Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 06, 15:20)
Sveikos, turiu keletą klausimų - gal kuri esate su panašia situacija susidūrusi smile.gif
Baigiau dienines magistro studijas, šiuo metu nedirbu savo noru ir artimiausiu metu darbo greičiausiai neiškosiu. Išeina taip, kad man baigiasi socialinis draudimas, todėl svarstau du variantus: 1) savarankiškai mokėti soc. draudimo įmokas 2) registruotis darbo biržoje. Tiesą sakant, netgi skiriasi versijos, nuo kada po studijų baigimo skaitausi neapdrausta? Nuo diplomo įteikimo?
Gal kas žinote, ar verta po studijų registruotis DB, jei realiai ten darbo neiškosi (tik tokiu atveju jie už tave moka soc. draudimo įmokas), ar per daug vargo, procedūrų ir pan..?
Būsiu dėkinga už jūsų patarimus smile.gif

na jei turit uz ka moket,tai galit ir savarankiskai,bet as patarciau i DB stot. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidavel @ 2010 06 05, 15:30)
tas dalykas taikomas vienam iš tėvų smile.gif  kai mano vaikui suėjo 2 metai, aš grįžau į darbą, o tada bedarbis tetis ligonių kasose apsidraudė iki vaikui sueis 8 metai smile.gif
Papildyta:

jei registruotas DB, 72 lt mokėt nereikės, o į ligonių kasas taip pat nebūtina...nors mano vyras susitvarkė viską, ką tik įmanoma - ir DB stovi, ir ligonių kasose užsiregistravo, ir sodroj pasidarė vaiko auginimą nuo 2 iki 3 metų, pensijai gauti  smile.gif

tai as galiu i DB stot ir tuo paciu pasidaryti vaiko auginima iki 3 m.? ar taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2010 06 06, 16:04)
tai as galiu i DB stot ir tuo paciu pasidaryti vaiko auginima iki 3 m.? ar taip supratau?

jeigu jus auginsit vaika iki 3 metu,tai i DB jums stot nereikia.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 06, 15:55)
na jei turit uz ka moket,tai galit ir savarankiskai,bet as patarciau i DB stot. 4u.gif


Pats mokėjimas tai ne problema, bet tai vėlgi reikia apiforminti... doh.gif Mano brolio žmona jau daug metų pati moka.
Bet stojant į DB reikia pildyti cv, nurodyti, kokio darbo ieškai, jei kažką siūlo - sutikti arba dalyvauti kažkur...? Ar realiai nieko ten nebūna ir niekas nieko nesiūlo...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 06, 18:09)
Pats mokėjimas tai ne problema, bet tai vėlgi reikia apiforminti...  doh.gif Mano brolio žmona jau daug metų pati moka.
Bet stojant į DB reikia pildyti cv, nurodyti, kokio darbo ieškai, jei kažką siūlo - sutikti arba dalyvauti kažkur...? Ar realiai nieko ten nebūna ir niekas nieko nesiūlo...?  g.gif

siulo,bet tu gali tuo paciu ir pati ieskotis darbo,tada jie ne taip "kabinejasi" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 06, 18:32)
siulo,bet tu gali tuo paciu ir pati ieskotis darbo,tada jie ne taip "kabinejasi"  4u.gif


Supratau, ačiū 4u.gif Žiūrėsiu, kaip man čia geriau daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 06, 17:09)
Bet stojant į DB reikia pildyti cv, nurodyti, kokio darbo ieškai, jei kažką siūlo - sutikti arba dalyvauti kažkur...? Ar realiai nieko ten nebūna ir niekas nieko nesiūlo...?  g.gif


Kokio darbo ieškai tai klausia forminantis.
Vilniuj taio šiuo metu naujų darbo pasiūlymų kiek nueinu tai nebuna, tai pasirašyti tiesiog duoda, ir sako "neturim naujų darbo pasiūlymų".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 07 birželio 2010 - 06:26
Sveiki mamukai 4u.gif As irgi turiu jums viena klausimeli !

Pries pastodama stovejau darbo birzoj, mane isleido 3 metam vaikiuko atostogu.. gaudinejau 97lt iki kol vaikui 2010 02 09 suejo 3 metukai...

Iki darbo birzos taip ir nedaejau dar doh.gif bet ketvirtadieni vaziuosiu jau.. sakykit ar priskaiciuos man jie uz situos keturis menesius tuos 72lt ? ar jie jau nuo Vasario men mane isbrauke is sarasu, jog nepasirodziau?? unsure.gif
Atsakyti
O aš vigi išsiaiškinau, kad po dieninių studijų soc. draudimas galioja iki spalio 1 d. - tai dar ramu keletui mėnesių, nieko tvarkytis nereikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 08, 10:34)
O aš vigi išsiaiškinau, kad po dieninių studijų soc. draudimas galioja iki spalio 1 d.  - tai dar ramu keletui mėnesių, nieko tvarkytis nereikia thumbup.gif


Eck kaip tau gerai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki, sakykit gal kuri susiduret kaip dabar yra DB, jei iseini is darbo savo noru ar moka birza puse metu pasalpa? O kaip jei iseini saliu susitarimu?

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*valdonė* @ 2010 06 09, 11:16)
Sveiki, sakykit gal kuri susiduret kaip dabar yra DB, jei iseini is darbo savo noru ar moka birza puse metu pasalpa? O kaip jei iseini saliu susitarimu?

Dekui  4u.gif

Pati išėjau iį darbo savo noru, pašalpa gavau, svarbu, jei dabar neklystu, būti atidirbus 18 mėn per 3 metus, kad gautum pašalpą mirksiukas.gif
Atsakyti