Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

QUOTE(mamkaa @ 2011 03 10, 14:20)
Ne bandele, bet.... is mielines teslos, labai faina ideja artajancioms velykoms.
"Avinukas"
http://kuking.net/my...&...c&start=435

koks grozis, tikrai labai papuostu Velykini stala wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Avinėlio idėja tikrai thumbup.gif

Čia mano šios dienos bandelės su cinamonu
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Reikia patarimo ax.gif ar mielines bandutes nesprogsta ir neisbega, jei i vidu desiu paprasta namine nelabai tirsta uogiene, o ne kepiniams skirta dzema? Gal ir kvailas klausimas, bet labai lauksiu ats...
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2011 03 17, 14:48)
Sveikos,

Reikia patarimo  ax.gif ar mielines bandutes nesprogsta ir neisbega, jei i vidu desiu paprasta namine nelabai tirsta uogiene, o ne kepiniams skirta dzema? Gal ir kvailas klausimas, bet labai lauksiu ats...


man tai 80% išbėga, bet aš gal suformuot nemoku
Atsakyti
Čia turbūt priklauso nuo to, kaip tos bandelės bus sulankstytos (pvz., jei bandeles darysite tokiu principu, kaip mielines spurgas, t.y. iš tešlos iškočioji blyna, į jo vidurį dedi uogienės, o tada aplink tą uogienę tešlą taip "apglamžai" ir apglostai, kad gaunasi rutuliukas), tai gal ir neišbėgs, bet jei bandeles darysit, kai tešlos lakštas iškočiojamas, užtepamas uogienės įdaras, susukama į volelį ir tada supjaustoma ratukais (bandelėmis), tai išbėgs ir pradės svilt orkaitėj 4u.gif
Atsakyti
SOS. Cipciuko arbatiniu bandeliu tesla man SALDYTUVE pakilo trigubai per 1 VALANDA! O planavau kildint visa nakti, kaip parasyta recepte. blink.gif ka dabar daryt? Ar vis tiek palikti per nakti, ar galiu kept bandeles dar siandien?
Atsakyti
QUOTE(Ruciake @ 2011 03 17, 15:34)
Čia turbūt priklauso nuo to, kaip tos bandelės bus sulankstytos (pvz., jei bandeles darysite tokiu principu, kaip mielines spurgas, t.y. iš tešlos iškočioji blyna, į jo vidurį dedi uogienės, o tada aplink tą uogienę tešlą taip "apglamžai" ir apglostai, kad gaunasi rutuliukas), tai gal ir neišbėgs, bet jei bandeles darysit, kai tešlos lakštas iškočiojamas, užtepamas uogienės įdaras, susukama į volelį ir tada supjaustoma ratukais (bandelėmis), tai išbėgs ir pradės svilt orkaitėj 4u.gif


taip darau, vis tiek išbėga
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2011 03 19, 17:41)
SOS. Cipciuko arbatiniu bandeliu tesla man SALDYTUVE pakilo trigubai per 1 VALANDA! O planavau kildint visa nakti, kaip parasyta recepte.  blink.gif ka dabar daryt? Ar vis tiek palikti per nakti, ar galiu kept bandeles dar siandien?

Jei jau pakilo,tai drąsiai galima kept ir šiandien smile.gif
Atsakyti
dariau pliuskas pagal cipciuka, tesla saldytuve laikiau per nakti . nu gavos belekas, tesla akmenine, siaip taip islanksciau as ta forma, dejau kept, ir suakmenejo man jos. viska dariau pagal recepta,bet panasu kazka netaip reiksia padariau. gavos ne pliuskos o plytos aggressive.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo degto molio plyta: 19 kovo 2011 - 20:15
Atnesu Aguoneles puikias bandeles su lasinukais wub.gif

Bandelės su lašinukais

user posted image



500 gr. miltų
7 gr. sausų mielių
250 ml. pieno
40 gr. cukraus
50 gr. minkšto sviesto
1 kiaušinis
žiupsnelis druskos

Įdarui:

250 gr. šalto rūkymo šoninės
3 v.š. džiūvėsėlių
1 svogūnas
druskos, pipirų

Svogūną smulkiai supjaustyti ir apkepti ant šlakelio alyvuogių aliejaus, suberti smulkintą šoninę ir vos apkepti, suberti džiūvėsėlius ir pagardinti prieskoniais.


Pašildyti pieną, suberti cukrų ir mieles, išmaišyti ir leisti pastovėti, kol sureaguos mielės.
Į miltus įmušti kiaušinį, sudėti minkštą smulkintą sviestą, druską, mielių mišinį ir užminkyti tešlą. Minkyti 10-15 min. Pastatyti šiltai apie valandą, ar ilgiau,kol pakils dvigubai ( man užteko valandos).
Iškočioti ploną lakštą, išspausti apskritimus ir dėti po šaukštelį įdaro, užspausti kraštelius ir tarp delnų išsukti apskritimą.

user posted image

Dėti bandeles siūlę į apačią ant kepimo popieriumi išklotos skardos ir pastatyti šiltai dar 30 -čiai minučių.
Aptepti bandeles kiaušinio trynio ir aliejaus plakiniu ir pabarstyti sezamo sėklomis.
Kepti įkaitintoje 180 laipsnių orkaitėje apie 15 min.

user posted image
Atsakyti
Kaip skaniai atrodo!
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 03 22, 17:56)
Atnesu Aguoneles puikias bandeles su lasinukais wub.gif

Bandelės su lašinukais



Vien pasižiūrėjus sotu pasidaro! smile.gif
Atsakyti