Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

labai skaniai atrodo tie jūsų kepinėliai, seilė tysta 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 02 28, 11:09)


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pirmam temos psl. yra "Bandelės prie arbatos", ten naudojamas 1 pakelis sausų mielių. O kaip ir kokiu santykiu jas pakeisti į įprastas mieles?
Patarkit, ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2011 02 28, 19:17)
Pirmam temos psl. yra "Bandelės prie arbatos", ten naudojamas 1 pakelis sausų mielių. O kaip ir kokiu santykiu jas pakeisti į įprastas mieles?
Patarkit, ačiū.

25g normalių mielių

Straipsnis apie mielines tešlas
Atsakyti
Šiandien kepiau bandeles "širdelės" su aguonom+cukrus ir su cinamonu+cukrus
user posted image
user posted image
Atsakyti
skaniai atrodo tos sirdeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2011 03 05, 23:44)
skaniai atrodo tos sirdeles 4u.gif

ačiū 4u.gif tik pirma skarda per ilgai palaikiau orkaitėj, t.y. užsižioplinau, tai daugiau rudos ir kietesnės blush2.gif bet su arbata vis tiek buvo skanu smile.gif
Atsakyti
Kažkada buvau radusi nuorodą,kaip daryti širdeles bandeles(kaip jas formuoti),neberandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2011 02 09, 13:41)
Sias bandeles kepiau kokius 5 katrus, nu jus man pasakykit- kaip iskocioti tesla ir graziai supjaustyt, as kai supjaustau kaip ten rasoma, tai man teska susitraukia ir storiau ir ploniau kociojau, na nesigauna man jos grazios, taip, skonis skanus tikrai, na bet norisi isvaizdos, cia taip graziai atrodo, o man jos .... blush2.gif

Kepiau ir aš jau ne kartą Sonatinos bandeles su obuoliais thumbup.gif Bet irgi nemoku susukt kaip parodyta nuotraukoj, tai suku pagal šį video Man lengviau taip susukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2011 03 07, 13:06)
Kepiau ir aš jau ne kartą Sonatinos bandeles su obuoliais thumbup.gif  Bet irgi nemoku susukt kaip parodyta nuotraukoj, tai suku pagal šį video Man lengviau taip susukti smile.gif

Ta tai suprantu, bet esme tame, kad iskocioji tesla, tada supjaustai, ir tesla pradeda trauktis, nebelieka tokio trikampio grazaus, gal reikia storiau kocioti g.gif
Atsakyti
Nežinau,dariau ir aš,kočiojau kol nebesitraukė tešla ir plona pakankamai gaudavosi pati tešla.Labai aiškiai tam video rodo,aš irgi taip dariau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianaaa1215: 07 kovo 2011 - 13:32
Ne bandele, bet.... is mielines teslos, labai faina ideja artajancioms velykoms.
"Avinukas"
http://kuking.net/my...&...c&start=435
Atsakyti