Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

o ggal kas zinote koks dabar yra minimumas sodroj?
as uz pirma vaikeli gaudavo po 474, dabar 443(ar ce skaiciuoja kad mano alga tokia buvo), dirbau tik tris men nes tada uzteko ir triju, o agla apie 600buvo kazkur i rankas..
vaikui ner dar dvieju metuku, bet balandi bus, jei pastociau kiek gauciau uz antra vaika?
aciu uz info 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Egipta @ 2010 03 09, 12:53)
As irgi negavau kaip ir daugelis ir daugiau negausiu. Pasiskambinau į socialines paramos skyriu ir man pasake, kad tie, kurie gauna pinigus is sodros vaiko pinigu nebegaus. Vat taip vat, pikta baisiai  gun_bandana.gif

bet buvo parasyta kad moka iki dvieju metu, jei gaunama is sodros pasalpa nevirsija 525 arba negauna..
o manoji is sodros yra 443...ir tai jau nera labai daug.o tas 97 vis sis tas, tai taip iseina kad irbgi negausiu ir nelaukti net?
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2010 03 09, 12:53)
As irgi negavau kaip ir daugelis ir daugiau negausiu. Pasiskambinau į socialines paramos skyriu ir man pasake, kad tie, kurie gauna pinigus is sodros vaiko pinigu nebegaus. Vat taip vat, pikta baisiai  gun_bandana.gif

O pinigai is sodros tai cia kokie? blush2.gif nelabai supratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(stg @ 2010 03 09, 15:45)
O pinigai is sodros tai cia kokie? blush2.gif nelabai supratau  biggrin.gif

"alga"
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2010 03 09, 16:51)

Is birzos ar is kur?
Atsakyti
is sodros (socialinio draudimo kuriam tu moki kai dirbi ta 21proc ar kiek te)
o birza yra visai kas kita
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2010 03 09, 17:27)
is sodros (socialinio draudimo kuriam tu moki kai dirbi ta 21proc ar kiek te)
o birza yra visai kas kita

O jeigu as nedirbanti,stoviu DB tai turbut tureciau gauti pinigelius?
Atsakyti
kodel ta sistema tokia kvaila schmoll.gif nujejau i savivaldybe parasyti prasymus gauti vaiku pingams, tai sako kol deklaracijos nebus pateiktos, prasymo pateikti negalima. vyras nedirbantis, o as dirbau pagal verslo liudijima ir puikiai zinau, kad mano pajamos per 2009 metus nevirsijo tu pinigu, del kuriu nebutu mokami pinigai vaikams. deklaruoti kol kas neleidziama, jau 2 menesiai negaunu uz vaikus pinigu, nors tai nedideli pinigai, bet vis del to vienas is pragyvenimo saltiniu... supuvusi sistema ir tiek... moka mazus pinigus ir del tu dreba, kad tik neteisetai nepasiimtu vargsai... smile.gif
Atsakyti
nu ce tai jau jo
o ka reiketu deklaruot jei esi motinystes atostogose, na vaiko auginimo?
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2010 03 09, 11:53)
As irgi negavau kaip ir daugelis ir daugiau negausiu. Pasiskambinau į socialines paramos skyriu ir man pasake, kad tie, kurie gauna pinigus is sodros vaiko pinigu nebegaus. Vat taip vat, pikta baisiai  gun_bandana.gif



Ziurint kiek jus is sodros gaunat,jei virs 525 lt,tai jo-negausit.
Atsakyti
O aš girdėjau kad vaiko pinigai bus mokami tik balandžio mėnesį......
Atsakyti
QUOTE(betatet @ 2010 03 09, 18:16)
O aš girdėjau kad vaiko pinigai bus mokami tik balandžio mėnesį......



As irgi apie tai girdejau,taip kad valgisim vandeni is po krano doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 09 kovo 2010 - 18:46
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 09, 19:46)
As irgi apie tai girdejau,taip kad valgisim vandeni is po krano  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif siandien buvau sutvarkyt dok seniunijoj,tai pasake,kad per 10dienu turetu pervest ir uz sausi ir uz vasari...tik dabar pati susimasciau uz kova mokes balandzio menesi ar si ir turi sumoket g.gif
Atsakyti