Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

QUOTE(lioliuke @ 2010 04 18, 15:52)
nuo puses pastorinau kad ikyrus kaimynas nespoksotu kaip plikineju smile.gif Matosi tik siluetai ) o romanete man zymiai jaukiau nei roletai smile.gif



grazus rastas, oi as tik dieninio audinio kabinciau romanetes, jei galeciau, pas mane visus namo langus reikia spleti nuo kaimynu, saules... niekaip neiseina kitaip
Papildyta:
QUOTE(maidala @ 2010 04 19, 12:12)
gal galit patarti kur ieskoti medziagos uzuolaidom Kaune? Senukuose ir Urmo bazese ziurejau, nieko ispudingo. noreciau vienspalviu, bordo spalvos.



Dauksos g. (senamiestyje), bet ten ziuri kaip i nenormalia, jei nori nusipirkti tik audinio ir jei nesisiuni ten lotuliukas.gif dar man visai patiko audiniai is karto pravaziavus aleksoto tilta, suki i kaire, ir prie sviesoforo i desine, ten isikures salonas, tik darbo valandos labai idomios, pradeda dirbti kazkaip nuo 3 val dienos...kazkur ju buvo internetinis adresas, bet dabar nebeatgaminu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gija*: 19 balandžio 2010 - 12:30
QUOTE(Gija* @ 2010 04 19, 12:03)
Temide, grazu  wub.gif

Gija*, ačiū. Nesinorėjo spalvų maišalynės, tai prie sienos derinom. O dažniausiai romanetės pakeltos būna, nuleidžiamos tik kai saulė spigina smile.gif
Atsakyti
Kas leicia Gijos* romanetes - man ten irgi vsikas savo vietoje. Ypa, kai apsikraus kambarys kitomis interjero detalėmis, tai ir ta visuma bus. smile.gif

o mane domina, kokios ieskotis medziagos dieninems uzuolaidoms, kad jos graziai kristų? Langai dideli, iki žemės, per visas beveik sienas. žiūrėjau šian užuolaidų, tai va kažkaip dingtelėjo, kad gi ne tik raštą reikia rinktis, bet ir patį medžiagos materiola g.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2010 04 19, 14:12)
o mane domina, kokios ieskotis medziagos dieninems uzuolaidoms, kad jos graziai kristų? Langai dideli, iki žemės, per visas beveik sienas. žiūrėjau šian užuolaidų, tai va kažkaip dingtelėjo, kad gi ne tik raštą reikia rinktis, bet ir patį medžiagos materiola  g.gif


jeigu is dieninio audinio tai puikiai krenta vualis. Kai kuri organza irgi, bet yra linkusiu pustis, ta prasme klostuok ar su ziedais, ar su juosta, ji vis tiek apacioj pusis.
Labai geras pastebejimas, kad reik rinktis ne tik rasta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2010 04 19, 13:03)
romanetes man zymiai graziau nei roletai, bet kas liecia pinigus, tai yra zymiai pigiau roletai, del prieziuros, tai dar neskalbiau romaneciu, negaliu nieko pasakyti

na cia prklauso nuo pasirinktu medziagu ir fantazijos biggrin.gif man romanetes atsiejo 170Lt. siuvau pati, o ir apsiejom be mechanizmo ax.gif

aisku, nesigavo man idealiai, nesu siuveja. vienos apacia siek tiek raukiasi(foto raukiasi labiau kadangi ant palanges dezute trukde, o ir pati palange siek tiek kliudo). Gyvai "taip nerezia" akies, kad nelygiai krenta blush2.gif
gal "neisbrokinsit" labai biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jur&ta @ 2010 04 17, 09:39)
Sveikutes  smile.gif . Neapsisprendziu kuo papuosti langus - romanetem ar roletais. Kuriuos lengviau priziureti? Ir dar beje, klausimukas del uzuolaidu su ziedais. Ar tiesa, kad jos reikalauja daug prieziuros ir priziureti jas sunku?  blush2.gif

Roletus prižiūrėti lengviau su drėgna kempine nuvalai ir viskas .Jie ir pigiau gaunasi nei romanetės ,bet vaizdas romanečių geresnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 06 gegužės 2010 - 22:19
QUOTE(kadabra @ 2010 04 19, 15:26)
jeigu is dieninio audinio tai puikiai krenta vualis. Kai kuri organza irgi, bet yra linkusiu pustis, ta prasme klostuok ar su ziedais, ar su juosta, ji vis tiek apacioj pusis.
Labai geras pastebejimas, kad reik rinktis ne tik rasta  4u.gif


Apsvieskite mane tundra, kas tas vualis ? g.gif Cia naturalaus pluosto audinys?
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2010 04 19, 19:21)
Apsvieskite mane tundra, kas tas vualis ? g.gif Cia naturalaus pluosto audinys?


ne, tikrai ne naturalaus.
pagooglinau, tai vuali ivardija kaip tinklelini permatoma audini. keista, kad permatomas tai taip, na, o tinklelinis g.gif . jis minkstesnis nei organza ir tikrai nuostabaus kritimo.
siuvau klientei uzuolaidas is vualio (taip ivardytas audinys buvo etiketeje), idesiu sia savaite nuotrauka.
Atsakyti
Beje, radau, kad vualis gali buti ir medvilninis.
Atsakyti
man tai tie tinkleliai nepatinka schmoll.gif
kad geriau kristu -pusiau organza man labiausiai patinka ,ji nesipucia taip
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2010 04 19, 21:22)
man tai tie tinkleliai nepatinka  schmoll.gif
kad geriau kristu -pusiau organza man labiausiai patinka ,ji nesipucia taip


tai ir nera tinklelis tongue.gif . Ikelsiu savaites begyje nuotrauka parodyti kaip atrodo vualines uzuolaidos (dienines).
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 04 19, 18:43)
ne, tikrai ne naturalaus.
pagooglinau, tai vuali ivardija kaip tinklelini permatoma audini. keista, kad permatomas tai taip, na, o tinklelinis  g.gif . jis minkstesnis nei organza ir tikrai nuostabaus kritimo.
siuvau klientei uzuolaidas is vualio (taip ivardytas audinys buvo etiketeje), idesiu sia savaite nuotrauka.


Lygtai taip mazdaug nujauciu, kas tai per audinukas galetu buti, bet gal ir klystu, o jis nera toks lyg ir truputuka tankesnis, ne taip labai permatomas. Vat as etiketese kazkaip niekur nemaciau tokio uzraso, daugiausiai - poliesteris biggrin.gif Tai cia ir ta organza turbut papuola i ta poliesterio grupe? O kas dar gali but? Na medvilne, linas, silkas su sitais daug maz viskas aisku. O kaip tas sintetikas atskirti, kuris jau cia geresnis audinukas, o kuris ne - gi kainos oi kaip skiriasi kartais, o visiskai neaisku kodel. g.gif Na sakykim jei jieskau dienies be piesinio jokio ir kad butu labai gerai permatoma, tai kokio man audinio reiketu ieskoti? Neitin brangi kad butu ax.gif
Atsakyti