Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

QUOTE(Jevgenija @ 2010 05 28, 16:54)
Sveikute,
manau kad butina prisiregistruoti darbo birzoje, beje jei dirbai ES tai manau ir pasalpa gausi, tik reikes visus dokumentus susitvarkyti... 4u.gif

Niu as dirbu Airijoje,tai man kiek suprantu reikia dokumentu is darbo kuriame dirbu?o idomu butent kokiu reikia ax.gif
Atsakyti
Sakykite gal zinote kaip su tais pinigeliais, kure yra skiriami prastovejus birzoje 6 men? Berods 300lt. Kur reiktu del ju kreiptis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2010 05 30, 18:58)
Sakykite gal zinote kaip su tais pinigeliais, kure yra skiriami prastovejus birzoje 6 men? Berods 300lt. Kur reiktu del ju kreiptis? blush2.gif

tikriausiai į socialinį skyrių savo miesto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2010 05 30, 18:58)
Sakykite gal zinote kaip su tais pinigeliais, kure yra skiriami prastovejus birzoje 6 men? Berods 300lt. Kur reiktu del ju kreiptis? blush2.gif

i soc.centra pagal deklaruota vieta.
Atsakyti
QUOTE(dovyyliux @ 2010 05 25, 19:46)
na as is kauno esu  blush2.gif man taip sodroj sake kad jei nedirbsiu ar DB  busiu uzsiregistravus darbo stazas eis iki vaikui sueis 3 metai tokie istatymai dabar tokie na bent man taip sake  g.gif  As prasyma rasiau sodroj ir jau savaite irgi rytoj skambinsiu klausiu ar patenkino jau prasyma

ar jau gavot atsakyma? ax.gif as dar ne g.gif
Atsakyti
Man iskilo toks klausimas.Gimus dukrytei as su ja buvau namuose beveik 8men.ligoniu kasoje nebuvau,bet sodra mano buvima su vaiku mato.Dabar kai dirbu vyras vaika priziuri iki 3 metu ir ligoniu kasa ji padare nuo pat vaiko gimimo,bet sodra nepasinaikino.Man idomu ar birza uzskaitys kaip staza mano buvima namie,nes dirbu tik metus.Algos nemoka jau du men.,todel noriu iseiti.Busiu dekinga uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Neila-N @ 2010 05 30, 18:32)
4u.gif  sveikos mielosios smile.gif
sakykit prasau,man i darbo birza apsilankymui paskirta birzelio 4d,bet kitam mieste busiu-krikstosunaus komunija smile.gif tai ar galeciau as paskambinus savo d.b.spec.paprasyti nukelt mano apsilankyma,aisku priezasti reikt sugalvot rimta,nes kitaip tikrai manau neleis...pamenu kai pirma k.buvau sake-jei negaletumet numatyta diena-informuot


man atrodo leis ir anksčiau, paskambink savo tarpininkei, pasakyk kodėl nori ateiti ir eik atsižymėti. Aš viena kartą anksčiau ėjau dėl soc. pašlpos, kad pajamos iš DB-os matytusi, tai leido. dar kai tavo dokumemtų ieškos pažymėti, tai klaus kurią dieną turėjai ateiti ir būtinai pasirašyk ant lapuko kad buvai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina07: 31 gegužės 2010 - 15:47
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 05 26, 22:18)
kompensuoja,mano kaimyne pries pora savaiciu eme patenta. 4u.gif

kompensacijas nustato savivaldybe. Viena savivaldybe gali nustayti 30 proc kompensacijos kita-80, o kita neturi tam lesu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(river* @ 2010 05 30, 18:54)
Niu as dirbu Airijoje,tai man kiek suprantu reikia dokumentu is darbo kuriame dirbu?o idomu butent kokiu reikia ax.gif

pirmiausia isejus is darbo Airijoje registruojiesi darbo centre, atstovi ten minimum 4 savaites tada paprasai E 303 formos ir eksportuojies savo darbo staza ir gaunama pasalpa. Tada iskarto grizus turi registruotis db. placiau pasiskaityt va cia http://www.ldb.lt/eures/
Atsakyti
Noriu pasiterauti.Turiu 3 neigalumo grupe,dabar esu vaiko prieziuros atostogose,vaikui 2,9 metu,bet turiu rasyti prasyma,kad savo noru iseinu is darbo.Jei kreipsiuos i darbo birza darbui susirasti,ar priklauso ismoka kaip bedarbiui su 3 grupes neigalumu.
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 06 01, 09:24)
Noriu pasiterauti.Turiu 3 neigalumo grupe,dabar esu vaiko prieziuros atostogose,vaikui 2,9 metu,bet turiu rasyti prasyma,kad savo noru iseinu is darbo.Jei kreipsiuos i darbo birza darbui susirasti,ar priklauso ismoka kaip bedarbiui su 3 grupes neigalumu.


Gal pabandyk paskambinti į DB-žos informaciją ir paklausti, jie turi suteikti info.

www.ldb.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina07: 02 birželio 2010 - 15:22
Laba dienele,iskilo man toks klausimelis,atsiprasau jei ne sioj temoj blush2.gif noreciau suzinoti ar man butina stoveti darbo birzoj,kazka esu girdejusi kad reik nueiti i ligoniu kasas ten kazka susitvarkyti,ir busi socialiai drausta ar kazkas panasaus,auginu mergyte triju su puse metu.nenoriu buti darbo birzoj,bet jei joje nestovesiu reiks kas mensi moketi 72lt.ar ligoniu kasose galima kazka susitvarkyti kai augini vaika g.gif
Atsakyti
QUOTE(lina07 @ 2010 06 02, 17:21)
Gal pabandyk paskambinti į DB-žos informaciją ir paklausti, jie turi suteikti info.

www.ldb.lt

Viska siandien suzinojau,jie man mokes skirtuma,kad bendra suma butu 650 lt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nerida @ 2010 06 02, 21:54)
Laba dienele,iskilo man toks klausimelis,atsiprasau jei ne sioj temoj blush2.gif noreciau suzinoti ar man butina stoveti darbo birzoj,kazka esu girdejusi kad reik nueiti i ligoniu kasas ten kazka susitvarkyti,ir busi socialiai drausta ar kazkas panasaus,auginu mergyte  triju su puse metu.nenoriu buti darbo birzoj,bet jei joje nestovesiu reiks kas mensi moketi 72lt.ar ligoniu kasose galima kazka susitvarkyti kai augini vaika g.gif

Ir as girdejau,kad iki 8 metu auginant vaikeli jus esate soc drausta ir darbo birzoj stovet nereikia,bet aiskunuvaziuokite ir viska tiksliai suzinokite smile.gif
Atsakyti