Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

QUOTE(Kuci @ 2010 05 24, 14:14)
as ana karta uzdengiau maiseliu ir ranksluosciu, pakilo per valanda daugiau nei 3k  thumbup.gif


supratau, aciukas 4u.gif bandysiu bulkas kada iskept blush2.gif pirma karta reikalu su mieline tesla turesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 05 24, 05:16)
supratau, aciukas  4u.gif bandysiu bulkas kada iskept  blush2.gif pirma karta reikalu su mieline tesla turesiu  biggrin.gif


man mieline tesla pati geriausia, bet va paskutiniu metu darant man ji tokia skysta, ir ziauriai tasi pasidaro g.gif tokia kaip istizusi ir nezinau kame reikalas, gal per daug mieliu idedu
Atsakyti
Mane irgi domina bandeliu su kokoso idaru receptas, 35 psl 2 temoje ju nera, etn kitas receptas, padekit please 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 05 24, 15:05)
sakykit, o mieline tesla zinau kad galima det i silta vandeni, greiciau iskyla, daro kas nors taip ar ne  g.gif ar siaip geriau prie kokio radiatoriaus pastatyti?  g.gif

as kartais darau,kai noriu skubiai bandeliu smile.gif labai greit pakyla,o geriausia per nakti kildinti saldytuve,minkstesnes bandeles gaunasi. rolleyes.gif
Atsakyti
siandien kepiau fokačą, pagal Sonatina, gavosi thumbup.gif tik tesla man truputi per saldi, kita karta deciau cukraus per pus maziau.
Atsakyti
Help merginos, ar 500 g miltu atitinka 500 ml miltu??? neturiu svarstykliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 05 25, 00:12)
Help merginos, ar 500 g miltu atitinka 500 ml miltu??? neturiu svarstykliu  doh.gif


tai butu kazkur 2 ir dar puse stiklines miltu,o ar atitinka, nezinau, galbut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 05 25, 07:12)
Help merginos, ar 500 g miltu atitinka 500 ml miltu??? neturiu svarstykliu  doh.gif

Ne,neatitinka,500ml yra maziau negu 500g.
Atsakyti
ot velnias, tai per mazai miltu idejau verysad.gif dabar kildinu tesla, o ar galima idomu dadet miltu paskui kai kociosiu tesla? g.gif ar geriau dabar dadet, ismaisyt, ir dar pakildint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 05 25, 01:36)
ot velnias, tai per mazai miltu idejau  verysad.gif dabar kildinu tesla, o ar galima idomu  dadet miltu paskui kai kociosiu tesla?  g.gif ar geriau dabar dadet, ismaisyt,  ir dar pakildint?  g.gif


na jeigu tu isminkei ir prie ranku nelipo, palik kaip yra smile.gif
Atsakyti
vis dar kildinu, tai nezinau kaip ten bus g.gif na reiks ziuret, jei lips baisiai tai dadesiu miltu.. 4u.gif
Atsakyti
Pateikiu mieliniu bandeliu su sokolado laseliais prie kavos user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 15 birželio 2010 - 08:27