Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos V

QUOTE(Frekė @ 2010 01 25, 22:28)
as is Jonavos todel tenka su toms ziezulom pabendrauti  dry.gif bet i putliuosius visteik pro Kauna vaziuociau... planuoju zinoma apie kova tik... jei tinka luktereti tai pranesiu kai vaziuosiu wink.gif

tiesa savaitgali mirkau Ebay... na ir ka radau savo masina... ne tik masina bet ir pilna spinta siulu duoda uz ta kaina... niekas jos nenupirko nes kaina turbut nereali bet visteik kai paskaiciuoju turbut nedaug... dabar nemiegu naktim ir mastau kaip man ja greiciau isigyti biggrin.gif paskolos gi neimsi... teks megzti megzti megzti ir ir gal kazkaip apsimegzti ta masinyte lotuliukas.gif  ax.gif

Tai oki, lauksim drinks_cheers.gif
O kokia mašinytė? Lietuvoj pirkti nėr?
Atsakyti
950i brotheris.... na koks gi daugiau biggrin.gif su riberiu su spalvu keitikliu navarotais visokiais ten... ai bus dar tu masinu smile.gif LT tai jauciu visko yra pirkti tik zinoma kiti pinigai nei kokiam Ebay... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2010 01 25, 22:34)
950i brotheris.... na koks gi daugiau biggrin.gif su riberiu su spalvu keitikliu navarotais visokiais ten... ai bus dar tu masinu smile.gif LT tai jauciu visko yra pirkti tik zinoma kiti pinigai nei kokiam Ebay... g.gif

Na jo, manau, kad Lietuvoj apie kokius 3000 kainuos tikrai doh.gif
Atsakyti
tai ko anglijoj uz 2.000 galima nukirst ir nieks nenupirko g.gif plius gi visa spinta siulu....

is vis keista. jei negamina jis realiai pigti turi bet ne kaina laiko.... pas vokiecius radau, raso: nauja kainavo 1200Dm kas prisiminus DM ir euro kursa gaunas 600Eu tai aukcione uz kokiu 400-500 nuperka... bet prierasai kartais nugazdina:
sia masina megze mano mociute, iki pat savo gyvenimo pabaigos g.gif

masina zudike dry.gif lotuliukas.gif

va ta spinta:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekė: 25 sausio 2010 - 21:47
QUOTE(Frekė @ 2010 01 25, 22:45)
tai ko anglijoj uz 2.000 galima nukirst ir nieks nenupirko g.gif plius gi visa spinta siulu....

is vis keista. jei negamina jis realiai pigti turi bet ne kaina laiko.... pas vokiecius radau, raso: nauja kainavo 1200Dm kas prisiminus DM ir euro kursa gaunas 600Eu tai aukcione uz kokiu 400-500 nuperka... bet prierasai kartais nugazdina:
sia masina megze mano mociute, iki pat savo gyvenimo pabaigos g.gif

masina zudike dry.gif lotuliukas.gif

va ta spinta:

user posted image

Ohoooo bigsmile.gif O tu nenori su mašina nuvažiuot ir parsivežt? g.gif
Atsakyti
tureciau tiek litu nuvaziuociau ax.gif ... dabar gi megzti reik tai masinai biggrin.gif uzteks svajoti ir pradeti dirbti biggrin.gif... bet siaip jei jau pirkciau tai nesisiusciau o vaziuociau.... tik gal ne is UK is kokiu vokieciu g.gif kol kas gerai ir mano severiute biggrin.gif kai pamasciau kiek ant jos dar nemoku.... nu bet veza mane mezgimas. tai bus kaip tikslas masiniukas. po biski susikaupti tokia suma juk nera ten tukstanciai dideli... per metelius manau imanoma susirinkti g.gif po biski po biski ir surinksiu. juk svarbu tureti tiksla. vo tep vot wink.gif
Atsakyti
Lauruže ir laimuže, lenkiu galvą prieš jūsų šedevrus - labai dailūs darbeliai wub.gif

Freke, ačiū už dozę geros nuotaikos thumbup.gif lotuliukas.gif Į Marijampolę ir aš rezgu planą nuvažiuoti rolleyes.gif Tik kažin kada pavyks g.gif O kol kas Verpsto likučiai gerai eina į darbą smile.gif

O kiek tau tą mašiną su visa siūlų spinta kainuotų atsisiųsti į Lietuvą? blink.gif

Man, prisipažinsiu, riberis ir siūlų keitiklis yra visiškai nepažįstami objektai, bet tikiu, kad jie yra gerai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 357: 25 sausio 2010 - 22:01
siuntimo neisivaizduoju, nes Uk aukcionuose retas kuris siuncia toliau nei UK g.gif
o is vokieciu tai vyras motociklo rema atsisiunte apie 50 euru sumokejo g.gif bet ten ir kokie 30kg svere g.gif tai masina su visais navarotais manau panasiai ir svertu. nes visi perspeja apie nemazas siuntimo islaidas...

malonu kad kazkam nuotaika pakeliu wink.gif vitaminas C naturalus zymiai geriau nei sintetiniai vitaminai smile.gif kazkaip siandien persidirbau... lotuliukas.gif
Atsakyti
Lauružė grazus mezginukas, o cia pusvilne is babinu ar matkeliu? o tai nusipirkau matkeliuose 500 gr pusvilnes ir planavau nusimegst suknele ir isigandau, kad neuzteks....
oj sunkiai man sekasi su masina susidraugaut, netraukia nors tu ka.... sedziu ir narplioju ant sofkutes rankomis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2010 01 26, 00:15)
Lauružė grazus mezginukas, o cia pusvilne is babinu ar matkeliu? o tai nusipirkau matkeliuose 500 gr pusvilnes ir planavau nusimegst suknele ir isigandau, kad neuzteks....
oj sunkiai man sekasi su masina susidraugaut, netraukia nors tu ka.... sedziu ir narplioju ant sofkutes rankomis verysad.gif

O kiek metrų sudaro 100 gr? Pasakyk, pasakysiu, ar užteks bent maždaug smile.gif p.s. pamiršau šiandien knygas perduoti tau doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2010 01 26, 09:41)
O kiek metrų sudaro 100 gr? Pasakyk, pasakysiu, ar užteks bent maždaug smile.gif p.s. pamiršau šiandien knygas perduoti tau doh.gif  verysad.gif

267metrai. o ilgom ar trumpom rankovem uzteks?
nieko tokio del knygu, atidekim kuriam laikui, kolkas uztenka to ka turiu, kai pajausiu poreiki paprasysiu dar karta 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras. 4u.gif
Mezgiau iš siūlų matkeliuose. Ten 6 gijos.

QUOTE(delfinyte @ 2010 01 26, 00:15)
Lauružė grazus mezginukas, o cia pusvilne is babinu ar matkeliu? o tai nusipirkau matkeliuose 500 gr pusvilnes ir planavau nusimegst suknele ir isigandau, kad neuzteks....

oj sunkiai man sekasi su masina susidraugaut, netraukia nors tu ka.... sedziu ir narplioju ant sofkutes rankomis verysad.gif

Manau, kad 500 neužteks. Nebent esi smulki ir suknelę ketini megzt be rankovių. Tuomet gali užtekt. g.gif

Netraukia mašina? Mano teta vis sakydavo, kad mezgimas virbalais - tai poilsis, o mezgimas mašina - tai darbas. Gal ir tau taip? 4u.gif
Atsakyti