Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(*Laurusha* @ 2010 02 25, 13:36)
thumbup.gif  Vadinas buvo nuojauta  thumbup.gif

Merginos, kas pastoviai jau jaucia judesiukus? As pirmus krebzdesiukus pajutau gana anksti, kokioj 14 sav, bet niekaip nesulaukiu tu pastoviu, kasdieniu  g.gif  Nors gal dar ir ankstoka  g.gif

as pirmuosiu pakrebsdejimus 12 savaite pajutau,o tuos kasdieninius judesiukus 18savaite
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 25, 11:32)
as pirmuosiu pakrebsdejimus 12 savaite pajutau,o tuos kasdieninius judesiukus 18savaite


Nuraminai, o tai man atrodo kad jau taip ilgai laukiu doh.gif visai kantrybes neturiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laurusha* @ 2010 02 26, 14:58)
Nuraminai, o tai man atrodo kad jau taip ilgai laukiu  doh.gif  visai kantrybes neturiu  blush2.gif

as irgi laukiau laukiau kol viena diena pradejo vis stipriau ir stipriau wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes , na ir as noriu prie jusu prisijungti ... tapsiu mamyte , tai labai idomu pabendrauti butu ,nors ir siaip jei tik koks klausimas iskyla tuoj puolu i sita forumiuka ir surandu visus atsakymus ... Labai smagu , kad toks yra smile.gif Esu uzsienyje , yra aplinkui daug mamyciu , bet kazin kazkodel nesinori man ju klausineti ... nes kiekviena su savo patirtimi biggrin.gif ir pradeda pasakoti butu nebutu dalyku ... o va cia skaitau ir megaujuosi ir surandu visko ko man reikia , kas neramina ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As judesiukus jau labai gerai jauciu wub.gif ryte ypatingai kaip duodasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2010 02 27, 18:00)
Sveikos  4u.gif
As judesiukus jau labai gerai jauciu  wub.gif  ryte ypatingai kaip duodasi  wub.gif

as labiausiai jauciu vakare atsigulusi,kartais net skauda kaip juda doh.gif o siaip tai visa diena malasi ir malasi wub.gif wub.gif jau ir matosi kaip pilvas kilnojasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 27, 17:08)
as labiausiai jauciu vakare atsigulusi,kartais net skauda kaip juda doh.gif o siaip tai visa diena malasi ir malasi wub.gif  wub.gif jau ir matosi kaip pilvas kilnojasi wub.gif

mano vyras tai nervuojasi, kad vis nepagauna doh.gif vis prideda ranka o vaikas paima ir nurimsta doh.gif vakar biskeli pajuto, sako jis apsiverte turbut, nes labai silpnai sujudejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2010 03 01, 10:43)
mano vyras tai nervuojasi, kad vis nepagauna  doh.gif  vis prideda ranka o vaikas paima ir nurimsta  doh.gif  vakar biskeli pajuto, sako jis apsiverte turbut, nes labai silpnai sujudejo  lotuliukas.gif

pas tave dar nesimato kaip pilvas kilnojasi?
Atsakyti
o nuo kelinto men. jau jauciasi vaiko judesiukai? 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kotryna19 @ 2010 03 02, 01:12)
o nuo kelinto men. jau jauciasi vaiko judesiukai? 4u.gif  wub.gif

labai ivairiai,as pirmuosius judesiukus pajauciau 12savaite,o pastovius jauciu nuo 17savaites
Atsakyti
Sveikos, o mums dar tik 6 savaite. Tikrai sitas forumas nuostabus, be jo tikrai daug ko nezinociau. smile.gif
Turiu viena klausimeli, kaip jus tvarkotes su rugstingumu, pastaruoju metu, tai man pastoviai toks kartumas burnoj jauciasi, gal zinot ar galima kokiu vaistu ar kokiu kitu priemoniu pasalinti ta nemalonu jausma...
Atsakyti
QUOTE(AndraA @ 2010 03 02, 13:49)
Sveikos, o mums dar tik 6 savaite. Tikrai sitas forumas nuostabus, be jo tikrai daug ko nezinociau.  smile.gif
Turiu viena klausimeli, kaip jus tvarkotes su rugstingumu, pastaruoju metu, tai man pastoviai toks kartumas burnoj jauciasi, gal zinot ar galima kokiu vaistu ar kokiu kitu priemoniu pasalinti ta nemalonu jausma...

yra Frutin tabletytes, Gastal ir Renie,pabandyk gal pades mirksiukas.gif
Atsakyti