Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis 1-12mėn. atsisako krūties

QUOTE(donatela @ 2005 05 17, 02:51)
Labas Daivukai. Kai mano mazasis gime man buvo ta pati problema. Nei krutines eme(nes nemokejo paimti), nei misinuko per labiausiai. Po pusvalandzio pavalges vel saukia, klykia( ypac nakti).  Jam mamos pienuko truko. Is tos nezinios ka daryti galvojau kad iseisiu is proto. Bet zinai save raminau, kad vis tiek turi atsirasti pienelis ir vis dazniau glausdavau prie krutines ir viskas susitvarke. Va dabar mums jau sesi men. ir dar maitinu. Tai mano patarimas tau butu pirma stenkis nusiraminti pati nes vaikelis jaucia labai kai mama nervota ir dar del to kad tu nervota gali pienelis nesigaminti. Ir glausk kuo dazniau nors ir trumpam ir galvoju, kad turetu susitvarkyti. O del soskes ne visi vaikai ima. Kiti nuo pat mazumes neima ir neims ir nereikes. O kitiems nuo pirmu dienu ramintojelis.
O atpilineja visi vaikai daugiau ar maziau. Palaikyk stacia ilgeliau. Nezinau ar nors kiek padejau, bet zinok tikrai tave suprantu kuo puikiausiai, nes ta pati pati patyriau. Istvermes ir kantrybes tau linkiu. Jei ka rasyk, nes kartais ir pasiguosti norisi.  Parasyk kaip jums toliau eisis.  Sekmes

Pritariu Donatelai smile.gif Svarbiausiai nesinervink! Gi eisi ka tik iskepta sviezia mamyte,viskas tau nauja,neiprasta.Ir prie vaikiuko reikia priprasti,ir jam prie taves.O tam reikia laiko.Viskas susitvarkys,pamatysi.Dek vaika prie kruties dazniau,pieno daugiau gaminsis.O soskes ne visi vaikai nori,mano dukra iki 5 men. is vis jos nemego.Be to,vaikelis gali verkslenti ir del pilvuko putimo,ne tik del alkio.Linkiu kantrybes! 4u.gif
Atsakyti
Daivukai, nesinervuok, čia visoms taip būna. Mano lėlytė valgė ištisai visą mėnesį. atrodo tik pavalgo ir vėl rėkai vėl nori. Maitink kuo dažniau.
Dabar jau 2 mėn. kažkaip savaime viskas susitvarkė ir valgo tik kas 2 - 2,5 val., o soskės neima nuo pirmųjų dienų nors ir stengiausi duoti.
Atsakyti
Pavargai. 4u.gif
Dar tik pradžia, nors ji gal ir sunkiausia. Ir man taip buvo su pirmąja.
Bet pasistenk nurimti, suimk save, pasistenk į viską pažvelgti "amžinybės požiūriu".
Turi nuostabų sūnelį, jis dar toks mažiukas, visiškai priklausomas nuo Tavęs.
Neapsakoma laimė - turėti vaikų, mėgautis jų šypsena, išdaigomis, girdėti, kaip sako "mamyte, aš Taje myju" wub.gif
Gal gali Tave kas išleisti nors valandai, nors pusvalandžiui? Pasivaikščiotum, atsipalaiduotum minutėlę, nereiktų ausis ištempus klausyt, ar vėl mažiukas neknirkia?
Tuoj pati atsigausi, viskas pradės eiti į savas vėžias. Reikia tik truputėlio laiko.
Geros Tau sėkmės. biggrin.gif
Atsakyti
mano tai iškart krutines neime tik soske tai apgaudinėdavau įkyšdavau soskutę, o paskui greit ją pakeisdavau pau taip pripratinau tongue.gif
Atsakyti
Dekoju jums visoms tikrai kartais padeda kam nors issipasakot
Atsakyti
Daivuk, svarbiausia - ramybė. Nesistenk nei savęs, nei vaiko įspausti į griežtus rėmus - "tik taip ir ne kitaip", nes nebūna nei idealių vaikų, nei idealių mamų. Pažiūrėk kartais pro pirštus į visas pareigas, palepink save. Patikėk, buvau lygiai tokia pati naujai iškepta maksimalistė mama, nuolat kelianti isterijas ir visus varanti iš proto.
Todėl net sunku patikėti, kaip antrą kartą pasigimdžius viskas atrodo taip paprasta ir lengva.

Žodžiu : tikrai užaugsit 4u.gif

Beje, ar buvo atėjusi poliklinikos slaugytoja, kuri pamokytų, kaip maitinti, kaip prižiūrėti? Susižinok telefoną ir neduok ramybės kiekvienu iškilusiu klausimu - toks jų darbas . Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveika, aš taip pat turiu mažą Pijų biggrin.gif Prisidėdama prie visų patarimų, dar gali pabandyti, kad ne tu, o vyras ar mama mažiuką ramintų, kai jis verkia, nes vaikas užuodžia pieno kvapą ir nevalgydamas nenurimsta, nors gal ir nenori. Ir dar prisimindama galiu pasakyti, kad ir man pirmas mėnuo slinko lyg metai, o po to tik geryn ir geryn. Eikit pasivaikščioti į lauką, manasis lauke labai nurimdavo ir išmiegodavo ištisas valandas. Susitiksi su kitom mamytėm, pasišnekėsi ir pamatysi, kad visos turi problemėlių, bet tai niekis palyginti su tuo stebuklu, kad tu turi Pijų biggrin.gif

Atsakyti
Na mes jau "dvigubai viresni" tongue.gif tai pasidalinsiu dar šviežia patirtimi mirksiukas.gif lygiai taip kaip ir tu aprašei,mums buvo nutikę ligoninėj doh.gif paklausėm vyresnės gyd.patarimo. Pasistenk vaikuti daugiau panešioti stačią-atremtą į petį, prieš maitinimą, jei valgant pradeda blaškytis ir nerimaut-vėl palaikyk stačią ir ta pati procedūra po valgio. Mums tai laaabai padėjo,nes pas lelių orai skrandukę kaupiasi ir taip jį kankina... verysad.gif
Atsakyti
tikrai labai dekui mamytes uz patarimus, bet dar turiu klausimu pries maitinima pakeiciu pampersa taciau maitinimo metu jis jy pridaro o po maitinimo jeigu keiciu jis labai atsipilineja ka patartumet?
Atsakyti
QUOTE(Daivukas_25 @ 2005 05 17, 14:41)
tikrai labai dekui mamytes uz patarimus, bet dar turiu klausimu pries maitinima pakeiciu pampersa taciau maitinimo metu jis jy pridaro o po maitinimo jeigu keiciu jis labai atsipilineja ka patartumet?


pampersa pakeitinek ne is karto po maitinimo, o po kokio pusvalandzio, kai vaikiukas jau bus atsiruges:)
Sekmes auginant:)
Atsakyti
Laba Daivuk,

visu pirma sveikinu tapus mamyte 4u.gif
Isties, pakeisk sauskelnytes siek tiek veliau, kai pavalgys, atsirugs. Veliau jau ir tustinsis reciau, tai nebus bedos. Mano taip pat pirma menesi buvo reksniukas, atpylinejo, siaubingai raize jam pilveli (tuomet vaikutis tiesiog lipa, rieciasi), nes gavo antibiotiku, kurie isderino zarnyno veikla.
Tad kuo dazniau glausk mazyli prie kruties, taip paskatinsi pieno gamyba, be to, jis aprims, o ir tu. Tik nesinervuok - sunkumai greit pasibaigs. Tegu kas nors, jei gali pabuna su mazyliu, panesioja, o tu pusvalanduka nusnausk. Labai vaikuciams patinka, kai juos supuoji po pilviuku pakisus rankute, ypac gerai tai gaunasi vyrams, nes ju plastakos platesnes bei didesnes. Be to, jie labai gerai jaucia nerima ir kaip mat patys rodo savaji rekimu - jie kitaip nemoka mirksiukas.gif
O kai bus sunku, ikvepk oro, pabuciuok katuka savo ir palengves wub.gif
Atsakyti
Daivukas,

laikykis!!
kai maniskis nuolat rekdavo, kartais tiesiog iseidavau i virtuve. gal atrodo ziauriai, bet mamos psichinei sveikatai labai padeda. grizti ir nuramini. jeigu taviskis rekia, nebutinai del to, kad nori valgyti. gal pilvuka skauda, gal siaip kas, is pradziu neimanoma suprast. ir nesigrauzk, jei is pradziu mazas rekiantis vaikiukas varo tik nevilti - tai labai normalu. jei imanoma ir laikotes kokio rezimo, iseik kur nors bent porai val., labai padeda,
jei rekia pavalges, pabandyk ivyniot i kaldryte, maniskiui buvimas siltai ir ritmingas supimas labai padedavo.
del pampersu - svarbiausia, kad butu normaliai uzdeti, nieko neatsitiks, jei pavalgius pabus su pilnais.
tiesa, ar pranese i poliklinikos registratura apie vaikiuka? bent pas mane nieks neatejo, kol nepaskambinau.

sekmes.
Atsakyti