Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

Nezinau ar teisingai patarsiu, bet galima tris kartus atsisakyti, jei siulo ne pagal specialybe. Vyras atsisake jau du kartus pasiulymu, ir toliau stovi birzoje.
Atsakyti
o man pasake birzoje kad jei pati atsisakai pasiulyto darbo jie sustabdo mokejima 3men.o jei 3kartus atsisakai tai ir isbraukia is darbo birzoz.mane domina tai,jei as parasiau kad ieskau barmenes,padavejos darbo ar jos gali man siulyti kitoki darba kurio as nerasiau anketoje?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif labai prasau pagalbos, gal kam panasi situacija buvo, jei 18 mėn dirbant i rankas gaudavau 1200 tai pasalpa bedarbio ar gali buti 650 ?
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 02 09, 14:13)
Laba diena 4u.gif labai prasau pagalbos, gal kam panasi situacija buvo, jei 18 mėn dirbant i rankas gaudavau 1200 tai pasalpa bedarbio ar gali buti 650 ?

sveika taip gali buti ir tik tiek gausite.nuo sausio 1d naujas istatymas ir visi kam proklauso gauna po 650lt,nesvarbu kiek jus gavote i rankas nors ir 2000 ar 5000lt nera jokios reiskmes. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 09, 13:21)
sveika taip gali buti ir tik tiek gausite.nuo sausio 1d naujas istatymas ir visi kam proklauso gauna po 650lt,nesvarbu kiek jus gavote i rankas nors ir 2000 ar 5000lt nera jokios reiskmes. rolleyes.gif

NA TA TAI SUPRANTU BET KLAUSIU GAL KAS YRA PANASIAI GAVES I RANKAS IR KIEK TOKIU ATVEJU PASKAICIUOJA AR 650 AR DAR MAZIAU
Atsakyti
na nzn mano moteriske kuri birzoje bendrauja su manimi pasake kad 650lt visiems dabar.tai nelabai suprantu jusu kaip gali paskaiciuoti maziau jei nustatyta 650lt.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 09, 16:31)
na nzn mano moteriske kuri birzoje bendrauja su manimi pasake kad 650lt visiems dabar.tai nelabai suprantu jusu kaip gali paskaiciuoti maziau jei nustatyta 650lt.


Kaip jums gali paskaičiuoti tiek jei jūs tiek neuždirbote? Čia yra pašalpos lubos t.y. didžiausia galima nedarbo išmoka. mažesnė ji gali būti, pvz jei uždirbote minimumą, tai pašalpa tikrai nesiek 100 proc algos
Aš dabar gaunu mažiau, tai norite pasakyti man duos daugiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 09, 16:31)
na nzn mano moteriske kuri birzoje bendrauja su manimi pasake kad 650lt visiems dabar.tai nelabai suprantu jusu kaip gali paskaiciuoti maziau jei nustatyta 650lt.

Nepykit bet nelabai gaudotes situacijoj mirksiukas.gif 4u.gif Mano uosvis visa gyvenima dirbo "ant minimumo" siuo metu is DB jis gauna 450 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 09 vasario 2010 - 16:03
na taip pirmus 3menesius priklauso po 650lt.kiti 3menesei 450lt.cia ne as susimasciau taip pasake tarpininke,kad visiems nesvarbu kiek uzdirbdavo visiems vienodau dabar nuo sausio1d.ir nereikia man mirxeti wub.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 09, 20:09)
na taip pirmus 3menesius priklauso po 650lt.kiti 3menesei 450lt.cia ne as susimasciau taip pasake tarpininke,kad visiems nesvarbu kiek uzdirbdavo visiems vienodau dabar nuo sausio1d.ir nereikia man mirxeti  wub.gif  blush-anim-cl.gif

650 Lt. yra lubos, t.y. daugiausia kiek žmogus gali gauti, bet skaičiuoja kaip ir anksčiau, todėl gauti gali ir mažiau, viskas priklauso nuo atlyginimo.
Atsakyti
na nesigincyju tik idomu kodel man pasake taip tarpininke,dave suprasti kad mokama visiems vienodai.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 09, 20:51)
na nesigincyju tik idomu kodel man pasake taip tarpininke,dave suprasti kad mokama visiems vienodai.

Visiems vienodai yra tai, kad ne daugiau nei 650Lt.
Atsakyti