Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis 1-12mėn. atsisako krūties

Iš buteliuko pieną nėra lengviau traukti nei iš krūties, bet skiriasi čiulpimo būdas, todėl vaikas sutrinka.
Pacituosiu iš KNygutės "Geriausia pradžia":

Jei pirmomis paromis, kai naujagimis ypač jautrus įvairiems potyriams, pasiūlomas buteliukas, dauguma vaikų jį pasirenka. Kai kūdikis prie krūties "aikštijasi", nes reikia ją žįsti kitaip, motinos supranta tai kaip krūties atsisakymą, o ne kaip paprasčiausią mažučio žmogaus sutrikimą jam nežinomoje situacijoje.
Taigi truputėlį pavark, bet jokiu būdu neatsisakyk maitinimo krūtimi. Gal pabandyk maitinti miegantį. g.gif

SĖKMĖS
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 07 14, 21:46)
as mesciau i shona buteliukus ir duociau kruti. alkanas vaikas vis tiek tures paimti.

thumbup.gif thumbup.gif

Manoji irgi nepriauginejo, bet kalbos apie kruties nedavima net nebuvo. Gydytojas liepe po kiekvieno maitinimo duoti po sauksteli SAVO pienuko (nesijuokit, keliu savaiciu vaikas puikiai prarydavo laugh.gif ). Tiek papildomu kaloriju pupai pilnai uzteko. Beje, gydytojas skyre KELIAS SAVAITES stebejimui, jis tik uz maitinima krutimi thumbup.gif

Gydytoja mesk tik jei labai nesutampa poziuriai... Nepamirsk, kad Mama esi TU, ir anksciau ar veliau kazkuri nuomone su gydytojos nesutaps. Man dar atrodo, kad alkanas vaikutis tikrai neuzmigtu g.gif Buna, kad maziukai "pamirsta" atsikelti pavalgyt imige - tada pakelk po kokiu triju-keturiu valandu. Tik neskubek pratinti prie buteliuko, nes taip anksti ir pienuko gamyba gali suleteti sad.gif Pientraukis - geras daiktas, tik juo piktnaudziaut nereikia, jei nori ilgai pati maitint wink.gif
Atsakyti
QUOTE (crocus @ 2004 07 14, 23:02)

Taigi truputėlį pavark, bet jokiu būdu neatsisakyk maitinimo krūtimi. Gal pabandyk maitinti miegantį. g.gif

SĖKMĖS

aciu visoms va mieganti tai ima kruti, vadinasi kovosiu , tikiuosi laimeti. bet kokie tie maziai gudrus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (rugpjute @ 2004 07 14, 22:09)
Labas labas!


LINKIU KANTRYBES MAMAI IR SKANAUS PIENUKO VAIKUCIUI! smile.gif

labas, rugpjute,

kvieciu prisijungti prie temos AS GIMIAU geguze, gal ir tu maziuk, TEN musu jau daug. o siandien net susitikima organizuojam. clap.gif clap.gif
Atsakyti
Labutis, URSULE,
na, kaip sekasi Tau ir Tavo leliukui?
Tiesa, aciu uz kvietima i susitikima, tik mes ne is mandrumo neatejome...Priezasti-esame ne is Vilniaus.
Gal kada ir susimatysime.
O dabar iki! biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukra taip pat mažai priaugdavo, tai tokia varna gydytoja liepė primaitinti. Aš iš pradžių nusitraukinėjau, bandžiau žiūrėti kiek pieno turiu doh.gif , taip ir liko neaišku, o išsigandus, kad vaikas alkanas, pradėjau duoti mišinuką blush-anim-cl.gif (nuo 3 mėn.), rezultatas: 5 mėnesių jau pieno nebeturėjau, o dukra, kaip nepriauginėjo daugiau taip ir nepriauginėja. Moralas: neskubėti daryti to ką liepia gydytojas, o labiau pasikliauti savim (dabar jau žinau), vaikutis alkanas nebus, anksčiau ar vėliau vistiek pradės žįsti, tik reikia kantrybės, ko ir linkiu. Tiesa, kai maniškė netraukdavo, aš duodavau čiulptuką 2.gif , jį pradeda traukti, tada aš jį atimu ir greitai įkišdavau krūtį, tai kažkiek laiko patraukdavo ir vėl viską kartodavau, terlionė, bet pradėjo traukti thumbup.gif .
Atsakyti
jo, dabar manoji papa traukia 3 min, tai gi as manau kad mazai isgeria, o is buteliuko traukia 5 min ir ilgiau vadinasi ji valgyti nori bet greit pavargsta papa traukti. tai pieno tai maziau tai daugiau, ar is vis gerai..... kartais per puse dienos isgerai 100ml. nu truksta zodziu, su tokia valgytoja, o dar praeita men mazai tik 600ml. priaugo
Atsakyti
Tik dabar paskaičiau temą. Pasidalinsiu savo patirtimi. Maniškis krūties neėmė nuo gimimo. Gal dėl to, kad gimė mažo svorio 2560g. Aš jam vis kišdavau, o jis rėkdavo. Nervai nelaikė. Todėl nusitraukdavau ir maitindavau iš buteliuko. Bet vis kasdien koki kartą du per dieną kišdavau krūtį, o jis rėkdavo. Tik dviejų mėnesių pradėjo normaliai žįsti krūtį. Atsisakėm buteliuko. Maitinu krūtimi iki dabar. Naudojau Avent buteliukus. Žinduko nenaudojom, neima ir dabar. Patarimas-kantrybės mamytei.
Atsakyti
Tema man labai aktuali. Pasidalinsiu savo isgyvenimais.
Pirmaji labai norejau maitinti, bet nerimavau ar pavyks del idubusiu speneliu. Ir nieko man neisejo. Labai isgyvenau del to, labai liudejau, verkiau, depresavau. Ir "perdegiau"... Ta nesekme mane taip paveike, kad nusprendziau nebekelti sau tokio uzdavinio- butinai maitinti krutimi.
Dabar, gimus treciajam, pienas atsirado tik 5 diena po gimdymo(cezario), ir ligonineje vaikutis buvo maitinamas is buteliuko. Speneliai nuo idirbio pientrauliu jau nebeidube, taciau vaikis nuo pat gimimo nenorejo zysti kruties... O as, po keleto nesekmingu bandymu, neturiu nei kantrybes, nei noro "prievartauti" vaika krutimi. Ir man, ir jam lengviau, ramiau ir paprasciau maitintis is buteliuko. Aisku, pieno mazeja, ir del to jauciu sazines priekaistus... huh.gif Liudna, bet nebetikiu, kad galiu ka nors pakeisti...
Atsakyti
kur as buvau, kai grizau is ligonines su dukryte? kodel neziurejau sio skyrelio? cia tiek patarimu, tiek padrasinimu. o man pienas dingo po savaites. labai gailiuosi kad neradau jusu anksciau
Atsakyti
Gal galit padet, ar patart kai maitinu vaika jis buna neramus neima nei kruties nai soskio daznai atsipila viskas ka darau atrodo kad dabar blogai nezinau viskas nervuoja norisi verkti kiekvienas vaiko verksmas mane varo y depresija
Atsakyti
Labas Daivukai. Kai mano mazasis gime man buvo ta pati problema. Nei krutines eme(nes nemokejo paimti), nei misinuko per labiausiai. Po pusvalandzio pavalges vel saukia, klykia( ypac nakti). Jam mamos pienuko truko. Is tos nezinios ka daryti galvojau kad iseisiu is proto. Bet zinai save raminau, kad vis tiek turi atsirasti pienelis ir vis dazniau glausdavau prie krutines ir viskas susitvarke. Va dabar mums jau sesi men. ir dar maitinu. Tai mano patarimas tau butu pirma stenkis nusiraminti pati nes vaikelis jaucia labai kai mama nervota ir dar del to kad tu nervota gali pienelis nesigaminti. Ir glausk kuo dazniau nors ir trumpam ir galvoju, kad turetu susitvarkyti. O del soskes ne visi vaikai ima. Kiti nuo pat mazumes neima ir neims ir nereikes. O kitiems nuo pirmu dienu ramintojelis.
O atpilineja visi vaikai daugiau ar maziau. Palaikyk stacia ilgeliau. Nezinau ar nors kiek padejau, bet zinok tikrai tave suprantu kuo puikiausiai, nes ta pati pati patyriau. Istvermes ir kantrybes tau linkiu. Jei ka rasyk, nes kartais ir pasiguosti norisi. Parasyk kaip jums toliau eisis. Sekmes
Atsakyti