Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Kornelija Mačiulienė

Kas kiek gali tas tiek duoda smile.gif as gimdziau pas sia gydytoja,buvo neplanuotas cezaris,lankantis pas ja sakiau - nemokesiu niekam,neskambinsiu jai kai gimdysiu,nesvarbu pas ka pagimdysiu,visi moka dirbti savo darba.. buvau sustra doh.gif bet ta diena,kai pagimdziau ir gydytoja pasake,kad man pasiseke,jog laiku atvaziavau pasitikrint ir spejo cezari padaryt - as jai galejau atiduot viska ka turiu ir dar biski smile.gif bet zinoma davem tiek kiek kisene tuo momentu leido smile.gif taip,kad nuo jusu priklauso,ar jus duosit 200,500 ar visa 1000 lt smile.gif
Atsakyti
Gal kas neseniai gimdete, galit parasyt koki atsiliepima? rolleyes.gif

Mane labiausiai domina:

ar gavote vip palata, jei jos pageidavote?
jei gimdete nakti arba savaitgali, ar skambinotes be problemu? Man kazkaip panika sioje vietoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2011 04 30, 18:59)
Gal kas neseniai gimdete, galit parasyt koki atsiliepima?  rolleyes.gif

Mane labiausiai domina:

ar gavote vip palata, jei jos pageidavote?
jei gimdete nakti arba savaitgali, ar skambinotes be problemu? Man kazkaip panika sioje vietoje  blush2.gif

Na, as gimdziau beveik pries metus. Del skambinimo, tai kaip susitarete. As tiesiai sviesiai paklausiau, ar galiu skambint nakti ar savaitgali, ji pasake - gali. Ir viskas aisku 4u.gif Palatos norejome ir gavome.
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2011 04 30, 19:59)
Gal kas neseniai gimdete, galit parasyt koki atsiliepima?  rolleyes.gif

Mane labiausiai domina:

ar gavote vip palata, jei jos pageidavote?
jei gimdete nakti arba savaitgali, ar skambinotes be problemu? Man kazkaip panika sioje vietoje  blush2.gif


Gimdziau pries 1.5 men. pas sia gydytoja. Tikrai puiki gydytoja, tikra savo srities profesionale. Jei ne ji nezinau ar buciau pati pagimdzius.
Mokamos palatos pageidavome ir ja gavome.
Del skambuciu nakti ar savaitgali manau reikia tartis su pacia gydytoja. Bet as pagimdziau penktadieni nakti, tai daktare atvyko apziureti net sekmadieni. Manau del sito problemu nekils.
Atsakyti
QUOTE(Sofija85 @ 2011 05 15, 15:14)
Gimdziau pries 1.5 men. pas sia gydytoja. Tikrai puiki gydytoja, tikra savo srities profesionale. Jei ne ji nezinau ar buciau pati pagimdzius.
Mokamos palatos pageidavome ir ja gavome.
Del skambuciu nakti ar savaitgali manau reikia tartis su pacia gydytoja. Bet as pagimdziau penktadieni nakti, tai daktare atvyko apziureti net sekmadieni. Manau del sito problemu nekils.

Smagu, kad puikus atsiliepimai ir del naktinio gimdymo... As jau antra kart pas ja gimdysiu, bet vis tiek nerimauju smile.gif Man kazkaip labai nepatogu zmogu kviestis nakti, nors paskutini kart kai lankiausi sake kazka, mano telefona turi... Bet vis viena labai nenoriu nei savaitgali nei nakti gimdyti blush2.gif Antradieni vel keliauju i VGN, aptarsiu viska, bus ramiau. Nes kai jau treciasis nestumas, tai pojuciai oi oi, tik biski, atrodo jau gimdau doh.gif
Atsakyti
Būkit rami, tikrai jai drąsiai galit skambint naktį ir savaitgaliais, ypač jei esat sutarę dėl gimdymo 4u.gif o palatą tai visos gavo,kas norėjo smile.gif ir pas savo gimdyves ėjo kasdien ir savaitgaliais, sako "kaip gi aš galiu palikt?" smile.gif va taip va
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Palatą pati pasiūlė wink.gif
Ir skambint liepė visada, kai kas neaišku wink.gif
Visą gyvenimą būsiu dėkinga šiai gydytojai už tokį lengvą gimdymą ir už griežtas komandas jo metu, kitaip tikrai būčiau išglebus blush2.gif biggrin.gif
Sekantį, jei bus, gimdysiu irgi tik pas ją.
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 06 06, 18:46)
Palatą pati pasiūlė wink.gif
Ir skambint liepė visada, kai kas neaišku wink.gif
Visą gyvenimą būsiu dėkinga šiai gydytojai už tokį lengvą gimdymą ir už griežtas komandas jo metu, kitaip tikrai būčiau išglebus  blush2.gif  biggrin.gif
Sekantį, jei bus, gimdysiu irgi tik pas ją.



o aš negrįžau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Annia @ 2011 06 06, 19:41)
o aš negrįžau  ax.gif

kodel? g.gif blush2.gif
as irgi, jei dar bus, noreciau pas ja gimdyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Morena. @ 2011 06 06, 22:02)
kodel? g.gif  blush2.gif
as irgi, jei dar bus, noreciau pas ja gimdyti ax.gif



tiesiog slogūs atsiminimai iš pirmo gimdymo unsure.gif , džiaugiuosi, kad viskas baigesi laimingai, bet ir nebe mano pagalbos, pasitaiko , kad gimdyvėms pritrūksta jėgų... vaikas stringa gimdymo kanaluose , ji echo matė, bet sakė susitvarkys... susitvarkėm abi, o jei bučiau nebepajėgus... žodziu, man pasirodė, kad mano atveju ji savo jėgas įvertino, bet pašalinių veiksnių ne unsure.gif Nežinau kiek aš teisi medikė nesu , bet gimdmas mane paveikė taip, kad antram ryžaus po 6 metų, pas kitą gydytoją ir tik ... CP.
Atsakyti
QUOTE(Annia @ 2011 06 06, 22:17)
tiesiog slogūs atsiminimai iš pirmo gimdymo  unsure.gif , džiaugiuosi, kad viskas baigesi laimingai, bet ir nebe mano pagalbos, pasitaiko , kad gimdyvėms pritrūksta jėgų... vaikas stringa gimdymo kanaluose , ji echo matė, bet sakė susitvarkys... susitvarkėm abi, o jei bučiau nebepajėgus... žodziu, man pasirodė, kad  mano atveju ji savo jėgas įvertino, bet pašalinių veiksnių ne  unsure.gif  Nežinau kiek aš teisi medikė nesu , bet gimdmas mane paveikė taip, kad antram ryžaus po 6 metų, pas kitą  gydytoją ir  tik ... CP.

tai juk ir susitvarkėt, kaip ji ir sakė
Atsakyti
QUOTE(Annia @ 2011 06 06, 22:17)
tiesiog slogūs atsiminimai iš pirmo gimdymo  unsure.gif , džiaugiuosi, kad viskas baigesi laimingai, bet ir nebe mano pagalbos, pasitaiko , kad gimdyvėms pritrūksta jėgų... vaikas stringa gimdymo kanaluose , ji echo matė, bet sakė susitvarkys... susitvarkėm abi, o jei bučiau nebepajėgus... žodziu, man pasirodė, kad  mano atveju ji savo jėgas įvertino, bet pašalinių veiksnių ne  unsure.gif  Nežinau kiek aš teisi medikė nesu , bet gimdmas mane paveikė taip, kad antram ryžaus po 6 metų, pas kitą  gydytoją ir  tik ... CP.



QUOTE(Teka @ 2011 06 06, 22:23)
tai juk ir susitvarkėt, kaip ji ir sakė



bet ji negalėjo numatyt mano galimbių smile.gif bepigu kalbėt jei nebuvai tokioj situacijoj
Atsakyti