Įkraunama...
Įkraunama...

"Rudens lobiai"

Kazkokia nesamone schmoll.gif Arba man moderai dave teise balsuot tiek, kiek mano sirdis geis nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 11 29, 11:02)
Mano balsai šįkart įdomiai pasiskirstė - vienas obuoliukams, antras - moliūgams, o trečias - lapams  bigsmile.gif

dabar prabalsavau ir pamačiau, kad irgi už obuoliukus, už lapus ir už moliūgus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Racegirl @ 2005 11 29, 15:01)
dabar prabalsavau ir pamačiau, kad irgi už obuoliukus, už lapus ir už moliūgus tongue.gif



Mes taip pat jau prabalsavome. Kaip smagu. Tikiuosi nugales geriausi
Atsakyti
fainas konkursas paziurejus tokia rudeniska nuotaika apima.labai grazios nuotraukytes gaila bet mes neradom tinkamos is savo albumo . verysad.gif bet gal kitame sudalyvausim mirksiukas.gif
Atsakyti
nu ziuresim kiek si karta gaus mano fovoritai balseliu smile.gif
Atsakyti
1. Obuoliukai paskutiniai,
Aš lipu į medį tyliai.
Jeigu mama pamatys,-
Iš manęs ji juos paims.

2. Oho koks porų derlius, net močiutė neišrauną, reiks kviesti senelį į pagalbą

3. Valio! Mano didysis pirmasis rudens lobis
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 11 29, 14:23)
Kazkokia nesamone  schmoll.gif Arba man moderai dave teise balsuot tiek, kiek mano sirdis geis nail.gif


Taip nėra. Visi trys jūsų balsai už 3 skirtingas foto įskaityti 2005 11 29 d. Nei mažiau, nei daugiau - 3. pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 11 30, 11:06)
Taip nėra. Visi trys jūsų balsai už 3 skirtingas foto įskaityti 2005 11 29 d. Nei mažiau, nei daugiau - 3.  pioneer.gif

Aciu 4u.gif Jau pamaciau, kad tikrai uzskaityti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Aurėja  2005 11 29, 13:02 Paskelbta: #95 
Mano balsai šįkart įdomiai pasiskirstė - vienas obuoliukams, antras - moliūgams, o trečias - lapams 

Mano balsais taip pat pasiskirstė biggrin.gif
Atsakyti
Drąsiai galim pasigirti - gražiai ir spalvingai palydėjom auksinį rudenėlį! Ant apdovanojimų pakylos kviečiame 3 konkurso "Rudens lobiai" nugalėtojus! first.gif second.gif third.gif ploja.gif

first.gif Pirmąją vietą laimėjo nuotrauka - "na , ir kurį man išsirinkti ....nepadėsit???"

[attachmentid=41737]

rapoliute, sveikiname ir apdovanojame firminiu supermama.lt prizu bei aukso medaliu!

[attachmentid=41740]

second.gif Antrąją vietą laimėjo nuotrauka
"Kad nebūt nepadoriu...
Šituo rudenio metu...
Pasislėpsiu po lapu...
Ir man niekas nebaisu... "


[attachmentid=41738]

ketti, sveikiname ir apdovanojame firminiu supermama.lt prizu bei sidabro medaliu!

[attachmentid=41741]

third.gif Trečiąją vietą laimėjo nuotrauka - "Valio! Mano didysis pirmasis rudens lobis"

[attachmentid=41739]

PaMeL, sveikiname ir apdovanojame firminiu supermama.lt prizu bei bronzos medaliu!

[attachmentid=41742]

Ačiū visiems konkurso dalyviams! ploja.gif Iki susitikimų kituose foto konkursuose bigsmile.gif

[attachmentid=41743]

Dėl prizų atsiėmimo:

Prizus atsiimsite iš SuperMamos, dėl to parašykite jai asmenines žinutes, nurodykite kokiame konkurse dalyvavote ir kokią vietą užėmėte. Gyvenančios ne Lietuvoje, sutarsite, kas už jus galėtų atsiimti prizus.


Sėkmės!
Atsakyti
Sveikinu, sveikinu, sveikinu 4u.gif
Atsakyti
sveikinu nugalėtojus 4u.gif
Atsakyti