Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos V

QUOTE(delfinyte @ 2010 01 26, 10:47)
267metrai. o ilgom ar trumpom rankovem uzteks?
nieko tokio del knygu, atidekim kuriam laikui, kolkas uztenka to ka turiu, kai pajausiu poreiki paprasysiu dar karta 4u.gif

Tikrai neužteks 4u.gif Aš pirkau dabar, kur metražas 750 metrų, ir tai ėmiau penkis matkelius, bet manau, kad užteks keturių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merisier: 26 sausio 2010 - 11:27
dabar mezgu sarafana is tokiu siulu kur 100g 750 m labai plonytis.... mezgu is dvieju tai vien sarafanui be petnesu suejo 4 matkeliai.... o dar petnesos ir apdaila g.gif

vernito suknelems M dydzio prisipirkau virs 1kg tikiuosi kad uzteks doh.gif jei liks gi susimeistrausiu sau kazka ax.gif
Atsakyti
labas mezgejeles smile.gif gal kuri turit kaip megzti rastus su mezgimo masina nuoroda ??? kokio zurnaliuko ??? bo visai pasiklydau tokioje gausumoje visko ax.gif
Atsakyti
Freke, linkiu, kad tavo svajonė išsipiildytų kuo greičiau 4u.gif . O aš va turiu 950i, dar neimoškau su ja dirbti, o jau noriu 965i biggrin.gif . Savaitgalį nusipirkau Knit leader'į ir KH260 blush2.gif . Ką aš su tom mašinom veiksiu dar nežinau, bet jos turės atsipirkti save biggrin.gif tik dar nežianu kaip. O aš megzti noriu be proto, bet kol kas nėra laiko, nes ir siuvu ir siuvinėju vienu metu.

Merginos, o kaip jūs mezgimui iškarpas darot? Konstruojat pagal kažkokią metodiką, braižot ar kaip?
Ir ką ten Marijampolėj perkat?
Atsakyti
na as esu tikra kad issipildys mano svajone nes esu raguota biggrin.gif reik tik uzsispirti ax.gif

oho o kam tau tiek masinu? ta viena tai storais siulais megzti ania? o tai kuom skiriasi 960i nuo 950i neskaitant to kad sustresne naujesne ir t.t. g.gif kazka geriau daro ar kaip ax.gif

Marijampoleje perkam siulus. Vernito fabriko firmine parduotuve gi ten yra smile.gif

o as nedarau iskarpu. tiesiog apsiskaiciuoju tarkim kas 11-12 eile uzdeti po viena aki. ir taip 15 akiu. tada jau siaurinti kas 20 eiliu po 1 aki is kiekvienos puses ax.gif gal ir blogai darau bet gaunas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekė: 26 sausio 2010 - 20:16
Kam man tiek mašinų nežianu, matyt ruošiuosi iš to uždirbti pragyvenimui, nes taip atsitiko, kad reikės dirbti namuose. O 950i nuo 965i skiriasi tuom, kad 965i nereikia tų spec lapų Mylar sheets. Juos sunku gauti ir nemažai kainuoja. Jie reikalingi kai nori nusipaišyti kokį nors savo raštą.
Aš tavo vietoj svajočiau apie 940 arba 965i 4u.gif
O į tą Vernito fabriką internetu neina pakliūti? Arba atsisiūsti siūlų paštu?
Atsakyti
kad zinai pasiziurejau nedaug kainos skiriasi tu masinu biggrin.gif kol susirinksiu tai gal tas naujausias atpigs biggrin.gif jo.. su tuo darbu namie taip gaunas...as ir planuoju padirbeti namie. ne tik prisidurti bet ir kazkiek atsidet tai masinai smile.gif dabar reik dar susitaupyt mezgant severianka ar nevaI o tada jau rimtai su gera ax.gif na va ziuriu pirk iskarto 970 ~2.000euru. tai po metu mazum ir atpigs ax.gif


telefonu su Vernitu susisiekti eina, bet...
1. nededa paletes internetan, nes skiriasi kainos
2. brangus siuntimas nes siuncia per bizpaka unipaka ir panasius...
kaip issirinkti ko nori jei nezinai tu kodu, nes jie buna tik ant pakuotes kur pakuoja 5 matkelius... o ant to vieno ne... kazin ar leistu parduotuveje nusirasinet kodus kazkokiai spalvai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekė: 26 sausio 2010 - 22:10
Mielos mezgejeles, nusipirkau ir as taip svajota Knitmaster600. Jau kelios dienos bandau ją prisijaukinti, bet ... Niekada nesu mezgusi mezgimo mašina ir net nebuvau mačiusi. Išmokau uždėti akis ir megzti lygų gerųjų akių raštą. Norėčiau pabandyti su perfokortomis, nes kelias man davė. Gal galėtų kuri nors bent trumpai parašyti kaip reikia megzti su tomis perfokortomis. Bandžiau skaityti rusiškuose formuose, bet, kadangi nesu akyse regėjusi kaip tai daro, nelabai įkandu. Labai prašau bent minimalios pagalbos. Iš anksto dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Mielos mezgejeles, nusipirkau ir as taip svajota Knitmaster600. Jau kelios dienos bandau ją prisijaukinti, bet ... Niekada nesu mezgusi mezgimo mašina ir net nebuvau mačiusi. Išmokau uždėti akis ir megzti lygų gerųjų akių raštą. Norėčiau pabandyti su perfokortomis, nes kelias man davė. Gal galėtų kuri nors bent trumpai parašyti kaip reikia megzti su tomis perfokortomis. Bandžiau skaityti rusiškuose formuose, bet, kadangi nesu akyse regėjusi kaip tai daro, nelabai įkandu. Labai prašau bent minimalios pagalbos. Iš anksto dėkoju smile.gif

Labutis, jeigu su savo perfokorta nori megzti dviejų spalvų raštą, visų pirma įdėk perfokortą (perfokortos jungiklį nustatyk taip, kad perfokorta judėtų, kai pravažiuoji su karieta), o paskui nustatyk ant karietos esantį ratuką į tokią poziciją, kur nupaišytas toks į A raidę panašus ženkliukas (pas mane šalia to ženkliuko yra dar F raidė) ir įsiverk du siūlus į jiems skirtus skyrelius karietoje. Tai va tiek, nežinau ar pagelbėsiu, nes tavo mašina kitos modifikacijos, o šiaip anksčiau forume Moshke rašė, kad turi Knitmaster 600, pabandyk su ja susisiekt, gal ji labiau padės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peliux: 27 sausio 2010 - 11:25
QUOTE(babouziuke @ 2010 01 26, 20:48)
Freke, linkiu, kad tavo svajonė išsipiildytų kuo greičiau  4u.gif . O aš va turiu 950i, dar neimoškau su ja dirbti, o jau noriu 965i  biggrin.gif . Savaitgalį nusipirkau Knit leader'į ir KH260  blush2.gif . Ką aš su tom mašinom veiksiu dar nežinau, bet jos turės atsipirkti save  biggrin.gif  tik dar nežianu kaip. O aš megzti noriu be proto, bet kol kas nėra laiko, nes ir siuvu ir siuvinėju vienu metu.

Merginos, o kaip jūs mezgimui iškarpas darot? Konstruojat pagal kažkokią metodiką, braižot ar kaip?
Ir ką ten Marijampolėj perkat?

O tai ko tu nenusiperki Knitleaderio? Nusipaišytum, ką nori megzti ir pirmyn smile.gif Jie net Lietuvoj nebrangūs, mačiau skelbimą, bene apie 100 lt kainavo... Aš tai juo ir naudojuosi. Tik problematiška kol kas gerai iškarpą nusipaišyti man, bo nemoku, o į kursus tingiu. Bet jei siūt moki, tai tikrai mokėsi ir čia smile.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif temoj tylu, tai tikiuosi, kad neamuose darbai vyksta pilnu pajėgumu thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Lauružė @ 2010 01 25, 20:23)
O užėjau pasigirti nauju savo darbu. Kažkodėl man sunkiai mezgasi paskutiniu metu. Nežinau, įkvėpimo gal nėr. Bet štai ką sugebėjau išspausti:

user posted image
Vernito pusvilnė. Išeiga 600 gr. 9 tankumas.

Oi, Lauruže, nu tu tyli tyli, bet kai jau parodai, tai net blink.gif blink.gif , kaip tu taip sumąstai ir, svarbiausia, numezgi viską dailiai , tvarkingai - net ir aš tokio megztuko užsimaniau blush2.gif

Letune, šalikėliai pagrinde megzti iš moheros plonytės ir dar plius vieno plono pusvilnės siūliukų, o gramų ten visai nedaug, šalikėlis visas vos 50 g tesveria, mezgu pačiu rečiausiu tankumu.
QUOTE(Merisier @ 2010 01 25, 21:01)
Laimuže, ačiū už pagalbą kuriant temą 4u.gif
Kur jūs tą Vernito vilną perkat? ax.gif

Merisier, nėra už ką mirksiukas.gif tai tau ačiū,. kad nelikom benamėmis 4u.gif O Vernito siūliukus pigiausia yra pirkt Marijampolėj, kai labai reikėjo, tai užsisakinėjau telefonu iš parduotuvės, tai už 5 kg atvežimą siuntoms sumokėjau 30 Lt. Bet padalinus, tai vistiek normali dar siūlų kaina gaunasi. Pusvilnės kg babinose kainuoja apie 32 Lt tik, matkeliuose irgi ko gero panaši kaina, bet aš jų nepirkau dabar. Galima kelioms susimest irgi pigiau bus. Tik vat jau reik žinot ko nori, nes spalvų tai nemažas pasirinkimas būna pas juos.
O kaip megztinukas vyriškinis - ar dar nebaigtas g.gif g.gif
QUOTE(Frekė @ 2010 01 25, 21:45)
va ta spinta:

user posted image

Freke, vien ta spinta ko verta drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tik ko gero ilgai teks taupyt, jei vien iš mezgimo g.gif g.gif verysad.gif

Mezgiau aš tokį kombinzoniuką naujagimiui, bet tose siūlių vietose bus užtrauktukai, o prie kaklo po sagytę, ir apačioj raištukai. Bet kito vaizdo nebus, nes jau siuntinukas pašte ax.gif

user posted image
Atsakyti
Turinčioms perfokotines mašinas ( ogal ne tik joms ) radau raštų, galit parsisiūst, įkėliau ČIA smile.gif
Atsakyti