QUOTE(Cafe Latte @ 2009 06 06, 17:49)
*kadangi naudoju kalendorinį ir gleivių stebėjimo metodą, visiškai neįsivaizduoju, kaip tame procese gali dalyvauti mano vyras?
**O jei naudojant bazinės temperatūros matavimo metodą vyro "aktyvus" vaidmuo pasireiškia termometro padavimu - tai sorry, vyras lygiai taip pat "aktyviai" gali dalyvauti pvz. paduodamas tabletę ar palydėdamas iki gydytojos spiralės įdėjimui
***Jei jau vyras nesupranta žodžio "nenoriu" (nesvarbu, dėl ko tas nenoras - dėl KT, nuovargio ar tiesiog šiaip sau), tai jo jau nepagydys joks metodas, ką benaudotumėte.
**** Bet kodėl manai, kad KT ar spiralė - tik vyro patogumui?
Va taip ir lieka man tie teiginiai apie "meilės stiprinimą per NŠP" - visišku abrakadabra, prasilenkiančiu su sveiku protu ir apeliuojančiais tik į lengvatikių idealistų emocijas.
*Aš irgi naudoju kalendorinį ir gleivių stebėjimo metodą, bet esu gana užmarši, todėl MB dažnai pasirūpina priminti man datas. Greičiau už mane susirūpina jei ciklas nors kiek sutrinka, iš anksto planuoja, kad mėnesinių metu nebūtų didelių fizinių perkrovų. Kol naudojom kitus metodus (apie 7 metus) nieko panašaus mūsų santykiuose nebuvo.
**Paduodamas tabletę ar palydėdamas spiralės vyras savo elgesiu sako - man nerūpi tavo sveikata, svarbiausia, kad nebūtų neplanuotų vaikų. Meilės tokie dalykai tikrai neprideda (net jei sąmoningai to ir nesuvoki, pasąmonė irgi turi savo "nuomonę").
***Žodis "nenoriu" kitam dažnai atrodo partnerio egoizmas, o štai prieš "negalima" nepasiginčysi, taigi atsiranda natūralios pertraukos, kurių kitu atveju gal ir nebūtų, o jos labai atgaivina pojūčius.
****Todėl, kad turiu pažįstamą, kuriai prireikė ekstrinės operacijos spiralei peraugus gimdą, turiu artimą draugę, kuri pastojo su spirale ir pasidarė abortą (dėl kurio visą gyvenimą nešiojasi širdies skausmą), kad daugybė moterų kenčia gimdos ir priedų uždegimus sukeltus spiralės ir t.t. Nemanau, kad moterims tai labai patogu.
Kadangi esu ne teoretikė, o praktikė (turiu 17 metų NŠP patirties), pasirašau po teiginiu, kad šis metodas suartina sutuoktinius. Žinoma, jei turi galvoj tokius, kur vyras vaikosi žmoną su kirviu, tai joks metodas stebuklų nepadarys, bet man rodos, čia tokios nesilanko

. Tačiau jei šeima normali, siekianti tarpusavio meilės ir supratimo, šis metodas santykius tikrai pagilina, teikia daugiau pasitikėjimo vienas kitu. Galiausiai, naudojanti šį metodą pora visada aptaria galimybę sulaukti neplanuoto nėštumo, kai tuo tarpu naudojantys barjerines ir chemines priemones įsitikinę, kad jiems tai neatsitiks (nors patikimumo procentas vienodas), taigi, kas vieniems yra "galimybė", kitiems tampa "pasaulio pabaiga", kaip manai, kuriuo atveju, moteris yra ramesnė, jaučia didesnę vyro paramą ir pasitikėjimą juo?