Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

meginos, gal kas ragavo is Maximos Sluoksniuotos tešlos pyragėlius su obuoliais?

Niekaip negaliu suprasti kaip daromas tas "zmeas" kuris yra viduj.

Gal kas zino?

Jau taip skanu, kad negaliu sustoti valgiusi. verysad.gif
Atsakyti
Sonatinos bandelės su cinamonu.Kepiau pirmą syk gyvenime ir labai neblogai gavosi,labai skanu smile.gif
user posted image
http://www.supermama...p;#entry4654906
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paslaptingoji: 29 sausio 2010 - 18:40
QUOTE(Paslaptingoji @ 2010 01 29, 18:38)
Sonatinos bandelės su cinamonu.Kepiau pirmą syk gyvenime ir labai neblogai gavosi,labai skanu smile.gif
user posted image
http://www.supermama...p;#entry4654906

labai skaniai atrodo 4u.gif
Atsakyti
mano tešla nepakils sad.gif matyt per daug miltų įvariau ar kokio beso cry.gif kuo toliau tuo blogiau man sekasi sad.gif

minkiau minkiau ta blynų tešla 1,5h o ji net nesiruošę sušokt į nuostabu pagranduką į koki sušoką cipsiukui jau 6 minute blink.gif tai pavariau miltų ( beja kitos rūšies nei dariau pirminė tešlą ) anos neturėjau jau , ir nekyla ji man visai sad.gif o jau kaip ne kaip 4h praėjo galėtu nors kokiu gyvybes ženklu parodyt ... o jei tešla nepakyla ji verta tik šiukšlių dėžes? sad.gif
pasijutau kaip ponas Binas su tuo paveikslų verysad.gif

psio gana iš manęs konditerės, tai buvo paskutine mano pažintis su mielėm cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 29 sausio 2010 - 21:21
QUOTE(Lera @ 2010 01 29, 22:19)
mano tešla nepakils sad.gif matyt per daug miltų įvariau ar kokio beso cry.gif kuo toliau tuo blogiau man sekasi sad.gif

minkiau minkiau ta blynų tešla 1,5h o ji net nesiruošę sušokt į nuostabu pagranduką į koki sušoką cipsiukui jau 6 minute blink.gif tai pavariau miltų ( beja kitos rūšies nei dariau pirminė tešlą ) anos neturėjau jau , ir nekyla ji man visai sad.gif o jau kaip ne kaip 4h praėjo galėtu nors kokiu gyvybes ženklu parodyt ... o jei tešla nepakyla ji verta tik šiukšlių dėžes? sad.gif
pasijutau kaip ponas Binas su tuo paveikslų  verysad.gif

psio gana iš manęs konditerės, tai buvo paskutine mano pažintis su mielėm cray.gif


Nenusimink taip Lera ir jokiu budu nepasiduok ok.gif man kazkada taip pat buvo, nekenciau mieliu, o kai ismoksti perprasti tesla, labai malonu patapo dirbti su jomis, o ir mieles mielems nelygios, tai kad aukstyn galva ir i virtuve rytojaus rytui minkyti bandeliu.
hihihi.gif
Atsakyti
joo jau užminkiau kažko jos rytojaus rytui nlb ruošiasi kilt mad.gif

gal pastatyt kur šilčiau? g.gif

nu nemyli manęs mielės kaip ir aš jų unsure.gif siaubas vepla kažkokia esu doh.gif

o kokios mielės tau geriausios? aš tai tokius va perku

user posted image o tu gyvu tai bijau kaip kieulių gripo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 01 29, 22:59)
joo jau užminkiau kažko jos rytojaus rytui nlb ruošiasi kilt mad.gif

gal pastatyt kur šilčiau? g.gif

nu nemyli manęs mielės kaip  ir aš jų  unsure.gif  siaubas vepla kažkokia esu  doh.gif

o kokios mielės tau geriausios? aš tai tokius va perku

user posted image o tu gyvu tai bijau kaip kieulių gripo  unsure.gif


laugh.gif nebijok nei to gripo lotuliukas.gif , as tai dedu i saldytuva ta kamuoliuka, uzdengusi plevele(jei tas prie arbatos kepu) ryte truputi dar paminkau, i tazika isileidziu karsto vandens ir ant tu garu pastatau bleka su bandelem, kad pakiltu, jei troba saltoka, tai ijungiu orkaite ir atidarau dureles, o tazika pastatau netoliese, karta arciau prikisau, tai jos man perkaito ax.gif .Esu ir su tokiom mielem kepusi, normaliai, bet dabar dazniausiai tai zalias lenkiskas perku ir ziuriu i galiojima, kad nebutu prie pabaigos. 4u.gif
Atsakyti
jau persirgau tai nebaisu biggrin.gif

oi srove neguodžia manęs tavo padrąsinimai juk beveik du kg padarius tešlos blink.gif jei nekils eitu dar išgelbėt ar jau tik kibiras? ar tai pašildau 50laip. orkaitei kai reikia palaikyt padarytas bulačkas .

psio einu į lovą sapnuosiu košmaru apie nepakilusia tešlą o ryte žiūrėsim kas čia gausis , bet spėju nieko gero blink.gif

o ką daryt kas bandelės neketėtu?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 01 29, 22:59)
joo jau užminkiau kažko jos rytojaus rytui nlb ruošiasi kilt mad.gif

gal pastatyt kur šilčiau? g.gif

nu nemyli manęs mielės kaip  ir aš jų  unsure.gif  siaubas vepla kažkokia esu  doh.gif

o kokios mielės tau geriausios? aš tai tokius va perku

user posted image o tu gyvu tai bijau kaip kieulių gripo  unsure.gif

Nebijok šviežių mielių,nėra ko mirksiukas.gif Sausos geros tos kiek man žinoma...
O aš kildinu orkaitėj,įkaitinu iki 50laipsnių,tada išjungiu ir pastatau indą su tešla,pridengiu ir kyla sau ramiai.
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 01 29, 22:19)
mano tešla nepakils sad.gif matyt per daug miltų įvariau ar kokio beso cry.gif kuo toliau tuo blogiau man sekasi

Lera 4u.gif juk kiekvienai iš mūsų taip nutinka,padarome klaidą.
Reik pačiai surasti klaidą,ir vėl badyti eitiį priekį.
Aš,tau to linkiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
eh net gėda man prieš Jus šitoks palaikimas ... oi jautri aš artejant pilnačiai cray.gif

regna? kaip man sužinot ką ne taip padariau? kažkokia gumine ji man pasidarė ta tešlą į galą bet niekaip nenorėjo sušokt į pagramduką mad.gif

buvau kantri 1,5 minkiau , bet paskui mano jėgos išseko vis papildavau miltų doh.gif

rytoj parodysiu savo nevykėles jei bus iš ko kept laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 29 sausio 2010 - 22:17
nereik bijoti svieziu mieliu, juk elgtis taip pat reikia, na nebent jus Lera dedate jas iskart i miltus, as visada dedu i silta piena su saukstu cukraus ir saukstu miltu ir viskas gerai buna, uztenka 10 min, kad pakiltu,ir vuole, minkom tesla mirksiukas.gif
Atsakyti