Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

Laba,norėjau ir aš paklausti.Dabar,kaip žinom,kad gaut vaiko pinigus reikia pateikt praėjusių metų duomenis t.y. gautas šeimos bendras pajamas.Domintu toks dalykas:mano pajamos,visais 2008m.(šių metų pajamas reikėjo parodyt) buvo pastovios,tačiau mano vyro keitėsi,per visus 2008m.,jis pakeitė 2 darbus,tai ir atlyginimai buvo skirtingi,kaip yra skaičiuojams vidurkis? ,nes mes patys "iš akies" parašėm(rašėm sąžiningai ir neperdėtai,nes pasėkmes žinojom),pildant prašymą soc, darbuotojai sakėm padėtį ir klausėm kaip skaičiuot,kad teisingai nurodyt,dėją nieko ji nepasakė,liepė patiems maždaug apsiskaičiuot...gavom vaiko pinigėliu,o pasirodo neturėjom teisės,nes bendros pajamos viršyjo 1050lt.žinoma dėl smalsumo norėtumėm žinot kaip tas buvo apskaičiuojama?Ačiū
P.S. gautame pranešime buvo parašyta kieno duomenimis buvo remtasi: VMI,Valst. soc. draudimo fondo valdybos,LDB,Nacionalinės mokėjimo agentūros,soc.paramos seimai informac.sistemos duomenimis
Atsakyti
QUOTE(enora @ 2010 03 29, 13:11)
Laba,norėjau ir aš paklausti.Dabar,kaip žinom,kad gaut vaiko pinigus reikia pateikt praėjusių metų duomenis t.y. gautas šeimos bendras pajamas.Domintu toks dalykas:mano pajamos,visais 2008m.(šių metų pajamas reikėjo parodyt) buvo pastovios,tačiau mano vyro keitėsi,per visus 2008m.,jis pakeitė 2 darbus,tai ir atlyginimai buvo skirtingi,kaip yra skaičiuojams vidurkis? ,nes mes patys "iš akies" parašėm(rašėm sąžiningai ir neperdėtai,nes pasėkmes žinojom),pildant prašymą soc, darbuotojai sakėm padėtį ir klausėm kaip skaičiuot,kad teisingai nurodyt,dėją nieko ji nepasakė,liepė patiems maždaug apsiskaičiuot...gavom vaiko pinigėliu,o pasirodo neturėjom teisės,nes bendros pajamos viršyjo 1050lt.žinoma dėl smalsumo norėtumėm žinot kaip tas buvo apskaičiuojama?Ačiū
P.S. gautame pranešime buvo parašyta kieno duomenimis buvo remtasi: VMI,Valst. soc. draudimo fondo valdybos,LDB,Nacionalinės mokėjimo agentūros,soc.paramos seimai informac.sistemos duomenimis


o kiek jus gaudavot? 97lt ar 52lt?
matematika labai paprasta- sudedi savo pastovias metu pajamas, ir vyro kiekviena atlyginima, bei visas kitas pajamas (pvz jei pardave kokia masina, ar metalo lauza, gavo dividendus ir t.t.) ir gauta suma padalini is 12 menesiu- tada palygini su tais metais 2008 galiojusiu sumos normatyvu .

nes nuo siu metu sausio pirmos jis pasikeite ir skaiciuojant 2009m pajamas
norint gauti 97lt - reikia,kad mamytes pajamos butu ne didesnes nei 525lt
norint gauti 52lt - reikia kad seimos menesines pajamos vienam asmeniui butu ne didesnes nei 525lt (jei esate tryse- 1575lt/men, jei keturiese - 2100lt/men)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 29 kovo 2010 - 20:28
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 29, 21:24)
norint gauti 97lt - reikia,kad mamytes pajamos butu ne didesnes nei 525lt
norint gauti 52lt - reikia kad seimos menesines pajamos vienam asmeniui butu ne didesnes nei 525lt (jei esate tryse- 1575lt/men,  jei keturiese - 2100lt/men)

o jei musu dabar pajamos 1370lt per men,bet tik antras menuo,toliau dar mazes,nes vyrui is birzos mazes lt,bet mes negaunam 52lt,nes tipo reikia skaiciuoti kalendorinius metus,o tada vidurkis jau didesnis gaunas.o turbut dabar negalim kreiptis,kad vistiek virsija,reikia laukti ane? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 29 kovo 2010 - 22:43
QUOTE(vikma @ 2010 03 29, 23:40)
o jei musu dabar pajamos 1370lt per men,bet tik antras menuo,toliau dar mazes,nes vyrui is birzos  mazes lt,bet mes negaunam 52lt,nes tipo reikia skaiciuoti kalendorinius metus,o tada vidurkis jau didesnis gaunas.o turbut dabar negalim kreiptis,kad vistiek virsija,reikia laukti ane? g.gif

Ma aiskino kad gali kreiptis ir veliau ,nebutinai imt laikotarpi pernai nuo 01 -01,tiesiog gali eit kad ir koki kaippvz paimam geguze ar birzeli ,ir jei jum imant paskutinius 12 menesiu neiseis pajamos po 525 jumpasalpa priklausys ,ir grazins uz tuos menesius atbuline tvarka 4u.gif ,jukaplamai galima susitvarkyt ir metu gale ,nes juk grazina 12 menesiu atgal smile.gif
Atsakyti
sveikos
Ar reikia tvarkytis dokumentus dar jei vaikai gauna nemokama maitinima g.gif
man sakee socialiniame ,kad nereikia ,bet pinigu dar negaunu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 03 29, 23:40)
o jei musu dabar pajamos 1370lt per men, bet tik antras menuo, toliau dar mazes, nes vyrui is birzos  mazes lt, bet mes negaunam 52lt, nes tipo reikia skaiciuoti kalendorinius metus, o tada vidurkis jau didesnis gaunas. o turbut dabar negalim kreiptis, kad vistiek virsija, reikia laukti ane? g.gif


QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 30, 00:57)

Ma aiskino kad gali kreiptis ir veliau ,nebutinai imt laikotarpi pernai nuo  01 -01,tiesiog gali eit kad ir koki kaippvz paimam geguze ar birzeli ,ir jei jum imant paskutinius 12 menesiu neiseis pajamos po 525 jumpasalpa priklausys ,ir grazins uz tuos menesius atbuline tvarka  4u.gif ,jukaplamai galima susitvarkyt ir metu gale ,nes juk grazina 12 menesiu atgal  smile.gif


pagal nauja isakyma skaiciuojami visu metu pajamos nuo sausio pirmos iki kitu metu sausio pirmos dienos. (jei jus susitvarkot pavyzdziui balandi ir jums 2009 metu pajamos isnese - pinigelius grazina atbuline data nuo sausio menesio.) taigi jus turesite luktelti kitu metu, kad gautumete tuos 52 litukus.
ir pajamas tada ims uz 2010metus - jei pajamos dar mazes, o gale metu tarkim vyras rastu darba ir pajamos padidetu, pasiskaiciuokit namuose visu pajamu vidurki, (sudekit visas pajamas gautas kas menesi ir padalinkit is 12menesiu) jei iseis maziau nei 525- galesit gauti 52litukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 30 kovo 2010 - 17:38
QUOTE(rikke @ 2010 03 30, 14:09)
sveikos
Ar reikia tvarkytis dokumentus dar jei vaikai gauna nemokama maitinima  g.gif
man sakee socialiniame ,kad nereikia ,bet pinigu dar negaunu schmoll.gif

Nereikia, nes mano vaikas gauna nemokamą maitinimą ir už sausį gavom kaip bisada. kodėl nera galit ir soc skyriui pasiteirauti, gal tiesiog vėluoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 30, 18:28)
Nereikia, nes mano vaikas gauna nemokamą maitinimą ir už sausį gavom kaip bisada. kodėl nera galit ir soc skyriui pasiteirauti, gal tiesiog vėluoja  g.gif

aciu reiks bandyt paskambint ir pasiteiraut
Atsakyti
Sveiki,
Noriu paklausti ar man reikės grąžinti 52 lt.už vaiką, man pervedė be prašymo,mano pajamos vienam šeimos nariui 2009m.viršijo 525 lt.šiais metais gaunu soc.pašalpą.
Atsakyti
gal būsiu ką praleidusi, bet tuos 52 lt iki kokio vaiko amžiaus paliko? Nes manajai 9 metai, gaunam nemokamą maitinimą, tai kiek girdėjau nebereikia eiti į soc. tvarkytis, sausį gavau paskutinį mokėjimą, tai nesuprantu ar čia vėluoja ar nebepriklauso?
Atsakyti
QUOTE(Anetė @ 2010 03 31, 13:31)
Sveiki,
Noriu paklausti ar man reikės grąžinti 52 lt.už vaiką, man pervedė be prašymo,mano pajamos vienam šeimos nariui 2009m.viršijo 525 lt.šiais metais gaunu soc.pašalpą.


na jei jie ras ,kad gavote daugiau nei priklauso, turi teise nuskaiciuot nuo jusu soc paramos, perdaug ismoketa suma. (aisku atimant ne visus, bet dali pinigeliu kas menesi) ziurint uz kuri laikotarpi jums buvo permoketa.
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2010 03 31, 14:13)
gal būsiu ką praleidusi, bet tuos 52 lt iki kokio vaiko amžiaus paliko? Nes manajai 9 metai, gaunam nemokamą maitinimą, tai  kiek girdėjau nebereikia eiti į soc. tvarkytis,  sausį gavau paskutinį mokėjimą, tai nesuprantu ar čia vėluoja ar nebepriklauso?

cia perskaitykit
http://www.spcentras...php?m=11&l=2375
Atsakyti