Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų miega 1,3 mėn. vaikas

Mes meigam viena kart jau nuo 10 menesiu nesam labai dideles miegales. Miegam kazkur 2-3 val. Dabar mum vieni metai ir 10 menesiu.
Atsakyti
Mano meigodavo dazniausiai pora kartu per diena po 1-1.5 val, bet periodoskai pasitaikydavo dienu kai miegodavo ir karta po 1 val. doh.gif
Atsakyti
Jau gerus 4 mėn miega 1 miegelį. Kartais 30min, kartais 1h, o kartais būna ir stebuklų 2,5 h biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis jau apie pora menesiu miega tik viena karta ir tik 1val doh.gif Buna "svenciu" kad ismiega 1.30 - 2val bet retai ax.gif Nemiegalius visiskai. Dukryte tokio amziaus irgi miegojo 1k bet po 2.5-3val bigsmile.gif
Atsakyti
Mano dziaugsmelis miega dazniausiai viena karta apie 2-2.5 val. smile.gif
Atsakyti
Mega viena karta, bet labai skirtingai...buna kad tik pusvalandi, o buna ir tris val. Bet maniskis labai anksi vakare eina miegot ir nakti ismiega 12-13 val.
Atsakyti
sveikutes,musu rytas prasideda 7.00,iki11.00 zingsniuojam,darbuojames biggrin.gif tada priespieciu einam miegucio apie val miega,po to i laukuti ir pietuku einam miegot apie 15.30-16.00 ir miegam 2 val,vakare einam miegot apie 21.00 ax.gif
Atsakyti
Mano sunelis miega 1 karta 3valandas, labai retu atveju maziau.
Atsakyti
Maniškis turbūt jau nuo 9 mėn miega tik kartą dienoje. Tiesiog nebegalėdavau užmigdyti antrą kartą. Miegelis 1-3 val. smile.gif
Atsakyti
Maniškiui 1 metai ir 4 mėn. Ryte keliasi 7.30, popiečio miegelio pamiega apie 2 val, o vakare eina gulti apie 23 val.
Kaip manote, ar normalu yra, kai vaikas taip anksti keliasi ir vėlai gula?
Atsakyti
QUOTE(BasaRasa @ 2014 03 28, 23:28)
Maniškiui 1 metai ir 4 mėn. Ryte keliasi 7.30, popiečio miegelio pamiega apie 2 val, o vakare eina gulti apie 23 val. 
Kaip manote, ar normalu yra, kai vaikas taip anksti keliasi ir vėlai gula?


Kai dabar persukome laikrodį, tai ėjimas gulti iš vis nusikels į vidurnaktį.
Atsakyti
QUOTE(BasaRasa @ 2014 03 29, 00:28)
Maniškiui 1 metai ir 4 mėn. Ryte keliasi 7.30, popiečio miegelio pamiega apie 2 val, o vakare eina gulti apie 23 val. 
Kaip manote, ar normalu yra, kai vaikas taip anksti keliasi ir vėlai gula?

drinks_cheers.gif maniskis irgi taip pat mazdaug nuo metu ir keliu menesiu miega, ziema gal iki puse9 miegodavo
Atsakyti