Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

aguonele nu tobulos bandeles. wub.gif kaip tu jas tokias lygias padarai? rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu Kettim blush2.gif
o bandeles paprastai delnais suvoliojau i kamuoliukus ir taip graziai patesus, negraziaja dalimi i skarda sudejau. Tada kai jos pakyla virsus issilygina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 06 15, 19:33)
Aciu Kettim  blush2.gif
o bandeles paprastai delnais suvoliojau i kamuoliukus ir taip graziai patesus, negraziaja dalimi i skarda sudejau. Tada kai jos pakyla virsus issilygina  4u.gif

aciu uz atsakyma. 4u.gif man niekad toks lygus virsus nesigaudavo,dabar zinosiu. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes.

O as zinokit nesu valgiusi skanesniu bandeliu kaip Sonatinos bandeles su obuoliais thumbup.gif .mano megstamiausios mirksiukas.gif .jau kai noriu palepinti vyra tai tik jas kepu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mia5 @ 2010 06 16, 10:01)
Sveikutes.

O as zinokit nesu valgiusi skanesniu bandeliu kaip Sonatinos bandeles su obuoliais thumbup.gif .mano megstamiausios mirksiukas.gif .jau kai noriu palepinti vyra tai tik jas kepu ax.gif

bet nejau nesinori isbandyti vis nauju receptu g.gif as niekad neapsistoju prie vieno recepto, kazkaip noris vis ir vis ka nors naujo o ne tik to pacio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 06 16, 11:16)
bet nejau nesinori isbandyti vis nauju receptu  g.gif  as niekad neapsistoju prie vieno recepto, kazkaip noris vis ir vis ka nors naujo o ne tik to pacio  smile.gif


Ir as taip pat drinks_cheers.gif Juk sitiek visko neisbandyto dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 06 16, 10:28)
Juk sitiek visko neisbandyto dar smile.gif

butent drinks_cheers.gif iki gyvenimo galo ir neteks man rodos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 06 16, 11:16)
bet nejau nesinori isbandyti vis nauju receptu  g.gif  as niekad neapsistoju prie vieno recepto, kazkaip noris vis ir vis ka nors naujo o ne tik to pacio  smile.gif

drinks_cheers.gif

Norvegiski "boller"

200gr sviesto ar margarino
400ml pieno (as pyliau apie 370ml,nes buvo per daug skysta tesla,kai pirma kart dariau)
1 pakelis (12gr) sausu mieliu
2 kiausiniai
200 gr cukraus
1 a.s. druskos
1kg miltu
1a.s. kardamono
jei norisi razinu,sokolado lasiuku (as dariau be nieko,nes neturejau nei razinu,nei sokolado lasiuku)

margarina istirpinti,supilti i ji piena ir pasildyti iki 40 c.kiausinius ispklati su cukrumi ir imaisyti i piena su sviestu.sumaisyti sausus produktus ir isminkyti limpancia prie pirstu tesla.uzdengti ranksluotiu,kildinti 25min.suformuoti bandeles ir dar pakildinti 40min.pakilusias aptepti kiausinio plakiniu.Kepti 210-220 temperaturoje 8-10min.
iseina 25 bandeles. 4u.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 06 16, 11:16)
bet nejau nesinori isbandyti vis nauju receptu  g.gif  as niekad neapsistoju prie vieno recepto, kazkaip noris vis ir vis ka nors naujo o ne tik to pacio  smile.gif


Aguonele zinoma kad noresis isbandyt ir kitu, bet kadangi as dar tik neseniai pradejau draugaut su mieline tesla ir man is pirmo karto jos pavyko, tai as kol kas tik jas darau, turbut kol atsivalgysim. blush2.gif bet butinai isbandysiu ir kitas, reikia padaryt kada padaryt vyriskas su lasinukais smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(mia5 @ 2010 06 17, 09:03)
Aguonele zinoma kad noresis isbandyt ir kitu, bet kadangi as dar tik neseniai pradejau draugaut su mieline tesla ir man is pirmo karto jos pavyko, tai as kol kas tik jas darau, turbut kol atsivalgysim. blush2.gif  bet butinai isbandysiu ir kitas, reikia padaryt kada padaryt vyriskas su lasinukais smile.gif .


Siaip man pradzioje irgi taip buvo, kepiau tik bandeles su cinamonu, nes is pirmo karto pavyko biggrin.gif Tai valgiau, kol atsivalgiau cool.gif O dabar tai azartas vis kazka naujo pabandyti essen.gif
Atsakyti
oi,as irgi noriu mieliniu bandeliu doh.gif bet vis to laiko pritruksta....bet reiks butinai,butinai pameginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kettim @ 2010 06 16, 16:57)
  Norvegiski "boller"

200gr sviesto ar margarino
400ml pieno (as pyliau apie 370ml,nes buvo per daug skysta tesla,kai pirma kart dariau)
1 pakelis (12gr) sausu mieliu
2 kiausiniai
200 gr cukraus
1 a.s. druskos
1kg miltu
1a.s. kardamono
jei norisi razinu,sokolado lasiuku (as dariau be nieko,nes neturejau nei razinu,nei sokolado lasiuku)


siaip bent pas mus tai sausu mieliu pakeliai tik 7 g sveria g.gif man kazkaip mazai mieliu tokiam kiekiui miltu atrodo ... ir iskilo gerai tesla?

QUOTE(Nova @ 2010 06 17, 08:11)
Siaip man pradzioje irgi taip buvo, kepiau tik bandeles su cinamonu, nes is pirmo karto pavyko  biggrin.gif

o jei man kol pavyko tai ko gero 3 bandymu reikejo lotuliukas.gif bet dabar uztai atkalus visa ju technika thumbup.gif ir sviezios mieles mano drauges, ko seniau net neisivaizdavau blush2.gif
Atsakyti