Įkraunama...
Įkraunama...

Namudinis darželis Šeškinėje

o jum neatrodo kodel tie reikalavimai yra sugalvoti? as nesuprantu kaip jus nebijot vesti savo vaikiukus i toki darzeli kai net nezinot kokios salygos maisto ruosimui? kur jie zaidzia? smeli? smelis ar patikrintas del kaciu kakuciu? o valgiarastis ar suderintas su atitinkama istaiga? oj oj..nesuprantu kaip gali buti tokiu neatsakingu mamu..suprantu kad vaikai labai priziurimi ir mylimi, bet... g.gif kai bus protrukis kokios salmoneliozes..gerai kai viskas gerai..
Atsakyti
QUOTE(Renatata @ 2010 04 14, 17:55)
o jum neatrodo kodel tie reikalavimai yra sugalvoti? as nesuprantu kaip jus nebijot vesti savo vaikiukus i toki darzeli kai net nezinot kokios salygos maisto ruosimui? kur  jie zaidzia? smeli? smelis ar patikrintas del kaciu kakuciu? o valgiarastis ar suderintas su atitinkama istaiga? oj oj..nesuprantu kaip gali buti tokiu neatsakingu mamu..suprantu kad vaikai labai priziurimi ir mylimi, bet... g.gif kai bus protrukis kokios salmoneliozes..gerai kai viskas gerai..

Kodėl valstybiniuose darželiuose kur TURĖTŲ viskas vykti pagal reikalavimus buna visokių protrūkių?Ligų?Salmoneliozių protrukių,ivairių žarnyno ligų?
Beto salmonelioze užsikrečiama ivairiai,ne vien nuo maisto
http://lt.wikipedia....i/Salmoneliozė .
Mano nuomonė žmonės,kurie dirba atsakingai ir žinodami,kad jei savo darbo neatliks sąžiningai,tvarkingai ir t.t. tiesiog tada neturės vaikučių,paprasčiausiai niekas neves,jei vaikų nelavins ar maista gamins antisanitarinemis sąlygomis ir t.t.
Todel man asmeniškai šiame darželyje tiko ir patiko.
Beje pati rašau taip drąsiai,nes aš asmeniškai mėnesį laiko buvau kartu su auklyte šiame darželyje ir viską mačiau nuo ryto iki vakaro kas ir kaip vyksta.
O kai dar matau kaip auklytė tobuleja ir vis kaskart atsinaujina patalpas vis gražiau ir išradingiau tad man negaila gero žodzio ir rekomendacijų.
O kiekvienas jau atsirenka pagal savo kriterijus,norus ir reikalavimus.
Papildyta:
QUOTE(mildusiukas @ 2010 03 24, 14:17)
Labai suintrigavo mane sitas darzelis, bet iskilo ir klausimu. Tai oficialus darzelis? Nejaugi auklyte pati valgyt vaikuciams verda ar jai kas padeda? O kaip su miegeliu (tame paciame kambaryje ar atskirai)?

Atsakysiu.
Auklytė dirba su verslo liudijimu.Turi žmogų,kuris gamina maista,taip pat ateina muzike,turi fotografą,kuris įamžina gražias darželio akimirkas.
Vienas didelis kambarys žaidimams,atskiras jaukus miegamasis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Britta: 14 balandžio 2010 - 20:16
O mes jau startavome į šį darželį antrą kartą thumbup.gif Pradėjome vesti antrą sunelį thumbup.gif labai džiaugiuosi,kad atsirado laisva vieta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Britta: 26 balandžio 2010 - 16:44
QUOTE(Renatata @ 2010 04 14, 17:55)
o jum neatrodo kodel tie reikalavimai yra sugalvoti?

Gerai butu, kad butu tu reikalavimu laikomasi visuose darzeliuose. Kaip bebutu gaila, deja...

O nuo kokio amziaus priima vaikucius?
Atsakyti
QUOTE(Nattele @ 2010 05 05, 18:15)
O nuo kokio amziaus priima vaikucius?

Auklytė priima nuo tada kai vaikas jau tvirtai pats vaikšto.Pirmą sūnelį priėmė kai buvo 1,3 metukai.Antras sūnus startavo 1.8 metukų.
Atsakyti
QUOTE(Renatata @ 2010 04 14, 18:55)
o jum neatrodo kodel tie reikalavimai yra sugalvoti? as nesuprantu kaip jus nebijot vesti savo vaikiukus i toki darzeli kai net nezinot kokios salygos maisto ruosimui? kur  jie zaidzia? smeli? smelis ar patikrintas del kaciu kakuciu? o valgiarastis ar suderintas su atitinkama istaiga? oj oj..nesuprantu kaip gali buti tokiu neatsakingu mamu..suprantu kad vaikai labai priziurimi ir mylimi, bet... g.gif kai bus protrukis kokios salmoneliozes..gerai kai viskas gerai..


as tikrai neabejodama vedziau savo sunu i si darzeli. Auklyte nuostabi thumbup.gif . Sunelis labai ja mylejo. O del visokiu baimiu.... tai valdiskuose darzeliuose tie salmonelioziu protrukiai tokie dazni, kad man visai ne rodiklis patikrinta ar ne.
As dar viena pliusa matau tokiame darzeliukyje, kad visa laika ta pati aukletoja. Vaikas pripranta prie vieno zmogaus ir nebijo pasilikti. O valdiskame darzelyje yra daugiau tu aukletoju ir jos keiciasi. Mano sunus viena myli, o su kita nenori bendrauti. Tuomet buna labai sunku palikti vaika.
beje, mes vasara vel eisime i si namudini darzeli ir tikrai jokiu baimiu neturiu.

Linkiu auklytei islikti visada tokiai linksmai ir isradingai dirbant su vaikuciais. Rekomenduoju drasiai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatata @ 2010 04 14, 17:55)
o jum neatrodo kodel tie reikalavimai yra sugalvoti? as nesuprantu kaip jus nebijot vesti savo vaikiukus i toki darzeli kai net nezinot kokios salygos maisto ruosimui? kur  jie zaidzia? smeli? smelis ar patikrintas del kaciu kakuciu? o valgiarastis ar suderintas su atitinkama istaiga? oj oj..nesuprantu kaip gali buti tokiu neatsakingu mamu..suprantu kad vaikai labai priziurimi ir mylimi, bet... g.gif kai bus protrukis kokios salmoneliozes..gerai kai viskas gerai..


vajezau ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatata @ 2010 04 14, 18:55)
o jum neatrodo kodel tie reikalavimai yra sugalvoti? as nesuprantu kaip jus nebijot vesti savo vaikiukus i toki darzeli kai net nezinot kokios salygos maisto ruosimui? kur  jie zaidzia? smeli? smelis ar patikrintas del kaciu kakuciu? o valgiarastis ar suderintas su atitinkama istaiga? oj oj..nesuprantu kaip gali buti tokiu neatsakingu mamu..suprantu kad vaikai labai priziurimi ir mylimi, bet... g.gif kai bus protrukis kokios salmoneliozes..gerai kai viskas gerai..

kokia įdomi nuomonė g.gif o kokiam darželyje viskas patikrinta g.gif tipo valstybiniam? nori pasakyt,kad darželiuose prie smėliadėžių budi sargai ir saugo,kad kokia katė neužklystų? o tą smėlį kasdien kažkas tikrina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2010 05 26, 08:32)
kokia įdomi nuomonė g.gif o kokiam darželyje viskas patikrinta g.gif tipo valstybiniam? nori pasakyt,kad darželiuose prie smėliadėžių budi sargai ir saugo,kad kokia katė neužklystų? o tą smėlį kasdien kažkas tikrina? g.gif

Bent mūsų daržely smėliadėžės, kai jose nežaidžia vaikai, VISADA sandariai uždengtos.
O iš kitos pusės - taigi vaikai vis tiek žaidžia daugiabučių kiemuose esančiose smėliadėžėse, koks skirtumas, kada - ar būdami tame namudiniame darželyje, ar atėję su tėvais g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 26 gegužės 2010 - 09:07
QUOTE(Ūla @ 2010 05 26, 10:02)
Bent mūsų daržely smėliadėžės, kai jose nežaidžia vaikai, VISADA sandariai uždengtos.
O iš kitos pusės - taigi vaikai vis tiek žaidžia daugiabučių kiemuose esančiose smėliadėžėse, koks skirtumas, kada - ar būdami tame namudiniame darželyje, ar atėję su tėvais  g.gif .

ona,leiuose darželiuose aplink mane niekas nedangto tų smėliadėžių ax.gif bet kažkaip negirdėjau jokių ligų protrūkių schmoll.gif
Atsakyti
Noriu prisidėti prie atsiliepimų apie šį darželį.
Atradau jį per SM, dukrytė pradejo lankyti nuo 1m.9mėn. Dukra buvo iš tų vaikų, kuri rytais mamą palydėdavo su verksmais, bet po truputį auklytė ją prisipratino ir rytais mažoji puldavo jai į glėbį, abi eidavo nusišluostyti ašarų ir man pamojuoti.
Pradėjusi lankyti mažoji buvo visu tvirtumu įsikandusi soskę ir nepaleisdavo buteliuko iš rankų. Auklytė ėmėsi iniciatyvos ir mus paskatino ryžtis ir porą dienų pakentėti vaiko zyzimą, ir taip bendrom pastangom atsisakėm šito "gėrio". Įsivaizduoju, kad auklytei nebuvo didelio smagumo klausyti, kaip mažoji zyzia, todėl ačiū jai už kantrybęsmile.gif
Prieš darželį kelis mėnesius jau nenaudojau ir pampersų. Toks buvo mano noras ir vėlgi didelis dėkui, kad auklytė kantriai sodino mažają ant puoduko ir keitė prisisiotas pėdkelnes.
Dar darželyje dukrytė išmoko miegoti. Namuose per pietų miegą nubusdavo bent porą kartų ir reikėdavo man atbėgus supti supti supti, kad nusnūstų ilgiau nei valandą. Dabar pietų namie parpia dvi-tris valandas be jokio verkimo.
Vaiką iš darželio visada pasiimdavau švarų, nežinau, kaip tai pavyksta, bet namuose mes nemokam pavalgyti švariai biggrin.gif
Dėl maisto, tai neprisimenu, kad būtų viduriavimų ar vėmimų po darželio.
Šiuo metu darželis labai pasikeitęs. Vaikučiams skirtas dar erdvesnis nei anksčiau kambarys, pilnas įvairiausių užsiėmimų.
Pas auklytę žaislai skiriasi nuo tų, kur akropoliuose ar maximose. Iš savos patirties žinau, kad reik ir laiko, ir žinių surasti žaislus, su kuriais vaikai turėtų daug veiklos. Nustebino ir auklytės gebėjimas su paprastais žaisliukais sugalvoti įvairių užduočių ir veiklos. Taip pat yra ir daug knygų, kurios nuolat keičiasi, nes auklytė dalį ima iš bibliotekos.
Žodžiu, važiuodavau rami į darbą ir žinodavau, kad vaikas bus pavalgęs, nesušalęs, švarus, išvestas į lauką ir užimtas smile.gif
Jau visai greitai eisim į valstybinį darželį ir va čia tai stresas, pagalvoju, kaip buvo gerai pas Jolitą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedresa: 19 liepos 2010 - 07:56
koks mokestis uz si darzeli?
Atsakyti