viskas suauga. Bet tikriausiai lietuvoj kitaip daro, negi is klubo kaula imtu?! O antras budas, kai ispjauna truputi kaulo is isorines blauzdos puses ir sudeda kad, kaulai liestusi ir suaugtu. Zodziu, pasiskaitykit(angl.) pacios, ten su nuotraukom bus aiskiau.Cia nuoroda:
http://www.visittoc....s/stanton-davis
eikit i puslapio apacia ir paspauskit ant Knee problems
tada atsidarys Microsoft windows filas, ir ten viskas aprasyta.
Atsakyti
Linas Vitkus irgi minėjo, kad ima kaulą iš klubo, taip kad ir Lietuvoj taip galėtų padarėtų, jei darytų....be to, Vitkus minėjo ir antrąjį variantą, tik sakė, kad tokiu būdu prarastume šiek tiek ūgio....nors gal jis saugesnis būtų g.gif man tai ūgis neaktualu visai, nepergyvenčiau labai, na dabar taip galvoju sau atsisėdus, ir atsisakyčiau tų poros cm, jei tik rizika gijimo sumažėtų g.gif

O kiek kainuoja Anglijoj tokia operacija? o tau pačiai Vestrut, koks būdas atrodo priimtiniausias iš visų žinomų?????????

be to, Vitkus minėjo, kad atetityje sanarį pakeisti yra lengviau nei ištiesinti koją, beto pačios kremzlės jau neatstatysi, jis sakė, ji ir toliau liktų pažeista ir progresuotų toliau....be to, ištiesinus kojas, sanario ketimo operaciją daryt jau būtų sudėtingiau....

aš vakar vėl vedžiau sūnų pas ortopedę, padarė rengeną kojų, tai nuotraukoj kaulai pas jį visiškai tiesūs, sakė kai augs ir jei sportuos, neturėtų būti kreivos kojos...na bet vistiek liepė bent kartą į metus ateiti pasitikrinti....aš jai padejavau, kad mums atsisakė klinikose daryti kojų operaciją, tai gydytoja sako, aš irgi jums nedaryčiau, sako ką jūs galvojat, čia tokia sudėtinga operacija, ir neaišku ar rezultatas gausis tinkamas, gali kaulas ir nesuaugti kaip reikia...na vienu žodžiu, jos nuomonė irgi kategoriška šiuo klausimu......

na bet mums pavyks...turi pavykti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgakase: 26 sausio 2010 - 17:46