Įkraunama...
Įkraunama...

23-jie Onko namučiai

Saunuole Sveta.K, kad atsisveikinai 4u.gif as pritrukau vakar jegu, visa diena per gydytojus laksciau, gryzau vakarop leisgyve doh.gif Siandiena 2 chemija gavau,kol kas tik silpnoka, bet jau nedristu per visa miesta uz vairo vaziuoti atsisveikinti su Inesa:hm Ir is kitos puses per daug jautri esu doh.gif ir noriu, kad Inesa liktu mano prisiminimuose, kokia pazinau: grazi, energinga, linksma verysad.gif
Is mano fronto nedaug naujienu, vakar krutines lastos rentgena dare, nes iki siol nepadarytas buvo doh.gif tai plauciuose metastaziu nera thumbup.gif bet rado lengva bronchita doh.gif Buvau pas endekrinloges del sydliaukes, tyria kraujuka del hormonu ax.gif Del keliones klausiau gydytojo, tai sake, jei leikocitai bus nrmoj tai nors i pasaulio krasta, jei nukris labai tai geriau pasisauguoti 4u.gif Tai pirmadieni priduosiu krauja ir spresim ka daryti del keliones g.gif Plaukuciai ziauriai slenka, teko trumpai nukirpti, nes po plovimo visi susevele doh.gif vaizdelis kraupuokas, i lauka jau su peruku einu doh.gif
Dar del markerio norejau paklausti ar verta ji per chemijas daryti? kur klaipedoj geriau darytis? Endemike 39 lt kaina pr diena padaro,kur dar galima, idomu kiek ligoninei kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 02, 17:52)
Saunuole Sveta.K, kad atsisveikinai 4u.gif  as pritrukau vakar jegu, visa diena per gydytojus laksciau, gryzau vakarop leisgyve doh.gif Siandiena 2 chemija gavau,kol kas tik silpnoka, bet jau nedristu per visa miesta uz vairo vaziuoti atsisveikinti su Inesa:hm Ir is kitos puses per daug jautri esu doh.gif ir noriu, kad Inesa liktu mano prisiminimuose, kokia pazinau: grazi, energinga, linksma verysad.gif
Is mano fronto nedaug naujienu, vakar krutines lastos rentgena dare, nes iki siol nepadarytas buvo doh.gif tai plauciuose metastaziu nera thumbup.gif bet rado lengva bronchita doh.gif Buvau pas endekrinloges del sydliaukes, tyria kraujuka del hormonu ax.gif Del keliones klausiau gydytojo, tai sake, jei leikocitai bus nrmoj tai nors i pasaulio krasta, jei nukris labai tai geriau pasisauguoti 4u.gif Tai pirmadieni priduosiu krauja ir spresim ka daryti del keliones g.gif Plaukuciai ziauriai slenka, teko trumpai nukirpti, nes po plovimo visi susevele doh.gif vaizdelis kraupuokas, i lauka jau su peruku einu doh.gif
Dar del markerio norejau paklausti ar verta ji per chemijas daryti? kur klaipedoj geriau darytis? Endemike 39 lt kaina pr diena padaro,kur dar galima, idomu kiek ligoninei kainuoja? g.gif

mes dabar 4 chemija jau darysim ir gdyytoja pati pasiunte markeriui pasidaryti, turbut ne pries kekviena chemija bet vistiek pasiuncia pasidaryti jo.

pas mus Siauliuose kai jau adis minejo Seimos klinikoj Tilzes g. visi zymenis po 30lt, tik plauciu 46lt, turbut dar pigiau ten nei ligonineje, nes kazkurioje ligonineje ziurejau tai buvo brangiau.
Atsakyti
arune , barbute, aciu, kad pasidalinot ziniomis. 4u.gif
o kaip del temperaturos? kiek veliau uzkilo iki 38.5, o dabar laikosi 38. unsure.gif cia gali taip but?


Atsakyti
atsiprasau, ikyresiu su savo klausimais...Sedziu, narsau, radau praeitas temas, ziurineju, kad buvo nemazai kam ta temperatura... Cia vis keliu panika is nezinojimo unsure.gif
Mamyte gavo Gemcitabina ir dar kazka- sesuo neiskaito...
Plius chemoterapeute prirase dar visko.
Megace- sito anotacijoj internete suradau, kad gimdos, kruties karcinomai gydyti...prie ko cia kasa???
Ferum- 3x dienoj , kraujui atstatyti..Ar nepykins kazi?
Triovit vitaminai.
Emetron nuo pykinimo kaip supratau, anotacijoj parasyta, kad kai kepenys nedirba normaliai- negalima unsure.gif
Evelor- antioksidantas...

Oi kiek kyla man klausimu... Sese viska nupirko, bet man ranka nekiltu kai ko duoti.


Siandien pradejau tapyti mamai paveiksla- Gyvybes medi.Ikraunu teigiamu minciu, buriu, buriu.Bus dovana gimtadieniui.
dar prisejau grudu i vazonelius, kaip man patinka zelmenu kvapas, spalva...Nors ant palanges bus zalia...
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 03 02, 19:54)
mes dabar 4 chemija jau darysim ir gdyytoja pati pasiunte markeriui pasidaryti, turbut ne pries kekviena chemija bet vistiek pasiuncia pasidaryti jo.

pas mus Siauliuose kai jau adis minejo Seimos klinikoj Tilzes g. visi zymenis po 30lt, tik plauciu 46lt, turbut dar pigiau ten nei ligonineje, nes kazkurioje ligonineje ziurejau tai buvo brangiau.

Bandysiu ir as markerius darytis ir stebeti. Kazin kodel apie juos ne vienas gydytojas nesake g.gif Kada geriau daryti pries pat chemija, viduri, ar po jos? blush2.gif Kki geriau daryti, kruties markeriu 4 rusiu yra g.gif Kokie dar tyrimai gali rodyti, kai vystuosi ar mazejau vezines lasteles? Uzpuolia cia jus su klausimais blush2.gif
Plaukuciai ziauriai slenka teks skusti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samta0204: 02 kovo 2010 - 20:53
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 02, 22:50)
Bandysiu ir as markerius darytis ir stebeti. Kazin kodel apie juos ne vienas gydytojas nesake  g.gif  Kada geriau daryti pries pat chemija, viduri, ar po jos? blush2.gif Kki geriau daryti, kruties markeriu 4 rusiu yra g.gif  Kokie dar tyrimai gali rodyti, kai vystuosi ar mazejau vezines lasteles? Uzpuolia cia jus su klausimais blush2.gif
Plaukuciai ziauriai slenka teks skusti verysad.gif

Sveikute 4u.gif . Mes markerį sugalvojome pasidaryti jau įpusėjus chemijoms . Iki tol irgi gydytoja nieko nesakė. Tai mes savo iniciatyva... Ne visi ir siūlo, nes ne visiems jis informatyvus. Geriau būtų buvę pasidaryti prieš visas chemijas - tada būtumėt galėję palyginti, ar chemija veiksminga ir pan. Bet gal nieko tokio , jei pasidarysi ir tarp chemijų, tik gali rodikliai būti iškreipti, nes tada markeris gali būti žymiai padidėjęs ir dėl organizme susikaupusių negyvų, irstančių ir blogų ląstelių. Paprastai markeriai daromi prieš visas chemijas ir po kelių kursų, kad matytųsi, ar vaistukai veikia ir praėjus keletui mėn po visų chemijų, kai jau organizmas visiškai išsivalęs nuo visų blogiukų...
Laikykis ir būk stipri. wub.gif O plaukučius gal ir nusiskusk - mažiau širdutė skaudinsis matant juos slenkančius. O ir higieniškiau taip.... Mano mamytė tik pradėjo slinkti , iškart paprašė nuskusti, kad "nesiplaukinėtų" visur...
Papildyta:
QUOTE(ambre @ 2010 03 02, 22:39)
atsiprasau, ikyresiu su savo klausimais...Sedziu, narsau, radau praeitas temas, ziurineju, kad buvo nemazai kam ta temperatura... Cia vis keliu panika is nezinojimo unsure.gif
Mamyte gavo Gemcitabina ir dar kazka- sesuo neiskaito...
Plius chemoterapeute prirase dar visko.
Megace- sito anotacijoj internete suradau, kad gimdos, kruties karcinomai gydyti...prie ko cia kasa???
Ferum- 3x dienoj , kraujui atstatyti..Ar nepykins kazi?
Triovit vitaminai.
Emetron nuo pykinimo kaip supratau, anotacijoj parasyta, kad kai kepenys nedirba normaliai- negalima unsure.gif
Evelor- antioksidantas...

Temperatūrą mano mamytė irgi turėjo kai lašino Taksoterą visada apie 37,5 . O kai baigdavos blogumai, nukrisdavo ir ji po kelių dienų. O kai lašino per kitą chemiją Taksolį+Gemzarą, tai turėdavo virš 38. Po kelių dienų pradėdavo šokinėti. Atrodo štai nukrenta ir vėl šokteli po keleto valandų... Taip kad ir pas jus tikriausiai panašiai. Jei jau kiltų dar labiau, reiktų su gydytoju susisiekti ir pasiklausti, kaip elgtis. Kraujukas pas mano mamytę visas chemijas krisdavo tai geležį išgėrė pastoviai. Triovitą irgi gerdavo. Dabar baiminatės, paskui kai jau žinosit kaip priima organizmas vaistukus, paliks ramiau. Liks paprasčiausiai pergyventi tuos visus nemalonumus, juos prakentėti, pralaukti... wub.gif

***

Shaiba wub.gif , brangute. Porą žodelių, kaip laikaisi - nepabėk wub.gif ...
Papildyta:
QUOTE(ambre @ 2010 03 02, 22:39)
Siandien pradejau tapyti mamai paveiksla-  Gyvybes medi.Ikraunu teigiamu minciu, buriu, buriu.Bus dovana gimtadieniui.
dar prisejau  grudu i vazonelius, kaip man patinka zelmenu kvapas, spalva...Nors ant palanges bus zalia...

Puiku. bigsmile.gif Tikrai žinau, kad meilė įdėta į darbelį konkrečiam žmogučiui tikrai prisideda prie gydymo. Priburk kuo daugiau... wub.gif O mamytė su tavimi gyvena? Ar žalumynus jai veši į namučius? Žalia spalva - vilties ir ramybės spalva... ir bundančios gyvybės... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 02 kovo 2010 - 22:05
QUOTE(rasų lanka @ 2010 03 01, 22:59)

Kaži, ar Labins kelnės spėjo išdžiūti iki darbo pabaigos? Kaži , ar viršininkas nebuvo tuo tarpu užėjęs...? hihihi.gif



Spėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ir viršininkų neturiu po ranka... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes,
SVETAI tikrai aciu, kad sugebejo nueiti atsisveikinti su Inesyte, a.a.Jai.

Rasu lanka yra tikrai geras zmogiukas, ir mamyte labai labai mylinti dukrele. Grazu paskaityti komentarus, palaikancius ir padedancius gyventi toliau pradedancioms eiti gydymo procesa mergaiciukems.

Samta, tikek, kad esi stipri ir leukocitai nenukris, jei po chemijos bus praejusios daugiau nei 7 dienos, manau, kad jau gali keliauti, jei jautiesi normaliai. Tik saugokis nesusalk, negerk saltu gerimu, venk skersveju, kad automobilyje galveles nesupustu koks nors kondicionierius.


Naujai RASYTOJAI smile.gif biggrin.gif , taip, musu jau daug cia rasanciu ir praejusiu gydymo kursus ir temperatura auksta man laikes mazdaug savaite po antrosios chemijos(kai lasino Gemzara ir Taksoli),


Del akeliu ultragarso tai tikrai neesu girdejusi net, kad toks tyrimas yra. Man jau nebeskauda siandien galvos, issnypsciau tokio geltono kaip medus gana nemazai. Vis manau, kad problemos su sinusais,o kartais mintis kyla, o gal ten koks nors VELNIAS dygsta ir zaloja , deformuoja pertvara nosies, ko pasekoje kazkaip tai kaupiasi sekretas landose. Keistai taip skaudejo labiau desine aki, o kai stipriai pusti nosi, tai net negaliu, nes rodos, kad ORAS svilpia biggrin.gif per aki, rosos skyle kazkokia yra cia paciame akies kamputyje prie nosies. Be to kazkaip keistai mirkciojant vokas keistas, lyg nervas koks jautrus butu, ai, nemoku papasakot... Tiek to. Nekreipkit demesio, man viskas gerai, tik ieskau po s. smegenu smile.gif biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 02 kovo 2010 - 22:05
Ambre,

megace daug kam duoda, cia hormoniniai vaistukai, kurie gerina apetita. Kiek zinau su virskinimo organais jo duoda, taip pat liutukees mamai dave, jai krutines vezys.. Tad tokie vaistukai tik i nauda, svarbiausia, kad apetitas butu, nes reikia valgyti.
Atsakyti
Visoms visoms labas vakaras. 4u.gif 4u.gif
Seniai berašiau, nors vis paskaitinėju. Smagu matyti senus vardus. Labai gaila dėl Inesos.

Noriu paklausti, ar nėra kas turėję problemų po tamoksifeno pakeitimo į arimidexą? Vartoju arimidexą antrą mėnesį (prieš tai tamoksifeną beveik 2 metus) ir, gal tai tik sutapimas, bet gerklėje jaučiu lyg kokį guzą. Pradžioje sakiau, kad prasideda gerklės uždegimas. Vėliau, tiesa, jis ir buvo, bet praėjus "guzas" nedingo. Vis laukiu, gal organizmas turi persiorientuoti. Bet jau darosi neramu. Ar niekas nėra su tuo susidūrę?

Visoms sveikatytės 4u.gif 4u.gif




Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 03 02, 22:39)
1.Oi kiek kyla man klausimu...

2.Siandien pradejau tapyti mamai paveiksla-  Gyvybes medi.Ikraunu teigiamu minciu, buriu, buriu.Bus dovana gimtadieniui.
dar prisejau  grudu i vazonelius, kaip man patinka zelmenu kvapas, spalva...Nors ant palanges bus zalia...

1.Patikek,kiek man ju kilo pries metus doh.gif Greit "isivaziuosi" ir zinosi viska apie liga ir gydyma 4u.gif

2.Kaip grazu wub.gif thumbup.gif Ir del paveikslo ir del zelmenu wub.gif

Teta 4u.gif
Atsakyti
Tamoksifeną naudoju nuo 2009-11mėn. buvo atsiradę mėlynių, akys tai ir dabar raudonos kaip kraliko bigsmile.gif , na, krajagyslės baltymuos atsiradę, o kito vaisto neesu naudojusi. Čia Tetai 4u.gif pasakoju. Kovo 19 d. važiuosiu i Onkologijos ligoninę, manau, kad išklausys mano nusiskundimus ir gydytoja.

Geros dienelės visoms 4u.gif
Atsakyti