Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 10, 16:13)
sveikos mergaites turiu klausimeli.siandien buvau db pasiule dabar ateiti net kovo23d.dar pasiule nusiustio cv savo i 1 darboviete.dabar norejausuzinoti kada mazdaug bus pervesti pinigelei nuo kada veda db jei siandien joje buvau?priestai buvau sausio11d

As ir vakar buvau,pasake kad pinigelius ves nuo 17-30d belieka laukti.Paaiskino kad sodra iki 15d surenka mokescius,o poto jau pradeda birzai pinigelius skirti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif .

Norėčiau paklausti tokio klausimėlio ax.gif . Prieš įsidarbinant, DB stovėjau apie metus, metus laiko darbovietei DB mokėjo subsidiją, dar pusmetį - įmonė. Iš viso pradirbau - 18 mėn., atleido šalių susitarimu, nes įmonė stabdė savo veiklą, išmokėjo kompensaciją, atostoginius. Tai dabar įdomu, ar gausiu darbo biržoje pašalpą, kai ji prieš pusmetį išmokinėjo man (tiksliau darbdaviui subsidiją unsure.gif. Iš anksto dėkoju 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2010 02 11, 10:01)
As ir vakar buvau,pasake kad pinigelius ves nuo 17-30d belieka laukti.Paaiskino kad sodra iki 15d surenka mokescius,o poto jau pradeda birzai pinigelius skirti  4u.gif


tai nesvarbu kada benueisi, vistiek pinigai ateis tik nuo 17 iki 30 d? net jei ir lankeisi menesio pradzioje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nerami @ 2010 02 11, 12:21)
tai nesvarbu kada benueisi, vistiek pinigai ateis tik nuo 17 iki 30 d? net jei ir lankeisi menesio pradzioje? ax.gif


Tikrai taip. Pinigus skirsto visiems, o ne kiekvienam atskirai. kaip ir darbovietėje, alga mokama tarkim 10 dieną ir nesvarbu kokią dieną tu įsidarbinai. Tiks skirsis pinigų kiekis.
Atsakyti
QUOTE(Forget The Pain @ 2010 02 11, 12:28)
Tikrai taip. Pinigus skirsto visiems, o  ne kiekvienam atskirai. kaip ir darbovietėje, alga mokama tarkim 10 dieną ir nesvarbu kokią dieną tu įsidarbinai. Tiks skirsis pinigų kiekis.

Nesutinku su jumis. Biržoje pašalpos mokamos būtent pagal tai kada apsilankė bedarbis pas konsultantę, tik mokėjimai prasideda nuo 12 dienos. Jei žmogus biržoje lankėsi 5 d. tai jis tikrai pašalpą gaus anksčiau nei tas kuris lankėsi 20 d. Visai kitas klausimas yra pašalpų vėlavimas kai nėra pinigų, tada jos pervedamos dar vėliau. Bet vėl ta pačia tvarka, pirma tiems kas lankėsi mėnesio pradžioje.
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 11, 13:09)
Nesutinku su jumis. Biržoje pašalpos mokamos būtent pagal tai kada apsilankė bedarbis pas konsultantę, tik mokėjimai prasideda nuo 12 dienos. Jei žmogus biržoje lankėsi 5 d. tai jis tikrai pašalpą gaus anksčiau nei tas kuris lankėsi 20 d. Visai kitas klausimas yra pašalpų vėlavimas kai nėra pinigų, tada jos pervedamos dar vėliau. Bet vėl ta pačia tvarka, pirma tiems kas lankėsi mėnesio pradžioje.


Na šitas tai taip, bet pašalpos vistiek negausite anksčiau nei 12 dieną, nesvarbu kada užsiregistravote. Tą turėjau omeny, tik gal ne taip išsireiškiau.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 10, 17:13)
sveikos mergaites turiu klausimeli.siandien buvau db pasiule dabar ateiti net kovo23d.dar pasiule nusiustio cv savo i 1 darboviete.dabar norejausuzinoti kada mazdaug bus pervesti pinigelei nuo kada veda db jei siandien joje buvau?priestai buvau sausio11d


Vilniuje pravede man po 10 dienu
Papildyta:
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 09, 13:21)
sveika taip gali buti ir tik tiek gausite.nuo sausio 1d naujas istatymas ir visi kam proklauso gauna po 650lt,nesvarbu kiek jus gavote i rankas nors ir 2000 ar 5000lt nera jokios reiskmes. rolleyes.gif


o po 3 mėnesiu kiek sumažės?
Atsakyti
Skambinau siandien i Kauno birza,nes taip ir nesupratau is jusu ar reikalinga ta pazyma ar ne,ka gi,pazyma reikalinga tik tiems kas is darbo isejo iki gruodzio 1d.o kas veliau tam pazyma nereikalinga,jie viska mato per kompus.
Atsakyti
na ka ir as isirasiau i bedarbiu gretas, o darbo birzoje nereikejo pazymos, klause, kada atleista, pasakiau, kad nuo vasario pirmos ir viskas daugiau nieko nereikejo, sake, kad viska mato ir turi ka reikia
Atsakyti
Per kiek dienu reikia stot i birza nuo atleidimo dienos?
Atsakyti
aš išejau iš darbo vasario 1d., o įstojau į biržą vasario 8d
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 02 12, 19:00)
Per kiek dienu reikia stot i birza nuo atleidimo dienos?

Nėra termino per kiek dienų, kada norite tada ir užsiregistruojate.
Atsakyti