Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

QUOTE(timotey @ 2010 05 16, 22:11)
Mano sesuo su antra grupe birzoj nesilanko,gauna invaliduma o kas truksta sumoka socialinis,nes su antra ant puses etato tik gali dirbti.

O mano drauge su II grupe lankosi birzoj,dabar gavo kursus,buhalteriu ir dar isirase i kazkokius verslo.Cia pagal tas programas neigaliesiems,sake tarpininke paskambino ir pati pasiule lankyt,reikes ir man suzinot,nes taip tai nieko nesiule,vis ne laikas ir ne laikas:))
Atsakyti
QUOTE(gustomama @ 2010 05 18, 08:46)
Laba diena

Turiu ir as klausimeli blush2.gif
Ruosiuosi iseit is darbo,pradirbau 2men.pries tai buvau vaiko auginimo atost.iki 2m.,tai kaip cia man pasielgt,stot i DB ir ar man bus mokami kokie pinigeliai?
Aciu 4u.gif


man buvo taip, kad iki DB dirbau 4 menesius, po to dekretas ir motinystes iki 3 metu, tai gavau DB išmoką 6 mėnesius, o stažas skaičuiavosi per tuos 3 metus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*meduota* @ 2010 05 17, 20:37)
hm, aš pirmą kartą buvau informacijoj, tada davė dok. ir laiką  ateit į pasimatymą su tarpininke. tada šita davė knygelę ir užrašė 04-17d. jau pas nuolatinę. tą dieną nuolatinė paskaičiavo, kad litai man priklauso ir kitą pasimatymą paskyrė 05-11. tą dieną nuėjau,paklausiau apie litus, sako nu gausi,gausi ir užrašė pasimatymą kitam mėnesiui.


tai jei buvai 11 diena, tai buhaltere "patvarkys" 15-20 dienomis ir į saskaita tavo turi patekti dar po 1-2 savaičių po to .

Swed bankas neima įeinančių lėšų administraavimo mokesčio, tai juo gerai naudotis.
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2010 05 18, 21:58)
man buvo taip, kad iki DB  dirbau  4 menesius, po to dekretas ir motinystes iki 3 metu, tai gavau DB išmoką 6 mėnesius, o stažas skaičuiavosi per tuos 3 metus  thumbup.gif

ko gero reiks kulniuot ir viska susizynot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2010 05 18, 21:58)
man buvo taip, kad iki DB  dirbau  4 menesius, po to dekretas ir motinystes iki 3 metu, tai gavau DB išmoką 6 mėnesius, o stažas skaičuiavosi per tuos 3 metus  thumbup.gif
Papildyta:
tai jei buvai 11 diena, tai  buhaltere "patvarkys" 15-20 dienomis ir į  saskaita tavo turi patekti dar po 1-2 savaičių po to .

Swed bankas neima įeinančių lėšų administraavimo mokesčio, tai juo gerai naudotis.

nu nezinau kaip jums, bet kai gaunu pinigelius iš biržos visada randu nuskaičiuota 1,20lt ir sweed pas mane
Papildyta:
QUOTE(domiliuk @ 2010 05 20, 12:01)
as siauliete ir man jau 17d pervede, pries tai pora kartu pervede 22d, o pas konsultante einu kas 2 menesius tik

jūs kas dvi savaites einat o aš kas 2-3 savaites, absurdas tiesiog čia Vilniuje
Atsakyti
Sveikos,

Norečiau paklausti ar isidarbinus reikia pranešti darbo birzai?
Atsakyti
QUOTE(Anecka @ 2010 05 20, 19:55)
Sveikos,

Norečiau paklausti ar isidarbinus reikia pranešti darbo birzai?

reikia
Atsakyti
Sveikos,
gal kas galetu patarti?
Kita savaite gavau pasiulyma isvaziuoti trims men padirbeti uzsienin. Ir visa problema tame,kad stoviu darbo birzoj ir gaunu pasalpa. Kadangi gaunu pasalpa,tai turiu lankytis joje kas menesi. Sakykit, ar imanoma kazka padaryti,kad kol dirbsiu uzsienyje,tuo paciu ir darbo birzoje stoveciau? Gal koki prasyma eitu parasyti ar pan? Nes jei issibraukiu is darbo birzos trims men,tai tuomet nuplauktu mano pasalpa( uz du men) ir svarbiausia prarasciau kompensacijas uz sildyma ateinanciai ziemai....
Galva visa sutinus nuo klausimo ka daryti...
Gal kas protingai patars?
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 05 20, 18:42)
nu nezinau kaip jums, bet kai gaunu pinigelius iš biržos visada randu nuskaičiuota 1,20lt ir sweed pas mane
Papildyta:



Taip, nuskaičiuoja bankas už operaciją ir kai gaunate ir kai pervedate pinigus.

Pipse, darbo birža yra skirta bedarbiams, kodėl turėtumėte gauti pašalpą jei dirbsite g.gif ir dar išleisti 3 mėn g.gif Jei reikia pašalpos, tai ir turi ateiti kada pasakyta, o ne savo sąlygas nustatinėti.
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2010 05 21, 09:35)
Nes jei issibraukiu is darbo birzos trims men,tai tuomet nuplauktu mano pasalpa( uz du men) ir svarbiausia prarasciau kompensacijas uz sildyma ateinanciai ziemai....

Nelabai suprantu pasakymo - nuplauktų mano pašalpa. Bedarbio pašalpa mokama kol ieškote darbo, jei gavote kur įsitadrinti tuomet pašalpa jums nepriklauso.
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 05 21, 10:36)
Nelabai suprantu pasakymo - nuplauktų mano pašalpa. Bedarbio pašalpa mokama kol ieškote darbo, jei gavote kur įsitadrinti tuomet pašalpa jums nepriklauso.




as puikiai suprantu,jei dirbu tai pasalpa ir nepriklauso. Bet kad tas darbas tik 3 men ilgiausiai ir del to nenoriu but isbraukta is darbo birzos. Gal kas esat susidure su 'sustabdytu bedarbio statusu?'... praktiskai o ne teoriskai? nes visko prisiskaiciau...
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2010 05 21, 11:34)
as puikiai suprantu,jei dirbu tai pasalpa ir nepriklauso. Bet kad tas darbas tik 3 men ilgiausiai ir del to nenoriu but isbraukta is darbo birzos. Gal kas esat susidure su 'sustabdytu bedarbio statusu?'...  praktiskai o ne teoriskai? nes visko prisiskaiciau...

Jei dirbsit tarkim pagal laikiną sutartį tai tereikia paprašyt, kad konsultantė sustabdytų jūsų geristraciją, tada jai pasibaigus bus pratęstas bedarbio pašalpos mokėjimas. Bet jei įsidarbinsite pagal paprastą sutartį tada jau jus išbrauks iš biržos ir pakartotinai įstojus pašalpa bus vėl paskirta tik po metų nuo paskutinio mokėjimo. Patarčiua būtinai pasikalbėti su konsultante ir nieko nedaryti savarankiškai, o jei konsultantė negali suteikti visos info tiesiog paparašykite ją pakeisti kita.
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2010 05 14, 15:08)
laba  4u.gif
gal kam buvo tokia situacija  g.gif  auginau vaika iki 2 m. i darba grįzti negaliu, nes firma likviduojasi, jau daugiau kaip puse metu joje nevyksta jokia veikla, teismai ir pan... taip keli darbuotojai kabo neatleisti, nes ner kam  doh.gif  biggrin.gif bet vis dar  skaitaus dirbanti, stazas eina, bet kas man is to ... doh.gif  pinigu tai negaunu...pasiskambinau sodros direktoriui, pasake, kad turiu siuti laiska su prasymu i valstybini soc. draudomo fondo valdybos skyriu direktoriui  g.gif  ir atseit isdarbins...na tikiuosi  g.gif  kaip manot? ax.gif
issidarbinus tureciau stot i DB ar taip?esu isdirbus ne pilnai 3 metus, alga 3000 lt, pasalpa priklausytu 650 kiek supratau?


idomiai cia g.gif fiktyvias firmas jau db greit uzgaudo.
Atsakyti