Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukų lytiniai organai

Gydyti, kaip paskyrė gydytojas.
Atsakyti
Norėjau paklausti, kaip prižiūrėti berniuko lytinius organus. Mums buvo iškilusi problema, skaudėjo kai siusiojo, buvo paraudę, tai mes su margancovke plovėm, o kaip daznai tai daryti ir ar iš vis taip reikia daryti?
Atsakyti
Jeigu nėra paraudimo plauti su kalio permanganato tirpalu nereikia. keičiant sauskelnes arba po prausimo reikia išsausinti varpos galvutę.
Atsakyti
Ant sūnelio(10mėn.) varputės prieš kelias dienas atsirado keistas bėrimas: mažyčiai rausvi spuogiukai, kurie sudaro rausvą dėmelę aiškiais kontūrais. Ta dėmė vis plečiasi, dabar jau apėmė beveik visą varpos šoną ir tokia pat dėmė atsirado ant kapšelio. Tikrai neiššutimas. Kas tai galėtų būti?
Atsakyti
O man panašu, kad iššutimas.
Atsakyti
Bemaudydama vaika pastebejau, kad viena seklide yra tamsesne, kazkada esu girdejusi, kad tai nera gerai ir normalu. Gal galite placiau apie tai papasakoti, ar jau reik skubiai kreitpis i gydytojus?
Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Jeigu ji tik tamsesnė, tai viskas yra gerai. O kai eisite pas gydytoją, parodykite jai- ji įvertins.
Atsakyti
laba diena,
mums 10 mėn, bet daktarė sakė, kad sėklydės dar nenusileido. sakė gal nusileis. ar mums kažkur kreiptis ar dar laukti?

ačiū už atsakymą
Atsakyti
laba diena,
mums 10 mėn, bet daktarė sakė, kad sėklidės dar nenusileido. sakė gal nusileis. ar mums kažkur kreiptis ar dar laukti?

ačiū už atsakymą
Atsakyti
Jūs turėtumėte konsultuotis su vaikų chirurgu- sėklidės turėtų nusileisti iki 1 metukų.
Atsakyti
Mano 1,5 mėn. kūdikio vienas kiaušinėlis didesnis už kitą. Vienas mažiukas, o kitas atrodo kaip patinęs. Labai nerimauju, ar tai normalu. Į kokį gydytoją reikėtų kreiptis konsultacijos tokiu klausimu? Gal kam buvo tokių problemų?
Atsakyti
Mano 1,5 mėn. kūdikio vienas kiaušinėlis didesnis už kitą. Vienas mažiukas, o kitas atrodo kaip patinęs. Labai nerimauju, ar tai normalu. Į kokį gydytoją reikėtų kreiptis konsultacijos tokiu klausimu? Gal kam buvo tokių problemų?
Atsakyti