Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

QUOTE(river* @ 2010 05 25, 21:03)
tai jau nuo rudens visa laika 4u.gif

tai jai darbo neturi manau registruokis nes ir po 72lt turesi moketi,o gal ka gausi is birzos?as nzn kaip ten su uzsieniais yra kai grysta cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2010 05 25, 14:57)
as prasyma pastu siunciau, kazin kiek reiks atsakymo laukt, nes jau savaite kazkur kaip laukiu  g.gif tai jei isdarbins per sodra tai kaip gali i ki 3 m stazas eit  g.gif ar as kazko nesupratau  g.gif
tai gal tam paciam darbe dirbom. kad situacija tokia pat  biggrin.gif


na as is kauno esu blush2.gif man taip sodroj sake kad jei nedirbsiu ar DB busiu uzsiregistravus darbo stazas eis iki vaikui sueis 3 metai tokie istatymai dabar tokie na bent man taip sake g.gif As prasyma rasiau sodroj ir jau savaite irgi rytoj skambinsiu klausiu ar patenkino jau prasyma
Atsakyti
QUOTE(dovyyliux @ 2010 05 25, 19:46)
na as is kauno esu  blush2.gif man taip sodroj sake kad jei nedirbsiu ar DB  busiu uzsiregistravus darbo stazas eis iki vaikui sueis 3 metai tokie istatymai dabar tokie na bent man taip sake  g.gif  As prasyma rasiau sodroj ir jau savaite irgi rytoj skambinsiu klausiu ar patenkino jau prasyma

as dar palauksiu kelias diena, nesinori i akis lyst g.gif biggrin.gif tai ir pazyma turetume is ten pat gaut del paskutines darbovietes, kurios DB reik ar taip? ax.gif
kartais juokiuos, kiti zmones neranda darbo, isidarbint negali biggrin.gif o cia issidarbint taip lengvai negali...kosmaras doh.gif ir gyvenk zmogau, kad noro, dzin doh.gif o jus niekur kitur siuo metu ir nedirbat?
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2010 05 26, 01:08)
as dar palauksiu kelias diena, nesinori i akis lyst  g.gif  biggrin.gif tai ir pazyma turetume is ten pat gaut del paskutines darbovietes, kurios DB reik ar taip? ax.gif
kartais juokiuos, kiti zmones neranda darbo, isidarbint negali  biggrin.gif o cia issidarbint taip lengvai negali...kosmaras doh.gif  ir gyvenk zmogau, kad noro, dzin  doh.gif o jus niekur kitur siuo metu ir nedirbat?


Tai kad kiek zinau nereikia jokios pazymos tik reik zinot kada buvot isdarbinta g.gif Deja nedirbu siuo metu ieskaus sakiau jau ir bet kuo eiciau dirbt tik kad darbo laikas butu nuo 8.00 iki 17.00 nes vaikucius reik paimt ir nuvest i darzeli ax.gif paprasyt ner ko vieni esam...
Atsakyti
sveikos,gal zinote kiek darbo birza kompensuoja patento isemima menesiui?stoviu DB,bet liepe daryt judejima,sako patenta imkit.tai va nezinau kiek kainuos man tas patentas menesiui ir kiek kompensuoja birza.aciu
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2010 05 26, 12:20)
sveikos,gal zinote kiek darbo birza kompensuoja patento isemima menesiui?stoviu DB,bet liepe daryt judejima,sako patenta imkit.tai va nezinau kiek kainuos man tas patentas menesiui ir kiek kompensuoja birza.aciu


Birža kompensuoja 70 proc. pačio patento. Bet PSD reikia mokėti.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 26, 20:54)
Birža kompensuoja 70 proc. pačio patento. Bet PSD reikia mokėti.

MB irgi registruotas birzoj,tai jam pasake,kad tik tokia pradzia buvo grazi,db nieks nekompensuoja.
Atsakyti
QUOTE(gustomama @ 2010 05 26, 22:08)
MB irgi registruotas birzoj,tai jam pasake,kad tik tokia pradzia buvo grazi,db nieks nekompensuoja.

kompensuoja,mano kaimyne pries pora savaiciu eme patenta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 05 26, 22:18)
kompensuoja,mano kaimyne pries pora savaiciu eme patenta. 4u.gif

tada galbut kiekvienam mieste skirtingai,bet ar taip gali but g.gif
Atsakyti
QUOTE(gustomama @ 2010 05 26, 22:23)
tada galbut kiekvienam mieste skirtingai,bet ar taip gali but g.gif

pagal viska tai turetu visiems vienodai but.
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 05 25, 17:32)
Sveikutes,siuo metu esu ne LT.Bet rudeni gryztu,ar verta man prisiregistruoti darbo birzoje g.gif nes ilga laika negyvenau LT,ir net neisivaizduoju ten tu istatymu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Sveikute,
manau kad butina prisiregistruoti darbo birzoje, beje jei dirbai ES tai manau ir pasalpa gausi, tik reikes visus dokumentus susitvarkyti... 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos mielosios smile.gif
sakykit prasau,man i darbo birza apsilankymui paskirta birzelio 4d,bet kitam mieste busiu-krikstosunaus komunija smile.gif tai ar galeciau as paskambinus savo d.b.spec.paprasyti nukelt mano apsilankyma,aisku priezasti reikt sugalvot rimta,nes kitaip tikrai manau neleis...pamenu kai pirma k.buvau sake-jei negaletumet numatyta diena-informuot
Atsakyti