Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio dienos režimas

Ne.. tai kada tik suverkia nereik maitint is kart, nes verkia ne vien del to, kad valgyt nori.. smile.gif ir tas verkimas skirtingas, kai alkanas.. as pvz jau skiriu.. bet maitint mp pagal val , tai tikrai nesamone.. misiniu suprantu.. bet mp.. man cia ziauru yra.. gal vaikas gert nori.. ne - dabar negausi, nes tau priklauso tk uz 1.5val.. nu ka as zn biggrin.gif nekalbu apie pieno sastovi ir mastitus.. gerai, kad Vitulkai nedaejo iki to.. bet panagrinejus del ko musu mamom tas daznai budavo, tai butent del maitniimo pagal rezima kas 3val.. ir ne as tai sugalvojau.. smile.gif Lygiais tas pats pieno mazejimas.. kai vaikas maitinamas ne pagal poreiki organizmas gaunas signala, kad vaikui nereik pieno tiek.. ir automatiskai jo mazau gaminas, ko pasekoe finale gali ir visai dingti su laiku.. nors ir noresit dar maitinti.. bet cia aisku kiekvienos pasirinkimas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nika77 @ 2017 05 04, 09:28)
<p>Mano mažyliui 3,5 mėn. Pirmo mėn. apsilankymo pas gydytoja metu, kai paklausė, ar turim režima, tik blakstienom suklapsėjau, nes atrodė nerealu. O dabar jau yra šiek tiek kitaip, bet kaip ir pas amberr griežto dienos rėžimo nėra. Vaikas valgo MP, maitinu pagal poreikį. Tai keliasi maždaug vienodu laiku, stengiuos, kad pietu miegeliai 2 būtu (kitaip vakarais būna koncertai, niekas neįtinka) ir vakare maždaug tuo pačiu laiku keliauja miegoti. Naktį paprastai tris kartus (beveik tuo pačiu laiku) keliasi valgyt, nors prieš keleta naktu buvo, kad ir kas 1,5 val rolleyes.gif                               

99% mes irgi taip pat viska darom.. ir aamziaus panasaus 4u.gif biggrin.gif giezto rezimo ner, bet kelias ir gula pan laiku ir nakti kelias kazkur 3k.. smile.gif
Atsakyti

taip, šliaukom, sprendžiant iš kvapo šviežiu pienu, gydytoja sakė, kad permaitinu, kai įvedžiau rėžimą maitint kas 3 val, vakare kas 2,5 val., baigėsi problema :)

Vadinasi viskam yra išimtys  :4u:

Lygiais tas pats pieno mazejimas.. kai vaikas maitinamas ne pagal poreiki organizmas gaunas signala, kad vaikui nereik pieno tiek.. ir automatiskai jo mazau gaminas, ko pasekoe finale gali ir visai dingti su laiku.. nors ir noresit dar maitinti.. bet cia aisku kiekvienos pasirinkimas 4u.gif

 Šioje vietoje sutinku  :rolleyes: Žmogus iš artimos aplinkos mane "pliekė", kad pirmą mėnesį aš vaiką naktį žadinu maitinti "juk jis turi pailsėti, pamiegoti, džiaukis, kad miega" (kai tas asmuo atitinkamai maitino 2 mėn. ir 3 mėn., nes NIEKADA nežadino naktį abiem atvejais, pirmuoju atveju dar sukilo temperatūra ir nutraukė maitinimą, antru atveju dar prisidėjo stresas).

O man buvo stresas, kad jam trūksta pieno, trumpai valgo, nepriaugs svorio, gyd. lieps primaitinti mišinukais ir pan. Tada vėl verčiuosi Gerb. K.Vitkausko knygą... Įsijungiu pozityvą ir toliau gyvenam, augam.
Dienos režimas turi būti, bet su tam tikromis išlygomis (nespėjome padaryti mankštos, rytoj padarysime gal ir už abi dienas ir pan.). Į viską gal ramiau mums, mamoms, reikia reaguoti, tada visa šeima bus laimingesnė.

Atsakyti
QUOTE(Nika77 @ 2017 05 20, 17:04)
</p></div></blockquote><p> Šioje vietoje sutinku  rolleyes.gif Žmogus iš artimos aplinkos mane "pliekė", kad pirmą mėnesį aš vaiką naktį žadinu maitinti "juk jis turi pailsėti, pamiegoti, džiaukis, kad miega" (kai tas asmuo atitinkamai maitino 2 mėn. ir 3 mėn., nes NIEKADA nežadino naktį abiem atvejais, pirmuoju atveju dar sukilo temperatūra ir nutraukė maitinimą, antru atveju dar prisidėjo stresas).
</p><p>O man buvo stresas, kad jam trūksta pieno, trumpai valgo, nepriaugs svorio, gyd. lieps primaitinti mišinukais ir pan. Tada vėl verčiuosi Gerb. K.Vitkausko knygą... Įsijungiu pozityvą ir toliau gyvenam, augam.
Dienos režimas turi būti, bet su tam tikromis išlygomis (nespėjome padaryti mankštos, rytoj padarysime gal ir už abi dienas ir pan.). Į viską gal ramiau mums, mamoms, reikia reaguoti, tada visa šeima bus laimingesnė.</p>

Jojo... dazniausia ir patarineja nesamones tos, kurios pacios vos kelis men ismaitina.. mano patirtis lygiai tokia pat.. smile.gif gerai, kad mes protingos moterys ir darem kaip mum atrode geriausia VAIKUI ir mum biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
Mūsų mergaitė beveik 6savaičių. Maitinu mišinuku. Dienotvarkę ji pati kaip ir susidarė, o aš truputį pakooregavau rolleyes.gif
Žodžiu mergaitė guldoma nakties miegelio 20val ( čia jau aš taip nusprendžiau, nes planuoju gryšti į darbus, tai bus lengviau vėliau).
Naktį keldavosi kas dvi valandas, dabar kai jau truputį paaugo- kas 4val naktį ir kas 2val dieną.
Žinoma būna, kad kad kartais ilgiau pamiega arba praleidžia vieną miegutį. Bet ji auga, tai ne vien miegas- valgis... turi būti kažkiek ir pasižvalgymo ax.gif
Sunkoka mums su pilvuko skausmais. Todėl manau kartais ir dienotvarkė susitrugdo.
O taip pat mūsų tėtis nelabai supranta dienotvarkės svarbą. Jis mano, kad yra kaip yra, bus kaip bus... (na žinoma, juk ne jis naktim keliasi biggrin.gif )
Maudomės kas antra diena prieš valgį/miegelį. ..
O dėl išėjimo į laiką- tam dienotvarkės nėra, nes orai ne koki. Tai kai papuola proga- tada ir einam smile.gif
Atsakyti