Įkraunama...
Įkraunama...

Tomuko atėjimas į šį pasauli

Na ir as papaskosiu kaip gimdziau savo maziuka wub.gif
tai gi gyzusi is keliones, is Airijos kur buvau aplankyti savo draugo (beveik vyro mirksiukas.gif ) po keliu savaiciu suzinojau kad esu ne viena unsure.gif pasidarau testa dvi juosteles unsure.gif aisku susiemiau uz galvos bet kartu ir apsidziaugiau nes labai myliu vaikus ir ju norejau. pirmi menesiai buvo sunkoki nes buvau viena vyras tik telefono skambuciai palaikydavo ir viskas, o juk kaip ir kiekvienai moteriai ir dar nestuke.gif noris svelnumo o as jo per visa nestuma taip ir nesulaukiau, nes vyras buvo gryzes tik dviem savaitem verysad.gif . bet laikui begant as su tuo susitakiau ir pripratau ir jauciausi gerai. nestumas nebuvo nei labai lengvas bet ir nesunkus siaip man patiko buti nestuke.gif smile.gif .
gimdymo data buvo nustatyta rugpkjucio 27d nors aisku kaip ir visos nori anksciau, nes paskutines dvi savaites tikrai jau sunkoka ta pilvuka nesioti mirksiukas.gif .bet as jau taip labai neliaukiau nes sakiau kai uzeis tai ir uzeis, nes iki tol jokiu paruosemuju nejauciau nu kartais pamauzdavo pilvuka kaip per mmm.
ir stai rugpjucio 30d ir viskas prasidejo nakti apie 2 val pabudau is skaumo tokio kaip banga, uzeina praeina, pasiimiau laikrodi ir stebiu viskas kartojasi kas 5 min ir saremis trunka minute nu gerai as laukiu galvoju gal cia kokie paruosemieji ar kas nu laukiu pradejau vaiksioti i WC nu ir galvoju jauciu, kad jau pradzia prasidejo, bet as niekur neskubu guliu kenciu ir tiek, nuo kokiu 5 iki 6.30 dar tarp saremiu pasnaudziau nezinau kaip isejo, bet visai neblogai paamiegojau nes labai jau norejau ax.gif . Paskiui 6.30 pabudo mama ir sakau man jau skauda tai ta greitai vaziuojam, o as sakiau kad cia nera kur skubeti juk tik kas 5 min nu bet pradejo eiti kamstis pasirode kraujas, pasiskambinom daktarei sako vaziuokit, na gerai mes ir issiruosm man iki mazylio buvo kokia puse valandos vaziuoti tai masinoje saremiai kas 3 min ir jau labai skausmingi galvojau jei taip ilgai reikes nuskausminimo nieko nebus tai visus skausmingiausius saremius ir atkentejau masinoje. nuvaziuojam i GN 8 val patikrina daktre ir sako pilnas atidarymas iskart i gimdykla ir ant stalo as sakau, kad ji meluoja negali buti kad taip greitai juk dar saremiai turi buti kas minute smile.gif negaliu tuo patiketi, bet aisku as jau nukeliauju ant stalo daktare visa laika buvo salia nuleido vandenis ir skausmas sumazejo, pamatavo vaiko tonusus ir pradejom po truputi dirbti ir kokie trys kartai ir gimem 9.08 val 3378 g 54 cm sunelis wub.gif wub.gif thumbup.gif
tai toks neapsakomas jausmas kai tavo kunas tampa nevaldomas ir viska gamta atlieka pati wub.gif
dziauguosi tuo kad man neteko guleti gimdykloje ir kesti ta skausma ir laukti kada gi jau bus pabaiga o cia viskas ivyko labai gerai ir gretai esu labai labai laiminga turedama nuostabu sunu wub.gif wub.gif biggrin.gif

sekems ir kiotms besilaukiancioms 4u.gif
Atsakyti
nu gi super thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aukit dideli ir stiprūs thumbup.gif
Atsakyti
Atrodo taip paprasta...ech..aukit sveikučiai.. biggrin.gif
Atsakyti
SVEIKINAME DOPKE IR TOMUKA-NUOSTABU BERNIUKA(MANASIS IRGI GIME TOKIO PATIES SVORIO) clap.gif
Atsakyti
Na tikrai, manau, ne viska gamta pati atlieka :)Bet tikrai faina, kad jus taip greit "susisukot" su viskuo! Saunuoliai!
Atsakyti
SVEIKINU SU GREITU GIMDYTU
TOMUKUI LINKIU DAUG PIENELIO mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu i pasauli atejusi dar viena grazuoli 4u.gif Mamytei linkiu kuo greiciau sulaukti tevelio...
Atsakyti
Šaunuolė ir spartuolė wub.gif smagu, kad nereikėjo kankintis ligoninėje su sąrėmiais. aš palyginti irgi trumpai buvau, tai neįsivaizduoju, kaip reikėtų pratempti ten 12 ar daugiau valandų doh.gif
gero, gražaus, smagaus ir tokio pat lengvo augimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veite @ 2005 11 18, 15:02)
Na tikrai, manau, ne viska gamta pati atlieka :)Bet tikrai faina, kad jus taip greit "susisukot" su viskuo! Saunuoliai!

na gal ir ne viska be pats procesas tai tikrai gamotos skirtas mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2005 11 23, 17:37)
Sveikinu i pasauli atejusi dar viena grazuoli 4u.gif Mamytei linkiu kuo greiciau sulaukti tevelio...

Aciu 4u.gif o tevelio tikrai labai laukiam kad galetu paliesti ir apkabinti suneli (tik gaila kad jis dar negereitai grys tik pavasari sad.gif )
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2005 11 24, 13:34)
Šaunuolė ir spartuolė  wub.gif smagu, kad nereikėjo kankintis ligoninėje su sąrėmiais. aš palyginti irgi trumpai buvau, tai neįsivaizduoju, kaip reikėtų pratempti ten 12 ar daugiau valandų  doh.gif
gero, gražaus, smagaus ir tokio pat lengvo augimo 4u.gif

aciu labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti