Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

QUOTE(doviile @ 2010 02 03, 20:20)
aciu uz ivertinima, galima stumdyti, siandien irgi stumdem raudonas sonines dalis i vidury , kad uzdengtume langa, nes saule labai sviete ir su mazyle negalejom zaisti smile.gif taip labai patenkinta, isties gavau geresni rezultata nei tikejausi, nes labai maloniai su TEO bendravom ir isties matosi labai stengesi

Dekui labai doviile uz pagyrimus aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Dziaugiuosi, kad Jums patiko. Stengiuosi del kiekvieno uzsakymo. Nedesi pastangu, tai nebus ir rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu nemažą rūpestį- niekaip neišsirenku medžiagos savo svetainei. blush2.gif Ir pati bandžiau,pavyzdžius iš parduotuvės vežiausi ir dizainerę kviečiausi- kažkaip nerandam galutinio sprendimo. doh.gif Na vienas variantas dar yra -va turiu tokį pavyzdį, kaip Jums atrodo ar tinka šis variantas??
Žinoma perteikti tikrosios medžiagos spalvos nelabai įmanoma, nes ji tokia "gyva" ir "judanti". Bandžiau fotografuoti ir su blykste ir be jos..
Užuolaidos bus tik naktinės, kabinimo būdas- ant karnizo (vamzdžio) (kaip prieš tai įdėtoje Gijos nuotraukoje)( Man labai patiko tokio tipo užuolaidos kaip Gijos paveikslėlyje, wub.gif bet maži vaikai ir dar katė išdykusi- kažin kaip ten ilgai jos taip kabėtų kaip paveikslėlyje)

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

gal šio forumo dalyvės galėtų išsakyti savo pastabas. bigsmile.gif Iš anksto dėkui aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 06 vasario 2010 - 18:49
QUOTE(dije @ 2010 02 06, 18:45)
Turiu nemažą rūpestį- niekaip neišsirenku medžiagos savo svetainei.  blush2.gif  Ir pati bandžiau,pavyzdžius iš parduotuvės vežiausi  ir dizainerę kviečiausi- kažkaip nerandam galutinio sprendimo.  doh.gif  Na vienas variantas dar yra -va turiu tokį pavyzdį, kaip Jums atrodo ar tinka šis variantas??
Žinoma perteikti tikrosios medžiagos spalvos nelabai įmanoma, nes ji tokia "gyva" ir "judanti". Bandžiau fotografuoti ir su blykste ir be jos..
Užuolaidos bus tik naktinės, kabinimo būdas- ant karnizo (vamzdžio) (kaip prieš tai įdėtoje Gijos nuotraukoje)( Man labai patiko tokio tipo užuolaidos kaip Gijos paveikslėlyje, wub.gif  bet maži vaikai ir dar katė išdykusi- kažin kaip ten ilgai jos taip kabėtų kaip paveikslėlyje)

Taip, sutinku, kad sunku pertekti medžiagos spalvą, tekstūra per nuotraukas... Bet man atrodo labai simpatiškai wub.gif

Ne tafta čia? Nes su ja ypač problematiška, kai namie yra mažų nešvarių rankyčių ir dar katinėlis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 02 06, 20:45)
Turiu nemažą rūpestį- niekaip neišsirenku medžiagos savo svetainei.  blush2.gif  Ir pati bandžiau,pavyzdžius iš parduotuvės vežiausi  ir dizainerę kviečiausi- kažkaip nerandam galutinio sprendimo.  doh.gif  Na vienas variantas dar yra -va turiu tokį pavyzdį, kaip Jums atrodo ar tinka šis variantas??
Žinoma perteikti tikrosios medžiagos spalvos nelabai įmanoma, nes ji tokia "gyva" ir "judanti". Bandžiau fotografuoti ir su blykste ir be jos..
Užuolaidos bus tik naktinės, kabinimo būdas- ant karnizo (vamzdžio) (kaip prieš tai įdėtoje Gijos nuotraukoje)( Man labai patiko tokio tipo užuolaidos kaip Gijos paveikslėlyje, wub.gif  bet maži vaikai ir dar katė išdykusi- kažin kaip ten ilgai jos taip kabėtų kaip paveikslėlyje)
gal šio forumo dalyvės galėtų išsakyti savo  pastabas. bigsmile.gif  Iš anksto dėkui aciuks.gif


Graziai kritus audinys, jei Jums patinka, tai ir imkit drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 02 06, 19:45)
Turiu nemažą rūpestį- niekaip neišsirenku medžiagos savo svetainei.  blush2.gif  Ir pati bandžiau,pavyzdžius iš parduotuvės vežiausi  ir dizainerę kviečiausi- kažkaip nerandam galutinio sprendimo.  doh.gif  Na vienas variantas dar yra -va turiu tokį pavyzdį, kaip Jums atrodo ar tinka šis variantas??
Žinoma perteikti tikrosios medžiagos spalvos nelabai įmanoma, nes ji tokia "gyva" ir "judanti". Bandžiau fotografuoti ir su blykste ir be jos..
Užuolaidos bus tik naktinės, kabinimo būdas- ant karnizo (vamzdžio) (kaip prieš tai įdėtoje Gijos nuotraukoje)( Man labai patiko tokio tipo užuolaidos kaip Gijos paveikslėlyje, wub.gif  bet maži vaikai ir dar katė išdykusi- kažin kaip ten ilgai jos taip kabėtų kaip paveikslėlyje)

Man gal prie tokios sodresnes slotines sienu spalvos noretusi kaip tik labai lengvu, kremines spalvos uzuolaidu. As gal imciau sviesesnes nei sios nuotraukose.

Bet manau aklai nepasitikekite patarimais, tai tik nuotraukos, o ne gyvas vaizdas. Geriausiai paciai matosi esant kambaryje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 07 vasario 2010 - 19:55
QUOTE(KriuKriu @ 2010 02 07, 20:48)
Man gal prie tokios sodresnes slotines sienu spalvos noretusi kaip tik labai lengvu, kremines spalvos uzuolaidu. As gal imciau sviesesnes nei sios nuotraukose.

Bet manau aklai nepasitikekite patarimais, tai tik nuotraukos, o ne gyvas vaizdas. Geriausiai paciai matosi esant kambaryje

drinks_cheers.gif as ir kabinciau lengvas sviesesnes ... tafta butu idealiai grazu (ju gi yra begales atspalviu) aisku pirma savaite biggrin.gif pati turejau tafta, tai aciu ne daugiau neturesiu biggrin.gif dar vaiku nebuvo, o vistiek prekinis vaizdas greit dingo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2010 02 07, 20:48)
Man gal prie tokios sodresnes slotines sienu spalvos noretusi kaip tik labai lengvu, kremines spalvos uzuolaidu. As gal imciau sviesesnes nei sios nuotraukose.



Aha, man irgi sviesenes atrodo geriau ziuretusi. Labai graziaia ta sienu spalva su balta dera. Na bet aisku balta gal nepraktiska, galima imti tokia pusiau balta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2010 02 07, 22:40)
drinks_cheers.gif as ir kabinciau lengvas sviesesnes ... tafta butu idealiai grazu (ju  gi yra begales atspalviu) aisku pirma savaite biggrin.gif pati turejau tafta, tai aciu ne daugiau neturesiu biggrin.gif dar vaiku nebuvo, o vistiek prekinis vaizdas greit dingo sad.gif

jums tiktu Gijos nuotraukoje idetu uzuolaidu audinys ir spalva,sviesi spalva turtingesne,bet neuztenka is mazo kampucio nuotraukos spresti apie spalvas,pabandykit du derinius audiniu atsinesti ir sviesu ir tamsu, ir pajusite prie kurio sirdis labiau linksta ,ta ir rinkites. 4u.gif
Atsakyti
Dėkui už nuomones. aciuks.gif
Parsivežiau pabandymui ir tokio mat "materialo" tik šviesesnes, labiau į gelsvumą-tai visas kambarys toooooks labai geltonas. doh.gif
Kažkas rašėt-kad sienos mano salotinės-tai vėl gi fotoaparato išdaigos-iš tikro siena tokia kaip šviesių garstyčių spalvos.
Taftos, o tuo labiau tokio pakabinimo būdo-kaip Gijos foto- gražu, niu bet labai nepraktiška. Nebent po daugelio metų, kai mažiai užaugs ir turėsiu daugiau laiko pasitvarkymui. Be to gi ne visam gyvenimui užuolaidas perku- pabos- pakeisiu visisškai kažkuo kitokiu. bigsmile.gif
O ši medžiaga -turkiškas poelisteris. Gal gerai "nešiosis" rolleyes.gif
Taigi- po ilgo apmąstymo visgi pasilikau prie to pirmo varianto. Priderinome sendinto aukso spalvos karnizą, priedus.
Bus rezultatas- pateiskiu jūsų teismui. rolleyes.gif


QUOTE(jeila @ 2010 02 07, 22:40)
drinks_cheers.gif as ir kabinciau lengvas sviesesnes ... tafta butu idealiai grazu (ju  gi yra begales atspalviu) aisku pirma savaite biggrin.gif pati turejau tafta, tai aciu ne daugiau neturesiu biggrin.gif dar vaiku nebuvo, o vistiek prekinis vaizdas greit dingo sad.gif


Tai va...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 08 vasario 2010 - 09:23
o kaip atrodo tafta? 4u.gif kad neisigyt netycia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freewind: 08 vasario 2010 - 11:57
QUOTE(freewind @ 2010 02 08, 12:56)
o kaip atrodo tafta? 4u.gif kad neisigyt netycia g.gif


va čia kažkas panašaus pavaizduota

pagooglinkite per Vaizdai užsidėjus žodį Tafta... išmes kas ten per medžiaga..
Atsakyti
Irenginejam vaiku kambarius,ir jau metas susirupinti langu dekoru.Taciau,kambariai yra mansardiniai,o langai-trapeciniai.Gal kas galetu pasiulyti,koki nors idomesni apipavidalinimo buda ax.gif
Atsakyti