Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

QUOTE(RasaP @ 2010 03 02, 19:20)
... tada jūsų socialinė pašalpa skaičiuosis pajamos, tenkančios asmeniui, padalinamos iš 4 (mama+tėtė+2vaikai).
Bet kai eisite į soc.paramos skyrių taip forminti, pasiimkite su savimi spausdintą įstatymo citatą apie tai, nes soc.paramos skyriuose labai nenori tų vaikų atidalinti.:


Taigi sako, kad dar 3 vaikai yra be to 19 m. 4u.gif tada jūsų socialinė pašalpa skaičiuosis pajamos, tenkančios asmeniui, padalinamos iš 5 (mama+tėtė+3vaikai).
Kaip pasakykit su darželiu. Šeštadienį gavau laišką, kad man paskirta soc. pašalpa nuo sausio 1 d. iki balandžio 1 d. Kadangi nutartį nunešiau šiandien, tai sakė, kad nemokėsiu tik už kovą, nes atbuline data negalima nuimti mokesčio (beje jis jau sumokėtas). Tarkim balandžio viduryje kreipiuosi dėl soc. pašalpos pratęsimo, tai vėl moku už balandį ir gegužę (tikėtina, kad sprendimas ateis gegužės mėn), o paskui jau už birželį vėl nemokėsiu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2010 03 02, 19:20)
Pilnamečiai vaikai įstatyme šeimos dalimi laikomi IKI pradeda dirbti arba KOL gyvena su tėvais.
Jei pradėjo dirbti - galite jo nerodyti kaip šeimos nario (pristatote jo socialinio draudimo pažymėjimą kaip faktą, kad dirba) - tada jūsų socialinė pašalpa skaičiuosis pajamos, tenkančios asmeniui, padalinamos iš 4 (mama+tėtė+2vaikai).
Bet kai eisite į soc.paramos skyrių taip forminti, pasiimkite su savimi spausdintą įstatymo citatą apie tai, nes soc.paramos skyriuose labai nenori tų vaikų atidalinti.:

http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=

LIETUVOS RESPUBLIKOS PINIGINĖS SOCIALINĖS PARAMOS NEPASITURINČIOMS ŠEIMOMS IR VIENIEMS GYVENANTIEMS ASMENIMS Į S T A T Y M A S

2 str. 11 p.
11. Šeima – sutuoktiniai arba bendrai gyvenantys neįregistravę santuokos pilnamečiai vyras ir moteris, taip pat susituokęs asmuo, su kuriuo teismo sprendimu dėl sutuoktinių gyvenimo skyrium yra likę gyventi jų vaikai, arba vienas iš tėvų, jų vaikai iki 18 metų. Į šeimos sudėtį taip pat įskaitomi nedirbantys nesusituokę ir su kitu asmeniu bendrai negyvenantys asmenys nuo 18 iki 24 metų: besimokantys dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose ir kitų formaliojo švietimo įstaigų dieniniuose skyriuose (mokiniai ar studentai), taip pat asmenys laikotarpiu nuo dieninių bendrojo lavinimo mokyklų baigimo dienos iki tų pačių metų rugsėjo 1 dienos. Į globėjų (rūpintojų) šeimų sudėtį vaikai, kuriems įstatymo nustatyta tvarka yra nustatyta globa ar rūpyba, neįskaitomi.

Atkreipiu dėmesį: skaičiuojant šildymo lengvatas toks vaikas bus skaičiuojamas prie jūsų nepaisant kur yra faktinė jo gyvenamoji vieta (tarkim jei nuomojasi).

aciu uz pagalba! na vaziuosim su mama tvarkyti dokumentu.
Atsakyti
[quote=negriuke,2010 03 03, 10:46]

Kaip pasakykit su darželiu. Šeštadienį gavau laišką, kad man paskirta soc. pašalpa nuo sausio 1 d. iki balandžio 1 d. Kadangi nutartį nunešiau šiandien, tai sakė, kad nemokėsiu tik už kovą, nes atbuline data negalima nuimti mokesčio (beje jis jau sumokėtas). Tarkim balandžio viduryje kreipiuosi dėl soc. pašalpos pratęsimo, tai vėl moku už balandį ir gegužę (tikėtina, kad sprendimas ateis gegužės mėn), o paskui jau už birželį vėl nemokėsiu? unsure.gif
[/quot]
na man irgi paskirta soc pasalpa nuo sausio 1-balandzio 1d.pazyma del darzelio atleidimo nunesiau vasario 4d.tai mokestis nuo darzelio nuimtas iki 04.01d
na ziurint kada jus kreipetes del soc pasalpos.nes pazyma del darzelio isduoda po menesio.
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 03 03, 12:54)

na man irgi paskirta soc pasalpa nuo sausio 1-balandzio 1d.pazyma del darzelio atleidimo nunesiau vasario  4d.tai mokestis nuo darzelio nuimtas iki 04.01d
na ziurint kada jus kreipetes del soc pasalpos.nes pazyma del darzelio isduoda po menesio.

Kreipiausi sausio 26 (ar 28 neprisimenu jau) ir laišką apie sprendimą gavau tik vasario 27 d. Paskyrė kaip sakiau nuo sausio 1 d. Ar Jums nuėmė už sausį pinigėlius, ta prasme jau sausį nemokėjot?
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 03 03, 13:15)
Kreipiausi sausio 26 (ar 28 neprisimenu jau) ir laišką apie sprendimą gavau tik vasario 27 d. Paskyrė kaip sakiau nuo sausio 1 d. Ar Jums nuėmė už sausį pinigėlius, ta prasme jau sausį nemokėjot?

Turėjo nuimti, nes mano atveju, kai aš pažymą vėliau pristačiau tai mokestis buvo perskaičiuotas smile.gif Beje aš stengiuosi visada dėl pašalpos dokumentus susitvarkyti mėn. pradžioje ir laišką gaunu tą patį mėnesį, 10-14 d. laikotarpyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangira044 @ 2010 03 03, 14:20)
Turėjo nuimti, nes mano atveju, kai aš pažymą vėliau pristačiau tai mokestis buvo perskaičiuotas smile.gif  Beje aš stengiuosi visada dėl pašalpos dokumentus susitvarkyti mėn. pradžioje ir laišką gaunu tą patį mėnesį, 10-14 d. laikotarpyje smile.gif

Tai kad šiandien registravo ir artimiausias terminas buvo balandžio 13 d. Gal dėl pakartotino kreipimosi viskas vyksta greičiau. Kokia jūsų seniūnija? Gal ir nuo to priklauso per kiek laiko patvirtins? blush2.gif
Atsakyti
sveiki dar karta 4u.gif

jau turbut sis klausimas ne karta buvo bet noriu pasitikslinti. jeigu seimos pajamos nevirsija nustatytos sumos, o seimoje 3 asmenys tai, pasalapa = 3 * 315lt ? ar kaip?

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2010 03 03, 15:46)
sveiki dar karta  4u.gif

jau turbut sis klausimas ne karta buvo bet noriu pasitikslinti. jeigu seimos pajamos nevirsija nustatytos sumos, o seimoje 3 asmenys tai,  pasalapa  = 3 * 315lt  ? ar kaip?

aciu 4u.gif

Na, jei pajamos =0, tuomet gausite 3*315, jei kitaip, tuomet 3*350-Jūsų pajamos=X (kiek trūksta iki 350 Lt kiekvienam asmeniui) Tuomet X*0,9= Pajamos, kurias gausite.
Manau, kad taip čia sudėsčiau.
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 03 03, 15:55)
Na, jei pajamos =0, tuomet gausite 3*315, jei kitaip, tuomet 3*350-Jūsų pajamos=X (kiek trūksta iki 350 Lt kiekvienam asmeniui) Tuomet X*0,9= Pajamos, kurias gausite.
Manau, kad taip čia sudėsčiau.

labai aciu. 4u.gif
na jau dabar tai musu pajamos lygios 0. pries tai puse metu gavau minimalia bedarbio pasalpa - 350. bet puse metu baigesi vasario 20. paraiska pateikem vasario 26, tai kaip suprantu nuo tos dienos ir skaiciuojasi g.gif

Atsakyti
Sveiki
As ir noreciau pasiteirauti blush2.gif
Gyvenam nesantuokoje,auginam viena vaikuti,bus greit 2metai.Draugas siuo metu registruotas DB.As gaunu~1000lt.ar priklausytu kazkokios kompensacijos,1kam.butas-36kv.m(sildyma,vandeni...),maisto paketai?
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustomama: 03 kovo 2010 - 15:09
QUOTE(gustomama @ 2010 03 03, 15:08)
Sveiki
As ir noreciau pasiteirauti blush2.gif
Gyvenam nesantuokoje,auginam viena vaikuti,bus greit 2metai.Draugas siuo metu registruotas DB.As gaunu~1000lt.ar priklausytu kazkokios kompensacijos,1kam.butas-36kv.m(sildyma,vandeni...),maisto paketai?
Aciu uz atsakymus 4u.gif

o vaikas kokia pavarde turi?jei tevo,tai tevas turi but DB registruotas 6men.jusu seimos pajamos turi but 1050lt,kad gautumet soc pasalpa.
Atsakyti
Sveikos. Sausi tvarkiau socialine pasalpa,o vasari jau gavau pinigus. Bet jokio laisko negavau. O balandzio pradzioj baigesi pasas. Tai is kur dabar pasimt pazyma,kad esu soc.remtina? Ar ten kur tvarkiau? Tvarkiausi kaimo seniunijoj ar savivaldybej?
Atsakyti