Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(kateete @ 2010 02 15, 11:56)
Sveikuteles smile.gif Sakykit, ar visas nestukes siuncia darytis genetikos tyrimus ?  Kazkaip, mano manymu, jeigu nei vyro nei moters giminese jokiu rimtu ligu nebuvo ar moteris nera turejusi problemu del pastojimo, tai nejaugi visvien liepia juos darytis ?  ax.gif

Siaip kiek pastebejau tarp mamu madinga pasidare tie genetiniai tyrimai g.gif daro visos kurios tik nori, bet kai kurios paskui gailisi kad ejo unsure.gif O del siuntimo tai zinau kad siuncia tas kurios yra rizikos grupej, pvz jau daugiau nei 30 metu arba giminej kazkokiu problemu buvo ... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, ir as prisijungsiu prie jusu, man jau 9sav eina, jausmas neispasakytas, kiekviena diena vis keiciasi mintys apie mazyli, kaip kas ir kur:)))) esam labai laimingi su draugu, tik va kiek dar visko nezinom, net baisu:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karaliskoji lele @ 2010 02 17, 13:21)
Sveikutes, ir as prisijungsiu prie jusu, man jau 9sav eina, jausmas neispasakytas, kiekviena diena vis keiciasi mintys apie mazyli, kaip kas ir kur:)))) esam labai laimingi su draugu, tik va kiek dar visko nezinom, net baisu:) 4u.gif

sveika prisijungus drinks_cheers.gif

Buvau šnd pas ginę - lialiui viskas gerai wub.gif thumbup.gif
Be reikalo pergyvenau, bet... kaip gali nepegyventi, kai visiškai jokių požymių nėra ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2010 02 16, 12:58)
Siaip kiek pastebejau tarp mamu madinga pasidare tie genetiniai tyrimai  g.gif  daro visos kurios tik nori, bet kai kurios paskui gailisi kad ejo  unsure.gif  O del siuntimo tai zinau kad siuncia tas kurios yra rizikos grupej, pvz jau daugiau nei 30 metu arba giminej kazkokiu problemu buvo ...  4u.gif

Man dar 30 nera bet siuncia daryti tyrimu, sake del to kad 5 metus negalejai pastoti
Atsakyti
sveikos,o man vel problemos su venomis kaip ir pirma nestuma doh.gif skausmas siaubingas verysad.gif sedeti negaliu doh.gif guleti irgi ilgai negaliu doh.gif
Atsakyti
Labukas visom 4u.gif Ar priimsit naujoke blush2.gif Mums jau 16 sav wub.gif Antras nestumas biggrin.gif Jau po biski pradedu jausti judesiukus ir atrodo galeciau visa diena ant sofkutes isguleti, bandydama pajausti tus bumbsiukus wub.gif
Atsakyti
labuka smile.gif as poryt eisiu pas gydytoja,jau 12savaiciu mano leliui 4u.gif laukiu,nesulaukiu wub.gif man jau 12 savaite o pykinimas dar nepraeina g.gif
Atsakyti
QUOTE(kotryna19 @ 2010 02 22, 15:06)
labuka smile.gif as poryt eisiu pas gydytoja,jau 12savaiciu mano leliui 4u.gif  laukiu,nesulaukiu wub.gif man jau 12 savaite o pykinimas dar nepraeina g.gif

mane kartais ir dabar papykina doh.gif
Atsakyti
kokius vaistukus geriate nuo skausmo?
Atsakyti
Sveikos smile.gif mums 12sav. prisiglausim jusu skyrelyje... smile.gif antras nestumas, jauciuosi pasakiskai, galiu kalnus nuverst, pykinimai baigesi. smile.gif per dukrytes gimtadieni nuejau pas gine pranesiau kad laukiuosi, apsidziauge mirksiukas.gif issiunte tyrymu daryt tai jau men. praejo dar nespejau pasidaryt, intencyviai mokiausi. kazin jei su tais paciais lapukais nueiciau, priimtu ar ne? nes ten tai 6sav. parasyta. sad.gif ir data sausio men. kazkaip vel eit datares prasyt tu tyrymu lapuku nesinori... geda blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Solveiga88 @ 2010 02 22, 19:57)
Sveikos smile.gif mums 12sav. prisiglausim jusu skyrelyje... smile.gif antras nestumas, jauciuosi pasakiskai, galiu kalnus nuverst, pykinimai baigesi. smile.gif per dukrytes gimtadieni nuejau pas gine pranesiau kad laukiuosi, apsidziauge  mirksiukas.gif issiunte tyrymu daryt tai jau men. praejo dar nespejau pasidaryt, intencyviai mokiausi. kazin jei su tais paciais lapukais nueiciau, priimtu ar ne? nes ten tai 6sav. parasyta. sad.gif ir data sausio men. kazkaip vel eit datares prasyt tu tyrymu lapuku nesinori... geda  blush2.gif  blush2.gif

sveika istojusi i nestukiu gretas mirksiukas.gif turetu su tais lapukais priimti g.gif nuejusi paklausk,jei nepriims tai pas gine nuleksi,bet manau turetu priimti
Atsakyti
QUOTE(Solveiga88 @ 2010 02 22, 18:57)
Sveikos smile.gif mums 12sav. prisiglausim jusu skyrelyje... smile.gif antras nestumas, jauciuosi pasakiskai, galiu kalnus nuverst, pykinimai baigesi. smile.gif per dukrytes gimtadieni nuejau pas gine pranesiau kad laukiuosi, apsidziauge  mirksiukas.gif issiunte tyrymu daryt tai jau men. praejo dar nespejau pasidaryt, intencyviai mokiausi. kazin jei su tais paciais lapukais nueiciau, priimtu ar ne? nes ten tai 6sav. parasyta. sad.gif ir data sausio men. kazkaip vel eit datares prasyt tu tyrymu lapuku nesinori... geda  blush2.gif  blush2.gif

Tikrai priims mirksiukas.gif man dave tuos lapelius sausio gale ir sake kelias dienas iki apsilankimo padaryti tyrimus , tai juos padariau tik vasario 19 diena, niekas ne zodzio nesake o jie ir neziuri i data tik i pavarde 4u.gif
Atsakyti