Įkraunama...
Įkraunama...

"Rudens lobiai"

QUOTE(jėga @ 2005 11 26, 20:01)
Turiu ir aš laaaabai gražią su arbūzu, bet man ji tokia... vasarinė... ax.gif

gal ir vasarinė, bet jei moderatoriai palaimino, tai viskas thumbup.gif
man išraiška to vaikiuko labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Nuotrauką jau išsiuntėm, lauksim patvirtinimo ax.gif nes praeitam konkurse nespėjome blush2.gif verysad.gif

o nuotraukos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijal @ 2005 11 28, 14:37)
Nuotrauką jau išsiuntėm, lauksim patvirtinimo  ax.gif nes praeitam konkurse nespėjome  blush2.gif  verysad.gif

o nuotraukos  thumbup.gif



mus jau patvirtino thumbup.gif
Atsakyti
Man pati pačiausia šiame konkurse "...išeinu į rudenį..." thumbup.gif Tokia tikrai rudeniu kvepianti...
Atsakyti
QUOTE(ievužė @ 2005 11 28, 17:12)
Man pati pačiausia šiame konkurse "...išeinu į rudenį..."  thumbup.gif  Tokia tikrai rudeniu kvepianti...

Ir man ta patiko rolleyes.gif
Atsakyti
Bandžiau balsuot ir nesupratau ar pavyko, t.y. skirtingai nei anksčiau nėra aukštyn rodančio nykščio ir galimybės atšaukti balsavimą, o tik "grįžti". Na nieko keisti ir nenoriu, bet mažumėle nisupratau užskaitytas tas mano balsavimas ar ne blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 29 lapkričio 2005 - 00:08
QUOTE(Karbynė @ 2005 11 29, 00:07)
Bandžiau balsuot ir nesupratau ar pavyko, t.y. skirtingai nei anksčiau nėra aukštyn rodančio nykščio ir galimybės atšaukti balsavimą, o tik "grįžti". Na nieko keisti ir nenoriu, bet mažumėle nisupratau užskaitytas tas mano balsavimas ar ne  blush2.gif

As jau parabalsavau tongue.gif Tai, kad viskas kaip anksciau g.gif Ir nykstis aukstyn rodantis yra g.gif bent jau pas mane... tongue.gif
Atsakyti
vat ką tik balsavau vėl, tai šįkart ir pas mane viskas kaip anksčiau tongue.gif
Atsakyti
Lekiu ir aš balsuot pioneer.gif
Atsakyti
Man atsitiko kaip ir Karbynei unsure.gif Kaip cia suprast g.gif PO 20 zinuciu kaip ir turim g.gif
Atsakyti
Mano balsai šįkart įdomiai pasiskirstė - vienas obuoliukams, antras - moliūgams, o trečias - lapams bigsmile.gif
Atsakyti
Labai spalvotas konkursas thumbup.gif wub.gif
Jau prabalsavau už rudenį. bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti