Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

Sveikos mamytės 4u.gif

Galiu padėti papuošti jūsu langiukus! Gal kam reikia patarimo, atvažiuoju į namus, konsultuoju, greitai ir kokybiškai pasiuvu mirksiukas.gif
Gaila niekaip neišeina įdeti savo darbeliu, gal kaip nors vėliau išeis ikelsiu ax.gif
Atsakyti
va mano vaikų romanetės smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai labai grazios vaiku romanetes, o kaip dienine uzuolaidele po apacia pritvirtinta, ant kokio begelio ar karniziuko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2010 04 13, 10:29)
ikeliu savo vaiko romanetes parodyti, lauksiu jusu nuomones

o man per niuru ,reikia kazkokio akcento ir jo tas plyselis kazkaip nesiziuri g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beskaiste: 15 balandžio 2010 - 16:31
QUOTE(Gija* @ 2010 04 15, 15:16)
Labai labai grazios vaiku romanetes, o kaip dienine uzuolaidele po apacia pritvirtinta, ant kokio begelio ar karniziuko?  g.gif


ant bėgelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2010 04 15, 16:30)
o man per niuru ,reikia kazkokio akcento ir jo tas plyselis kazkaip nesiziuri  g.gif



ta prasme, kokiu aplikaciju? Na, nenufotkinau, kai kur matosi bezdzioneles, o ant vienos sienos yra nemazas zebras, tai uztai romanetes vienspalves, kad per daug neapkrauti, na bet gal koks akcentelis ir nepakenktu, net nezinau, nesu dizainere ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Buriuke @ 2010 04 15, 17:13)
ant bėgelio  smile.gif



aisku, aciu
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2010 04 13, 10:29)
Aciu, kadabra, grazu...

ikeliu savo vaiko romanetes parodyti, lauksiu jusu nuomones

user posted image

user posted image

vaiko kambarys yra 16 kvadratu

man tai irgi kazko truksta ant tu romaneciu,kad ir bananu mirksiukas.gif (juokauju),na nebent jums norejosi vienspalviu ir raudonu... ax.gif
Atsakyti
Gal patarsit, kaip kabint kariznisa ax.gif

Ar grazu, kai soniniai laikikliai (tvirtinami i siena ) yra visai netoli antgaliu ir jau uz laikikliu nebesikabina uzuolaida?

nes jei padarom kad laikikliai nuo galu yra kokiu 15 cm, tada reik ir uz ju kabint uzuolaida, o jei taip pakabinsiu, negalesiu atitraukt uzuolaidos kad ieit i balkona.

na tikiuosi suprantamai suformulavau klausima doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angi: 16 balandžio 2010 - 10:43
QUOTE(Gija* @ 2010 04 13, 10:29)
ikeliu savo vaiko romanetes parodyti, lauksiu jusu nuomones

user posted image

user posted image

vaiko kambarys yra 16 kvadratu

Gija* man Jūsų vaiko kambarys thumbup.gif drinks_cheers.gif Labai gražu, jauku ir svarbiausia - neperkrauta! Ir spalvos labai geros , o piešinukai ant sienų nerealūs, labai skoningi 4u.gif Man toks interjeras prie širdies... Nes tenka matyti (taip pat ir šioje temoje rolleyes.gif ) labai jau perkrautus ir apsunkintus vaikų kambarius. Viskas pas jus vietoje, nekeisčiau nieko, tik norėtųsi pamatyti kokie dar ten žvėreliai slepiasi ant sienų mirksiukas.gif
Atsakyti
Gija, Buriuke man jūsų abiejų vaikučių kambarių užuolaidos gražios wub.gif nei ko per daug, nei per mažai thumbup.gif
turėjau ir aš klausimuką, kaip dieninės pritvirtintos, bet atsakymą matau. Ir aš taip padarysiu.
Tiesa, pasisiuvau romanetes, ale niekaip neįkeliu į forumą jau geras dvi svaites blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2010 04 16, 12:42)
Gal patarsit, kaip kabint kariznisa  ax.gif

Ar grazu, kai soniniai laikikliai (tvirtinami i siena ) yra visai netoli antgaliu ir jau uz laikikliu nebesikabina uzuolaida?

nes jei padarom kad laikikliai nuo galu yra kokiu 15 cm, tada reik ir uz ju kabint uzuolaida, o jei taip pakabinsiu, negalesiu atitraukt uzuolaidos kad ieit i balkona.

na tikiuosi suprantamai suformulavau klausima doh.gif


Visai normaliai atrodo, soniniai laikikliai i siena, tuo labiau jei uzuolaida nustumiamia iki krasto.
Atsakyti
Aciu uz pasisakymus smile.gif, tikrai buvo labai idomu perskaityti visu nuomones, o kambari tikrai pazadu nufotografuoti ir parodyti kita siena mirksiukas.gif
Atsakyti