Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

QUOTE(Lera @ 2010 01 29, 23:12)
jau persirgau tai nebaisu biggrin.gif

oi srove neguodžia manęs tavo padrąsinimai juk beveik du kg padarius tešlos blink.gif jei nekils eitu dar išgelbėt ar jau tik kibiras? ar tai pašildau 50laip. orkaitei kai reikia palaikyt padarytas bulačkas .

psio einu į lovą sapnuosiu košmaru apie nepakilusia tešlą o ryte žiūrėsim kas čia gausis , bet spėju nieko gero blink.gif

o ką daryt kas bandelės neketėtu?


Du kg. teslos blink.gif , ar tokia seimyna didele bigsmile.gif ? Jei miltu nepadauginsi, tai ir bandeles bus minkstutes, kiausio baltymas kietina irgi, o kad isvis nekietetu, tai nezinau, as kisu i maiseli ir i saldytuva kartais, jei iskart nesuryjam rolleyes.gif .Tai geru sapnu ir lauksim siltu bandeliu wub.gif
Atsakyti
Ką tik kepiau ir aš cipciuko bandeles smile.gif Man susidėjo truputi daugiau miltų, bet vistiek buvo lipni, minkiau iki kol nebelipo. Padalinau tešlą per pusę. Vieną pusę įdėjau į šaldytuvą, kitą kildinau virtuvėj smile.gif Nes nieko skanaus neturėjom, tai nelaukėm ryto smile.gif O šiaip man skanios, nes kiek esu kepusi jos tokios būdavo nelabai purios, o šios purios, na žėsim kox skirtumas bus ryt, kai pesiu per naktį kildintas. bet šiaip tešlytė labai maloni, tokia elastinga ir minkštutė.

O Lera nepergyvent, su tešlom visko būna smile.gif net ir patyrusioms nevisada viskas gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2010 01 29, 22:39)
Ką tik kepiau ir aš cipciuko bandeles smile.gif Man susidėjo truputi daugiau miltų, bet vistiek buvo lipni, minkiau iki kol nebelipo. Padalinau tešlą per pusę. Vieną pusę įdėjau į šaldytuvą, kitą kildinau virtuvėj smile.gif Nes nieko skanaus neturėjom, tai nelaukėm ryto smile.gif O šiaip man skanios, nes kiek esu kepusi jos tokios būdavo nelabai purios, o šios purios, na žėsim kox skirtumas bus ryt, kai pesiu per naktį kildintas. bet šiaip tešlytė labai maloni, tokia elastinga ir minkštutė.

O Lera nepergyvent, su tešlom visko būna smile.gif net ir patyrusioms nevisada viskas gaunasi smile.gif

o tai jus padarot tesla, ir vietoj to kad ja kildintumet siltai, dedat i saldytuva?o paskui kita diena kildinat ir kepat?ar kaip, nesuprantu g.gif
Atsakyti
kepiau ir as bandeles, pati principa (bandeles forma) nusiziurejau SM, o tesla dariau paprasta mielene ax.gif
Dar nekeptos
user posted image
Ir jau iskepusios
user posted image
user posted image
Su trintais svieziais juodaisiais serbentais (turejau uzsisaldzius).
Papildyta:
QUOTE(*dew* @ 2010 01 29, 22:20)
o tai jus padarot tesla, ir vietoj to kad ja kildintumet siltai, dedat i saldytuva?o paskui kita diena kildinat ir kepat?ar kaip, nesuprantu g.gif

Tesla uzminkoma ir kildinama per nakti saldytuve , o ryte imama, formuojamos bandeles ir kepamos. kepiau taip nekarta, gaunasi purios purios bandeles.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 01 30, 09:05)
kepiau ir as bandeles, pati principa (bandeles forma)  nusiziurejau SM, o tesla dariau paprasta mielene  ax.gif
Dar nekeptos
user posted image
Ir jau iskepusios
user posted image
user posted image
Su trintais svieziais juodaisiais serbentais (turejau uzsisaldzius).
Papildyta:

Tesla uzminkoma ir kildinama per nakti saldytuve , o ryte imama, formuojamos bandeles ir kepamos. kepiau taip nekarta, gaunasi purios purios bandeles.

oho kaip skaniai atrodo bigsmile.gif wub.gif
bet sakoma kad kildinti siltai reikia, o cia saldytuve, nesuprantu doh.gif
Atsakyti
mamkaa kaip skaniai atrodo bigsmile.gif
o jei tešlą laikyti per nakty virtuvėj g.gif pas mus namie šilta,gal irgi gerai pakiltų?ar geriau į šaldytuvą?ar į šaldytuvą galima dėti tik tą tešlą kur "pliuškom"skirta?ar visas? 4u.gif
Atsakyti
mamkaa, bandeles nuostabios thumbup.gif o dar su serbentais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 29, 22:22)
nereik bijoti svieziu mieliu, juk elgtis taip pat reikia, na nebent jus Lera dedate jas iskart i miltus, as visada dedu i silta piena su saukstu cukraus ir saukstu miltu ir viskas gerai buna, uztenka 10 min, kad pakiltu,ir vuole, minkom tesla mirksiukas.gif


Su mielėm aš tai pat kariauju. Su sausom viskas iškyla ir gaunasi.
Su šviežiom tai vargas. doh.gif
Gal tas mieles jau nusiperku negyvybingas? g.gif
Atsakyti
raportuoju biggrin.gif

na kaip ir sakiau nekokia iš manęs konditerę biggrin.gif

bet tešla iškilo per naktį tiek kad pradėjo veržtis iš bliūdo lotuliukas.gif

apsidžiaugiau kaip triušis bet laimė ilgai netrūko doh.gif tešlą visiškai nesikočiojo tasesi ir lipo visur nors ir sutepiau aliejumi viską , tada vargais negalais iškočiojau aptepiau varškes pudingo idaru šiaip ne taip susukau , pagaląsčiau peili ir ... pradėjau pjaustyt .. netrūkus labai to pasigailėjau doh.gif nesipjaustė ištižo viskąs tada tiesiog dėjau į skarda ir kepiau kaip batoną biggrin.gif iškepe minkštas skaniai kvepantis batonas mb supjaustė ir suvalgė jam labai skanu buvo , man šiaip sau ...

foto nebus nėra ką ten rodyt , man tik klausimas kodėl ta tešla pasidarė tokia tąsi ? ir kodėl niekaip neišeina išlaikys bandelių formos? visada ji kažkur dingsta... pasidaro nei šis nei tas , mb tai svarbiausia skonis man tai ir išvaizdos norėtųsi sad.gif

mamka tavo kepiniukai super wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 30 sausio 2010 - 17:09
QUOTE(Lera @ 2010 01 30, 18:08)
man tik klausimas kodėl ta tešla pasidarė tokia tąsi ? ir kodėl niekaip neišeina išlaikys bandelių formos? visada ji kažkur dingsta...



Tasi tesla pasidaro del to, kad ja sujudinai,(as taip manau) ji vel sukrenta, nes prapuola oro pusleles, todel ja vel reikia pakildinti, man taip atsitiko su paskutiniu lapu simtalapio, kai sugalvojau perminkyti ir nepakildziusi tampyti, pasidare tampri, kaip guma, tai dabar zinau, kad butinai reikia pakildinti perminkius.
Ar tau forma dingsta kepant ? Reikia sekti kepimo temperatura.

Mamkaa-jau taip sugundei, wub.gif einu ir as ka nors maisyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 30 sausio 2010 - 19:23
QUOTE(Lera @ 2010 01 30, 17:08)
raportuoju biggrin.gif

Labuka,na zinok,nesuprantu,kas tau nepavyksta,man toks itarimas,kad miltu per mazai,jei taip limpa,tiesa pasakius,niekada miltu nesveriu,pilu is akies,tada pradeudu maisyti saukstu,ir matau ar jau galiu imti rankomis,kai truksta isipilu miltu ir minkau ,minkau,kol tesla visiskai nelimpa prie ranku.
O del formos praradimo g.gif ,kuriuo momentu ji tau pabega g.gif ,as teslos nelaikau per nakti,laukau dvi valandas,kas valanda perminkau,paskui vel suminkau, iskocioju norima blyna,tiesiai ant stalo,tesla tikrai nelimpa,formuoju bandeles ir ju iskarto nekepu,o palieku,kokiam pusvalandziui kad vel iskiltu ir tik tada kepu 4u.gif
Atsakyti
Lera paziurek cia video, labai aiskiai viskas rodoma, gal gelbes bigsmile.gif I rreceptuku neblogu yra ax.gif

http://kyxarka.ru/news/1076.html
Atsakyti