Įkraunama...
Įkraunama...

Namudinis darželis Šeškinėje

QUOTE(carnitaster @ 2010 02 11, 08:23)
o koks adresas butu, cia kartais ne tas, kur nuosavame name, prie norfos?

Laisvės pr. ten kur Rygos sankryža mirksiukas.gif po dešine Širdies Chirurgijos centras,po kaire ten keletas darželių yra ten ir namas kuriame įsikuręs namudinis darželis mirksiukas.gif
Buvome praeitą savaitę svečiuose su Matuku labai viskas pasikeite,labai daug atsinaujinimų.Kaip supratau kasmet auklytė pakeičia ir staliukus su kedutemis ir žaisliukus naujus perka nuolat,o jau lavinamųju žaidimų,delionių kiek blink.gif
Vasario 16-ai pasiruošta didžiulis Lietuvos žemelapis iškirptas ir su vaikais nuspalvintas,vėliaveles padarytos.
Atsakyti
O kokia kaina? Kiek vaiku yra?
Atsakyti
Kaip faina, net nezinojau, kad salia namu toks darzelis yra thumbup.gif pradejau dometis, nes valstybinio vedeja dave aiskiai suprast, kad mes nepakliusim blink.gif

o kokios kainos sio darzelio? Gal galit i AZ, jei viesai nenorit skelbti. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2010 02 19, 20:03)
Kaip faina, net nezinojau, kad salia namu toks darzelis yra thumbup.gif pradejau dometis, nes valstybinio vedeja dave aiskiai suprast, kad mes nepakliusim blink.gif

o kokios kainos sio darzelio? Gal galit i AZ, jei viesai nenorit skelbti. Aciu 4u.gif

būtinai užeikite apsižiureti,nes susivelinus galit vietos ir nebegauti doh.gif aš antrą sūnelį per vėlai užrašiau ir vietos nebegavau doh.gif
Del užmokesčio,jis juk gali kisti,mes mokejome 800lt.Bet kiek žinau jis tikrai nekilo,auklytė labai lanksti.
Atsakyti
Cia 800lt menesiui?
Atsakyti
idomu butu suzinoti kiek tame darzelyje grupeje vaiku buna?
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2010 03 04, 14:24)
Cia 800lt menesiui?

mėnesiui(maitinimas,lavinimas, visos reikiamos priemonės,nes daro daug darbelių įeina į tą kainą).Taip pat mes gavome dovanų albumą pilną foto su vaikais,o per Velykas ir Kalėdas gaudavome vaikų koliažus,nes darželis turi profesionalų fotografą thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mildusiukas @ 2010 03 20, 15:35)
idomu butu suzinoti kiek tame darzelyje grupeje vaiku buna?

Kai lankė sūnus buvo 7 vaikai.
Kadangi mamytės vis prašo atsiūsti darželio foto,tai pasistengiu gauti naujausių darželio patalpų foto ir įkelti čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Britta: 22 kovo 2010 - 19:41
Sveikos mergaites smile.gif

Musu sunelis metus laiko lanke si nuostabu darzeli, atradom ji visai netiketai, cia , SM, ir nuo 1,4 metuku pradejom lankyt. Veziojom vaika net is Pavilnio. Prisiminimai patys graziausi ir visam gyvenimui, Aciu Jolitai uz jos siluma, meile, demesi dovanota musu vaikui.

Nuo rudens jau lankom valdiska darzeli, vaikas visa galva lenkia savo bendraamzius, be pampersu ir soskytes Jolitos deka, su sakute rankuose, laisvai destydamas savo mintis sakiniais, zinodamas daug daineliu, eilerasciu ir pirmas aukletoju klausimas buvo, kur jis viso to ismoko ax.gif Kadangi esam labai uzsieme tevai, tikrai nebutumem vaikui tiek visko dave.

Jolitos darzelyje ismokom dalintis, mylet knygas, muzika, sokius, laikytis rezimo ir tt.... Labai lengvai priemem sesytes atsiradima. Sunku keliais sakiniais isvardyti tai, ko ten ismokom...Tiesiog dekinga likimui kad taip viskas susikloste, kad vaikas gyvenime gavo labai gera pradzia ir jam ten buvo gerai. wub.gif
Atsakyti
Labai suintrigavo mane sitas darzelis, bet iskilo ir klausimu. Tai oficialus darzelis? Nejaugi auklyte pati valgyt vaikuciams verda ar jai kas padeda? O kaip su miegeliu (tame paciame kambaryje ar atskirai)?
Atsakyti
bye1.gif
Ir mūsų "visuomeniškumo" pradžia buvo šiame darželyje. Nors gal tiksliau - šiuose namuose. Atvedžiau visai dar pypliuką savo bernioką - auklytės patirtis, geranoriškumas ir šiluma greit davė rezultatą. smile.gif Apsiprato, lankė ir viskas klojosi ramiai, tvarkingai bei jaukiai.

Daug jau visko teisingo čia buvo paminėta, tad keli papildymai "nuo savęs".

Tokio modelio priežiūroje man labai patiko tarpinis variantas tarp "vienos auklės vienam vaikui" ir "įprasto darželio". Auklytė - viena, bet vaikui bendraamžių kompanija irgi yra. Ir tinkama priežiūra friends.gif, ir visas būtinas socialumo pradžiamokslis. gossip.gif

Patiko, kad Jolita - be jokio dirbtinio "meilumo" ir saldumo (tiek tėvams, tiek vaikams). Čia, aišku, visokių žmogiškų "bangų" smile.gif reikalas, bet man toks variantas labai tiko/patiko.

Dar smagu, kad visa auklytės graži šeimyna šauniai įsitraukusi į darželiuko gyvenimą / prie to prisiderinusi. smile.gif Man tas labai gražiai iš šono žiūrėjosi. smile.gif

Išėjimas į "tikrą" darželį po šio buvo jau lengvas ir paprastas - tereikėjo priprasti prie naujų žmonių ir "sienų", bet ne prie kolektyviškumo ar išėjimo "iš namų" apskritai. Tad dar vienas pliusas.

O vienas didžiausių privalumų - kad galima tikėti ir pasitikėti prižiūrinčiu žmogumi. Mamoms gi tai - ypatingai svarbu...

Tad kuo nuoširdžiausiai (ir besitikint ten kažkada sugrįžti smile.gif) - gražaus, darnaus ir sėkmingo tolimesnio gyvavimo šiam puikiam reiškinukui - Jolitos namų darželiukui. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Goya-: 30 kovo 2010 - 21:41
QUOTE(mildusiukas @ 2010 03 24, 14:17)
Labai suintrigavo mane sitas darzelis, bet iskilo ir klausimu. Tai oficialus darzelis? Nejaugi auklyte pati valgyt vaikuciams verda ar jai kas padeda? O kaip su miegeliu (tame paciame kambaryje ar atskirai)?


Oficialiai tokie dalykai nėra galimi. Jei tai būtų oficialus darželis, jis privalėtų laikytis daugybės reikalavimų, o tada ir mokestis būtų dvigubas. Šiuo metu, kiek domėjausi, planuojama mažinti tuos reikalavimus, bet netikiu, kad auklytėms bus leidžiama pačioms virtuvėje gaminti vaikams maistą...
Esu už tokius namudinius darželius.
Atsakyti
Na as viska suprantu, kad oficialiai Lietuvoje be "nuostoliu" padaryt kazka neimanoma. Man tik smalsu kaip siame darzelyje su maitinimu, nes puikiai suprantu, kad vienam zmogui priziureti keleta vaiku ir suspeti dar jiem paruost maista yra be galo sudetinga... As taip pat uz namudinius darzelius!
Atsakyti