Įkraunama...
Įkraunama...

23-jie Onko namučiai

QUOTE(romantikė @ 2010 03 03, 10:33)

Man vis rentgena daro.
O kokie buvo pozymiai plauciuose? ax.gif Ka jautet? Del zidinuku?



o kas kiek laiko rentgena vis padaro?
Atsakyti
Paprastai vieną kartą metuose, jei neturi kažkokių nusiskundimų. Kitu atveju - pagal poreikį. kažkuri rašė, kad darė kiekvieną mėnesį. Taip, kad tai labai individualu ir nėra taisyklės.
Atsakyti
QUOTE(Barbutė @ 2010 03 03, 13:11)
Paprastai vieną kartą metuose, jei neturi kažkokių nusiskundimų. Kitu atveju - pagal poreikį. kažkuri rašė, kad darė kiekvieną mėnesį. Taip, kad tai labai individualu ir nėra taisyklės.

mes norejom kad padarytu bet nedare nes tik pries pusantro men buvo daryta 4u.gif sako kas menesi nejau norit kad sveistu
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 03 03, 11:02)
nenoriu skleisti blogu minciu, bet man rentgenas iki siol nieko nemato, o plauciuose DAUGYBINIAI smulkus zidinukai iki 0,5 cm verysad.gif  mato tik KT. mano akyse rentgenas - zluges bevertis reikalas, deja...
Samta, po kiek laiko nuo 1 chemijos pradejos slinkti plaukeliai? as irgi laukiu tos dienos... jau nusiziurejau naujus, "atseit" psichologiskai nusiteikus esu, kad kitaip nebus, bet vistiek su nerimu laukiu...
Megace ir as geriau, bet ne del apetito, o del gydymo. bet per 3 men. 4kg kaip nieko priaugau. atrodo, kad nuo vandens kg auga  doh.gif

Man KT dar nedare, po chemijos darys, bet tikiuos nieko ten neras, apsiribuosiu ties limfmazgiais ir krutim, pakaks ir ten man tu gerio doh.gif
Plaukuciai pradejo 14 d. po pirmos chemijos slinkti po truputi, vakar visaivyras nuskuto, nes jau kai nusiurusi kate atrodziau doh.gif bet man labai agresyvia chemija taiko, vien taxotero 130mg + raudona dar doh.gif Nelengva su ilgais plaukais atsisveikinti, bet sako dar grazesni atauga thumbup.gif
O kaip merginos su blakstenm ir antakiais, ar visom isslinkdavo? ir kada?
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2010 03 03, 10:09)
Sveikos, merginos  4u.gif

Priimkite į savo būrį  verysad.gif . Man krūties vėžys. Biopsijos atsakymą turėsiu po 2 dienų, bet limfmazgis blogas (yra citologinis), taigi jau kaip ir viskas aišku. Pirmadienį guluosi į ligoninę, pradės nuo chemijos. Gal galite patarti, kaip man pasiruošti, ko tikėtis, kaip su gydytojais bendrauti ir t.t.  Visa info labai man svarbi.
Ačiū jums visoms ir sėkmės  4u.gif

Sveika, mielai junkis, kuom galesim tuom padesim 4u.gif Mano tokia pat diagnoze nustate truputi daugiau negu pries 1menesi, tik blogiausiai, kad tuo metu nestuke.gif buvau ir teko nutraukti nestuma, nes visa ta pati gydyma ka gaunu, o gaunu stipria chemija buciau ir nestuke.gif gavusi verysad.gif negalejau rizikuoti mazylio sveikata verysad.gif Bet kaip ir tu apsigyvenau su ta mintim ir kovoju su ta zaraza doh.gif vakar 2 chemija gavau ax.gif Jei yra galymybiu klausk del mokamos chemijos, man Taxotere pasiule, gal tures gydytojai ji kompensuojama israsyti. Kadangi as is Klaipedos tai mane chemoterapeutas Cesas gydo, sako jis vienas is geriausiu ne tik Lietuvoj mirksiukas.gif as labai patenkinta jo, konkreciai viska paaiskina ir gydyma reikiama israso ax.gif. O operuotis jis siulo kaune pas Boguseviuciu, nes tik jis gerai is kart is paciuos audiniu atstato kruti thumbup.gif Pasidaryk pries chemija markeri (kruties vezio zymuo), kad galetum paskui sekti, kiek mazeja per gydyma veziniu lasteliu, ar tinkamas gydymas, cia daugiau info apie ji http://mdc.medcentra...s/vezio_zym.php ir http://www.loc.lt/index.php?-819754781 . Endemik labaratorijoj jis 39 lt kainuoja 4u.gif Bus klausimu klausk drasiai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Miglute @ 2010 03 03, 12:12)
Ačiū visoms už palaikymą.
Merginos , dar patarikete iš savo patirties - žinau, kad neteksiu plaukų. Šiuo metu maniškiai iki pečių. Kadangi pradedam nuo chemijos, paskui operacija, tai ar nebūtų protinga pradžiai bent jau trumpai apsikirpti... Juokingas mano klausimas turbūt. Ir dar, kadangi teks keisti stilių , kur ir ko ieškoti ( skarelių , perukų ?). Ar verta čia man iš anksto galvoti apie tai ir užsiimti ?

Kaip auksciau jau rasiai vakar galutinai atsisveikinau su plaukuciais verysad.gif man ilgesini buvo negu iki peties, pakui truputi patrumpino kirpeja iki peciu, tai po 6d. slinkim, isplovus viena vakara galva jie susivele kaip kempine pasidare, tai paiemus zirkles nukirpau iki ausu penktadieni, o nuo pirmadienio ziauiriai ir priekio pradejo slinkti, tai vyras vakar nuskuto verysad.gif Turejau pries savaite nusipirkusi peruka igais tiesiais plaukais, tai su juo einu i viesuma, i miska su stora kepure, po namus skaru prirysai, vyras dar nuleke siandiena Nike surysama skare nupirkti, ir uzsakiusy po namus nunerti kepurele ax.gif Peruku geriau is anksto pasirupinti, Kaune prie onkologinio spec. prduotuve yra sake ten neblogas pasirinkimad mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 03, 19:16)
Plaukuciai pradejo 14 d. po pirmos chemijos slinkti po truputi, vakar visaivyras nuskuto, nes jau kai nusiurusi kate atrodziau doh.gif  bet man labai agresyvia chemija taiko, vien taxotero 130mg + raudona dar doh.gif Nelengva su ilgais plaukais atsisveikinti, bet sako dar grazesni atauga thumbup.gif
O kaip merginos su blakstenm ir antakiais, ar visom isslinkdavo? ir kada?

Man blakstienos ir antakiai iskrito jau tik po 4 chemijos kazkur,o plaukai iskart po savaites po pirmos chemijos.Man plauku nebuvo tiek gaila (nors buvo lbai ilgi) kaip antakiu ir blakstienu,reikejo kiekviena diena "piesti" sau veida smile.gif Plaukai gal tikrai dar geresni ataugo,o blakstienos tai man jau po viso koki ketvirta karta iskrenta blink.gif Ne taip kad visai iskart visi ,po truputi,bet labai daug o po to tokie trumpuciai visi,veliau atauga ir po kokio menesio vel g.gif

Miglute ,sveika prisijungusi 4u.gif nors nelabai tas zodis tinka kai prisijungi i tokia tema,bet tikrai dabar tau viskas atrodo baisiau,nei yra istikruju 4u.gif

Temute musu baigsis greit,kas nauja atidarys? Gal Samta204 ? rolleyes.gif

Labai noreciau kad vel ivyktu stebuklas ir musu TIKESIU atidarytu nauja tema wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 03 kovo 2010 - 18:16
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 03, 17:54)
:Jei yra galymybiu klausk del mokamos chemijos, man Taxotere pasiule, gal tures gydytojai ji  kompensuojama israsyti. Kadangi as is Klaipedos tai mane chemoterapeutas Cesas gydo, sako jis vienas is geriausiu ne tik Lietuvoj mirksiukas.gif
Papildyta:


o yra dar ir mokamu chemiju? tai kam jas siulo o kam ne?
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 03 03, 19:27)
o yra dar ir mokamu chemiju? tai kam jas siulo o kam ne?

Kiekvieno atvejis individualus, as pati paklausiau gydytojo del mokamos, ir man pasiule 4u.gif
Sveta K. gal kita karta atidarysiu, begu pa svieciu, tevukai mano atejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 03, 17:54)
Jei yra galymybiu klausk del mokamos chemijos, man Taxotere pasiule, gal tures gydytojai ji  kompensuojama israsyti.

Ar gali plačiau apie tai parašyti? Nesu girdėjusi apie mokamą chemoterapiją. g.gif O kokią pati gauni?
Atsakyti
QUOTE(Barbutė @ 2010 03 03, 18:52)
Ar gali plačiau apie tai parašyti? Nesu girdėjusi apie mokamą chemoterapiją.  g.gif  O kokią pati gauni?

as ir prima kart girdziu, jei nesunku gal ir kaina orientacine parasyt gali?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti