QUOTE(Silvaja @ 2010 02 24, 12:35)
ir nesvarbu kad gaunu motinystės pašalpą

vistiek dar mokės ir tuos 97lt.
Nuo 2010 m. sausio 1 d. išmoka vaikui skiriama ir mokama, vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo laikinojo įstatymo (žin., 2009, Nr. 152-6820) nuostatomis:
Ø Vaikui (-ams) nuo gimimo iki 2 metų
Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui nuo gimimo dienos iki 2 metų yra skiriama ir mokama 0,75 bazinės socialinės išmokos (97,50 Lt) dydžio* išmoka per mėnesį, jeigu vaiko tėvai ar globėjai už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau ši pašalpa yra mažesnė negu 1,5 valstybės remiamų pajamų (525 Lt) dydžio**.
SVARBU. Šeimos ar bendrai gyvenantys asmenys, kurie augina ir (globoja) vaiką nuo gimimo dienos iki 2 metų ir už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau ši pašalpa mažesnė negu 1,5 valstybės remiamų pajamų (525 Lt) dydžio pakartotinai kreiptis dėl išmokos ir pildyti prašymo nereikia.
cia naujas pakeitimas. berods papainiojau kazka vien pagal pajamas skaiciuodama.....

taip iseina, kad jei jus gaunat motinystes pasalpa, didesne nei 525lt, tai vaiko pinigai nepriklauso.... atsiprasau